O czym chcesz poczytać na blogach?

Wywiad zorganizowany

strzegowskie wiesci - Onet.pl Blog

Norweskie będą zapewne analizować również  taką możliwość. Warto natomiast zwrócić uwagę, że jest mało prawdopodobne, by Anders Behring Breivik działał wyłącznie sam. Zorganizowanie akcji terrorystycznej na taką skalę, wydaje się przekraczać możliwości jednego człowieka.

Jeszcze mniej wiarygodne wydają się polityczne motywy tej.

Wiedzę o mechanizmach funkcjonowania naszego państwa” (jak określił tę służbę prof. Zybertowicz) sprawiła, że funkcjonujący dotąd „triumwirat” III RP (służb-biznesu-polityki) został mocno zdezorganizowany i osłabiony.

Dlatego bezwzględnym priorytetem rządu Donalda Tuska stało się przywrócenie wpływów środowiska WSI i powrót do wzorca służb ustalonego w roku 2004. Z chwilą przejęcia władzy przez Platformę, wszelkie działania rządu zostały ukierunkowane na zablokowanie procesu weryfikacji żołnierzy WSI, przejęcie nowopowstałych służb wywiadu i kontrwywiadu wojskowego oraz pełną reaktywację postkomunistycznego układu. Tuż po powstaniu rządu PO-PSL nastąpiły czystki w służbach specjalnych, szykany wobec szefów służb; nagonka na Mariusza Kamińskiego,.

Videobloog Prezydencki Lecha Wałęsy - bloog.pl


Relacja z uroczystości 100-lecia Szkoły i nadania jej imienia Lecha Wałęsy.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3859582,trackback

Wywiad dla gazety Wyborczej cz.2

czwartek, 30 października 2008 15:44

Dalsza część wywiadu przeprowadzonego dla Gazety Wyborczej przez redaktora Kurskiego.

Skrót wywiadu. Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo Polski.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3677325,trackback

Lech Wałęsa o IPN

wtorek, 26 sierpnia 2008 16:11
Posłuchaj jak Lech Wałęsa komentuje działania IPN i konferencje zorganizowaną przea Pana Kurtykę


Podziel się:

Ożarów Mazowiecki – Blogi

Odpowiedzi na pismo …. (…) Proszę o potraktowanie sprawy jako bardzo pilnej. – napisał do burmistrza Pawła Kanclerza Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska -  zobacz  >> >>

O UKŁADZIE ACTA  >> >>

Administrator dnia 18 stycznia przeprowadził rozmowę – wywiad ze starostą Powiatu Warszawskiego Zachodniego Janem Żychlińskim w sprawie ostatnich jego decyzji – pozwoleń wodnoprawnych dla J.W. Construction. W rozmowie poruszono także i zadano pytanie staroście o funkcjonowanie organizacji społecznych – stowarzyszeń w naszej gminie Ożarów Mazowiecki. Padła teza i zostało wyrażone.

O przekroczenie uprawnień były burmistrz gminy Ożarów Mazowiecki. Sprawa rozpoczęła się dnia 22 września o godz. 13.00 w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie w sali nr 3 na parterze. Każdy może przyjść na rozprawę w charakterze publiczności i na sali być słuchaczem.

Kto będzie świadczył kompleksowe usługi w zakresie zorganizowania, przeprowadzenia i obsługi emisji obligacji Gminy Ożarów Mazowiecki na kwotę 20.000.000 PLN, podlegających autoryzacji GPW? Termin składania ofert upłynął w poniedziałek 11 lipca.   sprawdź >> czy jest już informacja? Według warunków specyfikacji wyniki postępowania miały być ogłoszone w siedzibie.

W Drodze do Nieba Bram

Nienawidził Chrystusa, bo z Jego winy jestem w piekle. Ten Bóg jest niesprawiedliwy. Tylko jeden grzech popełniłem i jestem potępiony w wiecznym ogniu, podczas gdy wy z wieloma grzechami i to bardzo ciężkimi macie tą Kobietę (.., Maryja…). Gdybyśmy mieli ją także my!”

Jak jesteście zorganizowani w piekle?

„Chrystus dał wam wskazówkę. Kiedy oskarżano Go że wypędzał demony przy pomocy Belzebuba, powiedział: ‘Jak może szatan przeciwstawić się szatanowi. królestwo podzielone upada, podczas gdy królestwo szatana trwa’. W piekle jest prawdziwe.

A nawet cudzołoży, czy też od dawna nie przystępuje do sakramentów, ale przez przypadek ma przy sobie jakąś poświęconą rzecz, odwołującą się do Chrystusa czy do tej Kobiety, mojej nieprzyjaciółki, za każdym razem sieję przerażenie wśród tych, którzy wzywają zmarłych.”

Mój wywiad z tobą jeszcze się nie zakończył. Odpowiesz teraz na kolejne pytania. Mów: czy wszystkie demony mają taką samą siłę?

„Nie. Chrystus tego nauczał, kiedy zwrócił się do Apostołów bezsilnych wobec demona siedzącego w opętanym: ‘Ten rodzaj demonów można.

QUALITATIVE

Różnice między socjologią humanistyczną a pozytywistyczną, jakościową a ilościową – konsekwencje badawcze, relacja badacza z badanym itp.

 • Pojęcie rozumienia w socjologii; koncepcja współczynnika humanistycznego
 • Techniki gromadzenia danych
 • Rodzaje źródeł w socjologii jakościowej
 • Indywidualny wywiad pogłębiony (IDI) – zastosowanie, przebieg, płaszczyzny kontaktu między badaczem a.
  Wywiad z użyciem fotografii - proszę zajrzeć do lektur obowiązkowych i uzupełniających;)

  POniżej lista z punktacją:
  http://qualitative.blox.pl/resource/grupa_zaoczna.xls

  pozdrowienia,
  k

  ps. czekam na Wasze referaty;)

  15:59, kiwinska
  Link Dodaj komentarz »
  piątek, 05 grudnia 2008
  zajęcia o FGI...
  przykładowy focus zorganizowany przez studentów w Sopocie - tak dla ogólnej orientacji:

 • Joanna Brodzik - Twoje źródło informacji (brodzik-net) - Onet.pl Blog

  Powitanie

  Witaj na blogu, który w całości jest poświęcony aktorce Joannie Brodzik. Znajdziesz tu - informacje, wywiady, zdjęcia związane z aktorką. Możesz również uczestniczyć w tworzeniu bloga pisząc swoje spostrzeżenia.Zapraszam was wszystkich do uczestniczenia - w tworzeniu tego serwisu, który ma gromadzić wszystkie wydarzenia, ciekawostki z życia naszej idolki, oraz tworzyć miejsce spotkań nas samych - fanów.Jest to jedyny, aktualnie.
  Aktorzy będą w nich mieszkać. Także w naszych hotelach będzie kręcona cześć zdjęć do nowego serialu. Ekipa zarezerwowała hotele na półtora miesiąca. 
Zdjęcia będą też kręcone w malowniczych miejscach wokół Ostródy, a także w ostródzkim szpitalu, gdzie mają być zorganizowane dwa dni zdjęciowe.

  W Ostródzie zobaczymy więc znanych i popularnych polskich aktorów serialu, m. in. Joannę Brodzik, Małgorzatę Braunek, Piotra Grabowskiego oraz Olgę Frycz i Annę Czartoryską. 
W.

  samo-zycie-polsat blog

  Bolesne doświadczenie wzbogaca, ponieważ podzwala docenić to, co dobre.Marek Walczewski starszy od żony o 10 lat, był dla niej zawsze wielkim oparciem i dawał poczucie bezpieczeństwa.
  Kiedy pojawiły się pierwsze objawy choroby aktora, koledzy a teatru i radia zachodzili w głowę, co dzieje się z perfekcyjym dotąd, doskonale zorganizowanym, i zawsze przygotowanym do pracy Markiem. Nie tylko zapominał tekst, nie wiedział w którym momencie ma wejść na scenę, ale często nawet nie potrafił znaleźć do niej drogi.Jednak małżonkowie wierzyli, że poradzą sobie z chorobą.Wprawdzie współczesna medycyna nie znalazła na nią jeszcze skutecznego lekarstwa, ale./źródło "Twoje Imperium"/
  2005-03-14 13:35:21 skomentuj (0)


  Odcinek 493(15.03.2005r.)




  Dziennikarze "Samego Życia" podejrzewają, że Leński nie zabił się sam, tylko ktoś mu w tym pomógł. Chcą koniecznie skontaktować się z Teresą, zamierzają przeprowadzić wywiad ze Szpunarem. Beata grająca Teresę chce wyglądać atrakcyjnie, ale Kacper/Przemysław Sadowski-na zdjęciu/ nie zwraca na nią uwagi. Ojciec Agnieszki ma do spełnienia trudną misję. Musi przekonać córkę, żeby pozwoliła Łukaszowi na spotkanie z Kasią. Zastępując przeziębionego Lucjana w redakcyjnym kiosku, Janina nareszcie.