O czym chcesz poczytać na blogach?

Wyżeł niemiecki

Wszystko o psach

U husky syberyjskiego)
długość sierści, gdzie rasy psów są podzielone na trzy grupy:
psy długowłose
psy krótkowłose
psy szorstkowłose

Istnieją rasy, w których występują odmiany psów o wszystkich trzech wariantach długości szaty (np. wyżeł niemiecki, jamnik), częściej jednak występuje któryś z wariantów w postaci dominującej (liczniejszej), preferowanej przez hodowców, na przykład z powodu lepszej użytkowości rasy o konkretnej długości włosa w określonych warunkach środowiskowych. Powyższy podział nie.

i'm still in love ....

Ma takiego psa. Piszcie bo dostanę szajby!Po nocach mi się śni że kupuję miskę dla psa już tydzień i nie mogę się zdecydować potem karmę i stoje w tym sklepie zoologicznym jak kołek! HELP!

Zdjęcia piesków

INFORMACJE O WYŻLE:Pies ten jest blisko spokrewniony z niemieckim wyżłem krótkowłosym, ogarem niemieckim i szorstkowłosymi psami pilnującymi.
Nadzwyczaj wierny i pewny pies, który dla swego pana zrobi wszystko. Wielki miłośnik dzieci, a do warunków w jakich przychodzi
mu żyć, przystosowuje sie tak doskonale, że niemal nie zauważa się jego.

Sweet Dogs!

Typu uszy występują np. u Syberiana)
* długość sierści, gdzie rasy psów są podzielone na trzy grupy:
o psy długowłose
o psy krótkowłose
o psy szorstkowłose

Istnieją rasy w których występują odmiany psów o wszystkich trzech wariantach długości szaty (np. Wyżeł niemiecki, czy Jamnik), częściej jednak występuje któryś z wariantów w postaci dominującej (liczniejszej), preferowanej przez hodowców, na przykład z powodu lepszej użytkowości rasy o konkretnej długości włosa w określonych warunkach środowiskowych. Powyższy podział nie uwzględnia.24 lata
3 lata 28 lat
4 lata 32 lata
5 lat 36 lat
6 lat 40 lat

pies człowiek
7 lat 44 lata
8 lat 48 lat
9 lat 52 lata
10 lat 56 lat
11 lat 60 lat
12 lat 64 lata
13 lat 68 lat
14 lat 72 lata
15 lat 76 lat

Niemiecki uczony H. G. Niemandem podaje bardziej ogólne porównanie wieku psa z człowiekiem. Pierwszy rok życia psa w przełożeniu na życie człowieka to 14 lat. Drugi rok życia psa to 7 lat życia człowieka – czyli 2-letni pies to odpowiednik wiekowo 21-latka, a każdy następny rok życia psa.

Blog psy7


Nowofurland (Wodołaz) - Silny pies używany do ratowania tonących ludzi.
Golden retyriver -Używane do szukania po katasrofach zasypanych gruzem ludzi.
Psy na polowania:
Wyżeł niemiecki, wyżeł węgierski, wyżeł mały, pies gończy -Służą do polowania na zwierzęta.
Beagle -Do polowania na zające i lisy.
Cocer spaniel -Do polowania na ptaki w gęstych zaroślach
.
Jamnik -Poluje na zwierzęta.

It's too late, baby. Time is up. - Onet.pl Blog

Dla siebie sposób.

Poważnie zaczęło zastanawiać go, dlaczego Quandt w tak nieistotną czynność wkłada całą swoją siłę, ale zrozumiał, że ta namolna technika była tym samym specyficznym dla niej stylem pukania. Pokręcił z niedowierzaniem głową, widząc, jak jego wyżeł niemiecki energicznie macha ogonem. Nacisnął klamkę, a kiedy powtarzające się w kółko uderzanie ustało, leniwie otworzył drzwi. Podejrzewał, co zastanie po drugiej stronie i wcale się nie pomylił, ujrzawszy ten sam obrazek, co zawsze.

Lorelei z wypiekami na.

W ogóle o niej zapomnieć. Jego miłość do gry na gitarze była jednak tak silna, że nie potrafił się z nią rozstać.

Wyswobodził się z kołdry w dziwaczny sposób oplatającej mu łydki i usiadł na brzegu łóżka. Wstał ostrożnie, żeby przypadkiem nie wystraszyć wyżła niemieckiego śpiącego spokojnie po drugiej stronie materaca. Ziewnął rozdzierająco, podrapał się po podbrzuszu, poprawił bokserki, po czym ruszył w stronę futerału pozostawionego przed wejściem do sypialni. Przykucnął, lecz nim go otworzył, zawahał się.

Kiedy zespół.

heavy-13.blog

A po innemu 2005-05-06 20:41:55
taaa... Dzisiaj tylko fota tego mojego:
małego
wrednego
szalenowe
ogromnego
słodkiego

kochańska.

Znaczy sie Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy

Ot co!

skomentuj (24)

"And now somethintg that everyone can enjoy!" 2005-05-15 21:53:42

Mutti postanowiła zaczerpnąć łyk wiedzy o kompurerze, a że koniecznie chciała zaczac od.

Pieski i świnki morskie - Onet.pl Blog

Początek kilka wskazówek dotyczących legowiska dla psio-króla lub psia-królewny. Z własnego doświadczenia wiem,że wybór posłanka dla pupila nie jest łatwe,szczególnie jeżeli ma się dosyć dużego pieska jak np. mój Bobuś wyżeł niemiecki(teraz ma łóżeczko na jednej z chmurek w niebie  ). Testowałam wiele różnych posłanek od wielkiego wiklinowego kosza dla psów po poduszkowate materacyki i każde z tych łóżeczek miało jednak swoje wady. Napisze dziś kilka porad związanych z ich.