O czym chcesz poczytać na blogach?

Wysokie obcasy

Imię szału - Onet.pl Blog

Miałam sen. Jak zwykle zresztą. Gonił mnie niedźwiedź, a ja uciekałam... na rolkach! Kiedy wjechałam na skrzyżowanie obudziłam się. Co ta podświadomość chce mi powiedzieć?

 

Doczytałam wczoraj wieczorem Wysokie Obcasy. W stylu życia było o designie, a dokładniej designerskich kurnikach, budkach lęgowych itp. Występuje trend bycia eko i mieszkańcy NY, miast Wielkiej Brytanii i Australii hodują kury i np. pszczoły. Proponuję być totalnie pro eko i wyprowadzić się do.

Duswalp

Samego powodu sprzątaczka nie mogła zająć się trzepaniem rozłożonych w korytarzach dywanów gdyż w obawie o dyskrecję właściciel rezydencji nie poinformował pracownicy iż zajmuje ona stanowisko osoby sprzątającej. Zarobki takiej gosposi domowej wcale nie są wysokie, w związku z tym istnieje zagrożenie - ktoś będzie próbował przekupić ją w celu zdobycia ukrytych informacji o korytarzach, a owa wymięknie od razu i zacznie śpiewać. Dlatego lepiej było nie wtajemniczać sprzątaczki. Biedaczka skazana była na życie.Też to gra. Ta melodia. Wszyscy znają tę melodię. Dlaczego on to nucił? Leonard przeciągnął się na kanapie, jak wielki kocur. Zapalił papierosa, zaciągnął się, wypuścił dym w powolne minuty. Świat zszarzał w kilka sekund. Widział jak zakłada wysokie obcasy, zakłada płaszcz, zarzuca na ramię torebkę i wychodzi. Nie zatrzymywał jej. Wróciła. Pomalowała usta i stanęła w drzwiach pomiędzy mieszkaniem a klatką schodową. Stała tam zgarbiona i wpatrywała się w czarny ekran telewizora. Leonard nawet nie.

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Onet.pl Blog

65 Prawdziwa burza mózgów.
49. Naukowcy krytykują wysokie obcasy.

Arinkowo

Będzie i przyjedzie.

Czytane:

S. King 'Danse Macabre'

słuchane:

Maurice Chevalier 'La chanson du maçon'


*stworzyłam kiedyś w przypływie weny


Tagi: marudzenie, obcasy wysokie i szyny tramwajowe, szanowny rzecz jasna
arina 2009-04-16 20:24:49
skomentuj (1)
Wspomnień czar - matura
Korzystam z wolnego. Z całego tygodnia, zostało mi tylko kilka dni, szczęściem niezbyt zabieganych. Wyrejestrowanie.