O czym chcesz poczytać na blogach?

Wystawa gołębi

Strona poświęcona PZHGP MIELEC 0442! WITAMY:) - bloog.pl

                                             KOMUNIKAT
      Zarząd Okręgu PZHGP Tarnobrzeg informuje, że w dniach 10-11 grudnia 2011r odbędzie się Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych w Nowej Dębie – Zespół Szkół Licealnych w Nowej Dębie ul. Mikołaja Reja nr. 7 (obok basenu). Zarządy oddziałów przekażą w terminie do 26 listopada 2011r deklaracje zgłoszeniowe. Obliguje się Zarządy Oddziałów do starannego.

Your heaven's a lie... - Onet.pl Blog

Znicz za ofiary tej katastrofy.

[*][*][*]

Ale... Nie zapominajmy że tragedia zdarzyła sie na wystawie gołębi pocztowych. A mało kto to pamięta. Nikt nie mówi o zwierzętach, nikt ich nie ratuje bo ,,ludzie są ważniejsi...'' ZWIERZĘTA TEŻ MAJĄ PRAWO ŻYĆ!! O, proszę bardzo, właśnie na TVN24 powiedzieli ,,wystawa targowa''. A TO BYŁA WYSTAWA GOŁĘBI!! Te biedne zwierzęta też zginęły, a nikt o nich nawet nie powie!! My o nich pamiętajmy!! Zapalmy za nie znicz!!

[*][*][*]

Wpisy - PZHGP Oddział 0194 Połczyn Zdrój

22:30, shrek2343 , Wpisy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 13 listopada 2011
Wystawa Gołębi

Weryfikacja wyników na Wystawę Okręgową odbędzie się w siedzibie Oddziału 25-11-11r. o godz.18 tej. Wystawa Okręgowa gołębi pocztowych odbędzie się w dniach od 09-11 grudnia 2011r. w miejscowości Białogard. Wszelkie informacje są 

       

20:41,

...

Akcja poszukiwawcza była sprawna i została zakończona w niedzielę po południu.
Prezydent Lech Kaczyński ogłosił trzydniową żałobę narodową.

W chwili katastrofy, w sobotę o godz. 17.15, w hali Międzynarodowych Targów Katowickich, gdzie odbywała się wystawa gołębi pocztowych, mogło przebywać od 500 do tysiąca osób.W sobotę na miejsce tragedii przyjechał premier Kazimierz Marcinkiewicz. W niedzielę, mimo choroby, przybył prezydent Lech Kaczyński. Na miejscu są także minister zdrowia Zbigniew Religa oraz minister transportu i.Numery telefonów, pod którymi można było uzyskać informacje o ofiarach; zapewniono pomoc psychologów.

Obecnie na miejscu katastrofy działają cztery grupy dochodzeniowe policji, które zbierają m.in. dokumentację dotyczącą stanu budynku i zorganizowanej w nim wystawy gołębi.

Przyczyny katastrofy bada specjalna komisja rządowa. W poniedziałek zbierze się Rada Ministrów. Prezydent Lech Kaczyński odwołał planowaną wizytę w Czechach, premier Marcinkiewicz w Szwecji, marszałek Sejmu Marek Jurek w Watykanie.

Dokumentacja.

Jestem a jakoby........

17:15 28 styczeń 2007Rok temu w piątek w pawilonie MTK rozpoczynała się wystawa gołębi. W sobotę - gdy doszło do katastrofy - wewnątrz było co najmniej pół tysiąca osób: hodowcy gołębi, wystawcy i zwiedzający. Pod zawalonym dachem zginęło 65 osób, ponad 140 zostało rannych.

To była największa katastrofa budowlana w powojennej.