O czym chcesz poczytać na blogach?

Wystawa psów

Szczeniaki beagle szczenięta. Blog hodowli beagle Królewska Zgraja

I kolejny Wniosek CWC na Championa Polski. Gratulujemy! :)

  
   

HOT SNOOPY DOG Królewska Zgraja - lok.1, CWC
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie

Tagi: hodowla beagle, królewska zgraja, szczeniaki beagle, szczenięta beagle, beagle na wystawach, reproduktor beagle, hot snoopy dog królewska zgraja, wystawa psów rasowych

Psi świat - Onet.pl Blog

    Język?

  • W jaki sposób porozumiewają się z psami i z ludźmi?

  • Czy mają uczucia, czy znają poczucie winy i lojalności lub choćby radość i smutek?

  • Czy poszczególne rasy psów różnią się od siebie inteligencją?

Książka ta zawiera także psi test na inteligencję, dzięki któremu właściciel zorientuje się w możliwościach swego ulubieńca, ten zaś, kto chce mieć psa, zdecyduje, jaki.

07 czerwca 2008
Wystawa psów

W dniach 6-9 marca 2008 r. w Birmingham odbyła się największa na świecie wystawa psów rasowych - Crufts Dog Show. To prestiżowa impreza, w której wziąć udział mogą tylko najpiękniejsze psy. O randze wystawy świadczy fakt, że pomimo wstępnej eliminacji wzięło w niej udział ponad 25 tysięcy psów. Najpiękniejszym psem.

junior-handling.blog

Do udanych, uzyskałam w eliminacjach najwyższą punktację 5/5 i zostałam pochwalona za ładne wykonywanie figur :) Na wystawie zarówno dzieci z grupy młodszej, jak i starszej, prezentowały bardzo wysoki poziom wystawiania psów, ja niestaty nie dostałam się do finałów. Ale nie przejmuję się, gdyż to mój debiut - pierwsze koty za płoty! :) 

Na zdjęciach ja z suczką WENĄ :)


 

Handler, młody prezenter, konkurs młodego prezentera

skomentuj (1)

KWPR - Radom - finały Młodego Prezentera - BIS-2! 2010-08-24 19:19:12

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Radomiu ugościła nas upalną pogodą. Eliminacje do konkursu Młodego Prezentera odbyły się bardzo późno, kiedy zarówno Młodzi Prezenterzy, jak i psy, byli.

Blog INSANIACENNEL

Komentarzy: 0 III FESTIWAL CHARTÓW 2012-03-14


Muszę opisać te wspaniałe emocje towarzyszące mi podczas III FESTIWALU CHARTÓW jaki odbył się w Olsztynie k. Częstochowy 10-11.09.2011 roku. Bo chociaż braliśmy udział w wielu wystawach, te zapadły w naszej pamięci na zawsze.
Jeszcze nigdy nie brałam udziału w tak prestiżowych wystawach. Za namową Agaty postanowiłam zgłosić moje charty na to wielkie wydarzenie. Ta dwudniowa wystawa była dla mnie wazna jeszcze z jednego powodu-odbieraliśmy naszą nową suczke -ANTONINĘ !!! Nie wiedziałam, jak nowy chart zachowa się podczas pokazów. Musieliśmy zaryzykować...raz kozie śmierć !!!! Wystawa odbyła się w jesiennym plenerze Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pod.