O czym chcesz poczytać na blogach?

Wyspa skarbów

E-Kamień. Osobisty komentarz do serwisu Ikamien.pl - Onet.pl Blog

Maszyny, jednak próby wyciągnięcia go z torfowego podłoża skończyły się fiaskiem. Jedyne co udało się wydostać to kilka lewych butów.

To tylko kilka z reliktów przeszłości które pozostały na naszych ziemiach. Więcej można przeczytać w artykule Wyspa skarbów i tajemnic (odnośnik znajduje się dziale ważne linki). Tak na prawdę tych tajemnic jest jeszcze więcej niż nawet te co zostały opisane, jednak niektórych już nie poznamy, a niektóre odkryjemy dopiero po czasie. Jeśli macie informacje o jakichś.

WWW czyli Wierzę, Wątpię, Wyszukuję - Jezus is Debestciak!

Warning!!! poniedziałek, 24 styczeń 2011, 11:23
JOŁ!

Nikt nie mówił, że Wyspa Skarbów jest cywilizowana, a podróż po największy skarb nie jest ryzykowna! W naszym wędrowaniu musimy zatem uważań na szereg niebezpieczeństw, które czyhają na nas na Wyspie. Niektóre z zagrożeń są ukryte pod maską przyjaznych i.

Anielica

-niebieskie mętne wody, żar leje się na mnie, a ja wiosłuję ile sił. Słoneczne promienie wżerają się w skórę, po kilku dniach przebywania na słońcu i wietrze zaczerwieni się, by potem powoli brązowieć. Wyznaczamy cel – wyspa! Zieleni się, migocze szmaragdowo szuwarami, zaprasza pochylonymi soczystymi drzewami. Kusi, przywołuje. Wśród szumu fal, plusków wyskakujących ryb (pewnie chcą poczuć Heliosowe ciepło),.Ramiona, nawoływań ptaków mkniemy po wodnej tafli, zbliżając się coraz bardziej do niej. I zawód! Wpływamy do niewielkiej zatoczki; między pochylonymi nad wodą drzewami, zatrzymujemy kajak; chcemy się wybrać na rekonesans. Może to jakaś bachotkowa wyspa skarbów? Kto wie? Nie da się jednak. Ki diabeł, jakiś czar broni wyspy. Obsiadają nas natychmiast komary, wielkie, spragnione krwi; meszki, niewielkie, kłujace, zostawiające na pamiątkę bolesne bąbelki. Owady dzikie, takie co to chyba człowieka na oczy nie.

Zaginiony Skarb

Pierwszy, to mi się podobała.

Tata czyta nam teraz "Wyspę Skarbów". Bardzo mi się podoba. To jest książka o chłopcu, który ma na imię Jim i zdobył mapę wyspy, na której jest ukryty skarb. Teraz płyną, żeby go odszukać.

20:13,


Link Komentarze (1) »
piątek, 11 marca 2005
Wyspa skarbów

Dzisiaj rano wstałem na równe nogi. Cały czas, przez całą noc myślałem tylko o tym, że jutro idę w odwiedziny do mojego kolegi.