O czym chcesz poczytać na blogach?

Wystawa kotów

kociara56

Szylkretowe
Ogon; średniej długości, końcówka zaokrąglona
Waga; 4-8 kg
Charakter; spokojne i łagodne, przyjaźnie nastawione do dzieci, wrażliwi przyjaciele

Komentarzy: 2 CHOROBY KOTÓW wtorek, 04 wrzesień 2007, 19:47

Norweskie koty leśne dzielimy pod względem barw na dwie duże grupy, mianowicie z genem agouti i bez tego genu. Według tej klasyfikacji prezentuje się koty norweskie także na niektórych wystawach, np. organizowanych przez FIFe. Ze względu na znaczenie i rozprzestrzenienie kotów norweskich taka klasyfikacja już od dawna nie wystarcza. Moja ciocia ma takiego pieknego kotka kto go nie zobaczy ten nie uwierzy.

MOJE KOCIASTE I PSIURY
U Kotków wszystko dobrze:)Teraz dni są chłodniejsze,więc Kociaczki śpią albo gdzieś chodzą.Notki będę pisała rzadziej,ponieważ(NIESTETY)zaczęła się szkoła i muszę się uczyć.Pocieszenie mam takie,że niedługo w mojej szkole będzie wystawa zdjęć pt: "Mój Pupil".Oczywiście pojawi się na niej zdjęcie moich Kotków:)Kończę już:)Do zobaczenia niedługo!

MrAu!

2006-09-07 13:47:58
skomentuj (3)KINGA:SŁOMKA MA NOWY.Przychodzi tylko na jedzenie.Gepcio przytył,a Filek wygląda jakby był w ciąży bo tak dużo je:)
Leidi opiekuje się swoją śliczną córeczką.
To tyle o moich najukochańszych Kociakach.Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Kotów,moich koleżanek z klasy które też kochają Koty,dla Pauliny Kociaka Filemona(Filka)i dla Waszych Kotków!

KOTY GóRą!

MiAu!MrAu!

2006-09-14 13:05:30
skomentuj (1)


Blog KochamyPrzyrode

Hodowców kot rasowy, to kot z ogonem np. Perski, Maine Coon itp.
Te ciekawe koty "odkryli" dla świata Amerykanie w latach 60. naszego wieku, gdy po setkach lat pełnej izolacji, po drugiej wojnie światowej Japonia otworzyła się na świat. Pierwsze trzy koty trafiły do Ameryki za sprawą pani Elisabeth Frered, która położyła duże zasługi w upowszechnianiu rasy i staraniach o jej uznanie. Doprowadziła ona, że po uznaniu kota Powitalnego przez CFA w 1971 r. został on w 1976 r. dopuszczony do udziału w wystawach czempionów pod amerykańską nazwą Japanese Bobtail. Istnieją dwie stare rasy kotów o podobnym wyglądzie: koty Powitalne i z brytyjskiej wyspy Man. Koty z wyspy Man zawdzięczają swój niecodzienny wygląd działaniu letalnego genu. "Manksy" mają zredukowaną ilość kręgów ogonowych (w skrajnych przypadkach brak ich w ogóle) i tendencję do różnych poważnych chorób. Japońskie Koty Powitalne także posiadają mniej kręów ogonowych, ale o zredukowanej.

Scorpy's blog

Po powrocie zatrzymaliśmy się na noc w Nowym Sączu, a rano pojechaliśmy do Krakowa. Tam zwiedziliśmy ZOO. Na pierwszym zdjęciu - lemur który skoczył na szybę w chwili pstrykania fotki ;p
Jeden z dzikich kotów sfotografowanych z ZOO - malutki jaguarek buja się na huśtawce ^^
Żbik...
...i mały kotek arabski =^^=
Powrót z ZOO na dworzec - przez rynek Starego Miasta,.Na targach przepuściłam ok. 150 zł. Kupiłam m.in. szeleszczący tunel do zabawy dla Meli. Uraczyła mnie tym, że łaskawie jej się spodobał :D
Targi były bardzo sympatyczne ^^ Oprócz wystawy kotów była wystawa rasowych świnek morskich (w przypadku niektórych nie wiadomo, gdzie mają przód, a gdzie tył ;p). Wystawy myszy rasowych nie znaleźliśmy. Znaleźliśmy za to rybki oraz węże i jaszczurki. Obkupiłam siebie i kota, chociaż spokojnie dałoby się wydać.

crazy blog

Zero makijażu i cały dzień w piżamie. Ale jak ja mam jakieś perspektywy to zaraz wszystko mi się wywraca, a więc wcale mnie nie zdziwiło jak zadzwonił Mariusz żeby mnie poinformować, że podjadą z Jarkiem o w pół do trzeciej i jedziemy do Blue City na wystawę kotów (ach, bo ja tak kocham koty :P) i dał mi dziesięć minut na decyzję. No i oczywiście musiałam się pomalować i przebrać (a Jarek i tak mnie zjechał, że mój makijaż to chyba jakiś turecki jest :P )
Na początku Mariusz jak zwykle opowiedział nam.(Boże, oni mają nieograniczoną pojemność żołądków :P) skoczyli do chińskiej knajpy na jedzenie...

Jarek (wbijając widelec w sajgonka): O, gołąb z Placu Defilad!

Mariusz (jedząc kurczaka w curry) : O Jezu, to chilli!

Potem wystawa , koty trochę z dupy, jak to koty, a po wystawie chłopcy znowu pognali mnie na jedzenie, tym razem do Mc Donalda :D Zgodnie z logiką, najpierw zjedli deser, a potem zapragnęli jak to nazwał Jaruś „ takich pysznych ziemniaczków, ćwiarteczek”, no.

FILCOTKI

Wszystkie Filcotki pilnie szukają kochających właścicieli i stałych domów. Filcotki oraz inne koteryjne gadżety (kubki, torebki i piękne kolczyki robione przez Janę) będzie można kupić już w ten weekend (10-11 września) podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych,  która odbędzie się w Hotelu Gromada (ul. 17 stycznia 32). Dochód ze sprzedaży Filcotków oczywiście zostanie przeznaczony dla Koterii.

Tagi: broszki filcotki kot koteria koty wystawa kotów
14:13, katarzynahenryka
Link Komentarze (2) »
wtorek, 09 sierpnia 2011

InTeRnEtOwE PoWtÓrZeNiA wIaDoMoŚcI********* - bloog.pl

Jutro do szkoły.dlaczego???a dzisiaj bylam w kościele i widziała dawida..mam zawału dostac dawid??wiesz jak sie wystraszyłam...mam nadzieje,ze wiesz o co mi chodzi....zaraz jade do mojej młodszej kuzynki(śledzia:*)na urodzinki..dzisiaj na poznańskich targach wystawa kotów rasowych..ada okłamałas mnie!!nie byłaś na tej wystawie!!dopiero dzisiaj jest ta wystawa!!myślałam,że jak zaliczyłam wystawe psów to kotów tez zalicze,a tu klapa:(dobra nieważne..słuchajcie :do szkoły to tam moge iść,bo pół biedy,ale nie chce.