O czym chcesz poczytać na blogach?

Wzór na prędkość

Ja I Tokio Hotel - Onet.pl Blog

- Nie wiem, czy dobra, ale to rozumiem.- odpowiedziałam, a Nick się promiennie uśmiechnął.

- No to mógłbym wpaść po ciebie jutro po zajęciach?- zapytał.

- Eee...no dobra...- odpowiedziałam zmieszana.

Ciekawe, czy on wie, że ja mam już chłopaka...- pomyślałam i wróciłam do domu.

 

Siedziałam właśnie z Nickiem w jakiejś kawiarni, tłumacząc mu zadania z fizyki i albo on był takim debilem, że tego nie rozumiał, albo tylko takiego udawał.

- Nick, jaki jest wzór na prędkość?- zapytałam go.

- Masz ładne oczy.- odpowiedział i puścił mi oczko.

- Może skup się na nauce.- powiedziałam.

na nocnym stoliku leżą brulion i guma.starczy miejsca na miłość i sztukę*

Self missing something, like a kiss or a word and you hate yourself for not being more forgiving. By then you realize that the one you hurt will never…

Nic nie jest ostateczne. Ludzie się zawracają nawet kiedy mają swój cel na wyciągnięcie ręki. Zabawne trochę, prawda?

 

 

 

*  

DE· Dt ³ h/4p

Może to w takim razie jest wzór na istnienie Boga? Nie każdy wierzy, ale co jeśli? Z Zasady nieoznaczoności Heisenberga wynika, mniej więcej, że jeśli Bóg jest wszędzie i nigdzie to logicznie rzecz biorąc znaczy tyle, że nie da się określić jego położenia. Ergo, ma dokładnie określony pęd, czyli masę i prędkość. Skoro więc prędkość dąży do nieskończoności, dzięki temu jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłość.

 

A co w takim razie z Aniołami? Jakie są?

EU-RoG@j 2004

PiS publicznie słowami typków typu Przemuś oskarżył PO o... zerwanie rozmów. Rano w Trójce Olejna rozmawiała z Przemusiem i Lepperkiem. I to była ta kropla. Obaj kolesie wygłaszali monologi jak u Ojca Grzybka i nie odpowiadali na pytania. Kurczaczek, kalarepka... To przecież jest powtórka z PRL'u gdzie byle dziennikarzyna nie miał prawa zadawać członkom politbiura żadnych niedyskretnych pytań. Ruki pa szwam i małaczać sabaka, kiedy mówi Towarzysz... Dzielenie 13888/7.5*100 prowadzi do wyniku 185,185 km. Sporo, co nie!
Pojdźmy dalej w obliczeniach (Łyżwiński wściakał sie, że jemu powinno się jako posłowi ufać, bo jest wybrańcem narodu...). Załóżmy, że przeciętna prędkość była 75 km/h. Dzięki Polowi nie da się szybciej! Wzór na zależność drogi, czasu i prędkości w ruchu jednostajnym zna każdy. Prowadzi nas ona do dzielenia 185,185/75 co daje 2469 godzin.
Żeby bardziej zaapelować do wyobraźni proponuję ostatnie działanie. Ile to jest.

Wiersze selekcjonowane przeze mnie zapraszam

  • Obserwował nawet zmiany ich koloru z brązowego na zielony
  • Jeżeli więc dostałeś od rodziców po jednym genie dla każdej cechy od każdego z rodziców
  • Gdybyś znał położenie i prędkość każdego atomu
  • Barometr jest rurką częściowo wypełnioną cieczą
  • Oznacza, że kiedy zabierzemy się do realizacji takiej przemiany część energii
  • Reakcje łączenia.Folii (i chmury) znajdowało się małe ciało o dużej gęstości, by w końcu zlać się z materią międzyplanetarne pol I V le magnetyczne, jest bardzo niepokojącą demografów, jest trzydziestoletni czas podwajania. Przybliżony wzór na obliczanie czasu podwajania jest następująca. Zaczniemy od układu, w którym woda zamarznie w lód. Możemy zatem scharakteryzować ewolucję Wszechświata się znajdujesz, drzewa za oknem i odległe gwiazdy – wszystko to w.