O czym chcesz poczytać na blogach?

Wziąć

Pożyczki24

Kredyty w internecie

Kredyty bez BIK są świetną możliwością, pozyskania kredyty, w przypadku, kiedy mieliśmy w przeszłości problemy ze spłatą pożyczek. Jeśli, mieliśmy wcześniej tego typu problemy, możemy mieć spore kłopoty z zaciągnięciu kredytu w banku. Całe szczęście, iż są pożyczki bez bik, bo właśnie dzięki nim, ludzie, którzy są bądź bywali dłużnikami, mają możliwość wziąć pożyczkę. Pożyczki bez BIK to zdecydowanie wspaniała rzecz, lecz jednak powinniśmy niezmiernie rzetelnie podejść do uzyskania kredytu. Chcemy w końcu wziąć atrakcyjną ofertę kredytową.

Pożyczki bez bik, oczywiście możemy uzyskać za pośrednictwem Internetu. Właśnie w Internecie istnieje wiele stron internetowych, dzięki to którym, będziemy mogli odnaleźć masę naprawdę odpowiednich ofert pożyczkowych. Trzeba po prostu wpisać w wyszukiwarkę stron internetowych szybka pożyczka, a odnajdziemy masę atrakcyjnych ofert, dzięki to którym, będziemy mieli możliwość wziąć pożyczkę, której spłacanie nie będzie zbyt dużym utrudnieniem. Naprawdę, dziękiInternetowi, można znaleźć sporo ciekawych ofert kredytowych.

Podstawą jest korzystanie z porównywarek.

CZUMBY - Strona główna

(sobota) ok. godz. 14-15.
 TRASA I NOCLEG: Nocujemy z piątku na sobotę w szkole w Ogrodniczkach. W sobotę rano wychodzimy i idziemy na rajd. Trasa będzie przebiegać z Ogrodniczek do Białegostoku lasem. Dokładne miejsce ukończenia rajdu i ilość kilometrów podam w późniejszym czasie. Przebieg trasy jest niespodzianką:D
 TRZEBA ZABRAĆ:

 • bilet na I i II strefę (na wszelki wypadek dwa)
 • śpiwór
 • karimatę
 • jedzenie na kolację i śniadanie oraz na drogę (nie zapomnieć o słodyczach, ale o tym Filip na dole;P)
 • napoje na drogę (można wziąć termos)
 • wygodne nieprzemakalne buty
 • kompas (kto ma)
 • PEŁNY MUNDUR! (spódnica, baskijka, bluza, getry)
 • coś od deszczu
 • zapałki
 • można wziąć kiełbaski może uda się zrobić ognisko
 • koniecznie wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika biwaku
 KOSZT: 7 zł (płatne na miejscu)

 Kartę kwalifikacyjną uczestnika biwaku należy sobie sciągnąć, wydrukować, uzupełnić  i wziąć ze sobą na rajd. Kto nie przyniesie takiej kartki ten nie pojedzie, a zapłacić i tak będzie musiał! To nie żart!
.

wietrzna-panna blog

Dla mnie ,chociaż spełnieniem było to marzeń, również było to ponad wszystko co mogłam sobie wyobrazić.

_   Zdawać by się mogło ,że jestem idiotką nierozgarniętą, szeptała powoli, ale przyszło mi na myśl,  by to nasze sobie oddanie, ta radość jaką umiałyśmy sobie ofiarować, stała się drobinką z której nowe istnienie powstanie .Malutkie pierwej  lecz karmiąc się mną,  sił nabierając  istnieniem się stało , które na ręce wziąć bym mogła, piersią karmić i przytulić pachnące mlekiem.

-   Nie tobie pierwszej do głowy przyszła taka myśl i pewnie nie będziemy ostatnimi zasmuconymi że prawda naszego z sobą bycia nie przewiduje takiego owocu naszej miłości.

-Rozumiem ale tak bardzo bym chciała tak bardzo tego pragnę każda częścią siebie świadomej i wszystką nieświadomością moją

On the road

Wyrażenia swojego stanowiska przed poruszeniem kolejnej kwestii. Niejednokrotnie obrady przeciągają się w nieskończoność, wypełniając czas od rana do wieczora, jednak w wiosce nikt czasu nie liczy i każdy na ogół chętnie włącza się w dyskusje.

No dobrze, ale co tam będę robił?

Głupie pytanie. Podczas Rainbow Gathering można poznać wielu fantastycznych ludzi, przy których nie sposób się nudzić. Po wspólnie spędzonym miesiącu będziesz miał przyjaciół we wszystkich zakątkach globu. Poza posiłkami, obozowe życie kręci się wokół różnego rodzaju zajęć organizowanych przez uczestników i tak można wziąć np. udział w warsztatach z jogi czy nauczyć się grać na perkusji. Z własnymi zajęciami może wystartować każdy, kto tylko ma coś do zaproponowania.

Rainbow Gathering to raj dla muzyków, w szczególności wszelkich eksperymentatorów próbujących np. gry na trzystrunowej gitarze. Do rzadkości nie należą również akordeoniści czy amatorzy skrzypiec. Z kolei doszli i niedoszli wokaliści gromadzą się w bhadźanowych namiotach, w których rozbrzmiewają hinduskie pieśni; znowu inni umieszczają w swoim repertuarze peany z rodzaju: Matka Ziemia jest wielkim statkiem, którym razem płyniemy. Jeżeli wciąż nie.

Życie jest zakęcone na maxa. - Onet.pl Blog

 Jest warunek-waszeblogi muszą być blogami z Onetu, jeśli macie anty-spam musimy sięumówićna dany dzień kiedy go wyłączycie abym mogła wam spłacić komcie!!

 A oto etapy:

-zgłaszacie się
-głosujecie na swoje blogi
-odpada polowa uczestników z najmniejszą ilością punktów (komentarzy)
-oceniam wasze blogi
-odpadają te, które będą miały najniższa ocenę
-głosujecie
-obliczam miejsca
-Wyniki (wygrywają te blogi które w ostatnim głosowaniu mają najwyższą ilość punktów)

Aby wziąć udział w tym konkursie NIE trzeba mieć bloga o tematyce zimowej!!!

 
Jeszcze jedno- aby wziąć udział w konkursie musicie wkleić ten banner do swojejuniwersalnej aż do zakończenia konkursu (można już wystawićpo odpadnięciu)

 

Pamiętajcie!!!
Jeśli nie wkleicie buttona do uniwersalnej wypadacie w konkursu!!! Aby konkurs się odbył musi się zgłosić min. 40 blogów!!! Na zgłaszanie się macie czas do 31.

Once you fall, human nature is on you

Lekko przedawkowanych i wymieszanych rozmaitych prochów... a jednak to one pomogły mi o tym wszystkim sobie przypomnieć i rozgrzebać stare rany - a zresztą... Nie opiszę tego na blogu, trzeba czasu, trzeba zaufania, trzeba tego najbliższego kontaktu. A tutaj są tylko puste słowa, z których nie można dowiedzieć się nawet w pięćdziesięciu procentach tego, co czuję, choć gdyby... nie, nieważne. Kolejna notka, która miała wyglądać zupełnie inaczej - jestem pewna, że zapomniałam napisać tu o wielu ważnych sprawach... a później będzie już za późno. Pierdolę tego bloga, zamiast pomagać, jeszcze bardziej pogarsza sprawę.
Nic, idę wziąć kolejną dawkę tej pierdolonej chemii, może uda mi się usnąć i później jakoś to wszystko poukładać...

skomentuj (1)


...
2004-03-15 | 20:13:31

Spoko.
U mnie luz. Jakoś tak na razie z moją własną osobą jest spokojnie... może to za sprawą prochów, z którymi dziś dałam sobie ostateczny spokój. Moja przygoda z tym świństwem trwała niecały tydzień - i jak wiele rzeczy, skończyła się bez szans na przyszły powrót - podobnie jak z zielem czy papierosami. Po prostu uznałam, że wystarczy,.