O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Wyścigi

Wyścigi samochodowe

Samochodowy wyścig górski

Samochodami można się ścigac praktycznie wszędzie , a na tym filmiku został nagrany samochodowy wyścig górski . mam nadzieję ,że spodobają się wam samochody wyścigowe w tym wydaniu :) . Zwróćcie szczególną uwagę na poloneza oraz na malucha - no wkońcu t szczyt polskiej motoryzacji :)

Tagi: górskie wyścigi jazda samochodem samochody samochody online wyścigi samochodowe
20:32, mirosz301
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
następne
Archiwum
Październik 2011
Listopad 2011
Ostatnie wpisy
 • DiRT 3
 • Nielegalne Wyścigi saochodowe ...
 • Górskie Samochodowe ...
 • Samochodowe Wyścigi na.

GTPL_FokkrDR1

Tydzień nr 18: B-Spec, A-Spec, Turnieje/Wyścigi GTPL

05 lip

Emocjonujące godziny spędzone w trybie on-line, 40 poziom A-Spec i poruszający się lekko niebieski pasek B-Spec. Chociaż nie wszystko szło po mojej myśli, to z miłą chęcią doświadczę takiego déjà vu w przyszłości.

A-Spec

Tam tam taram! 40 poziom, więc moja kariera A-Spec dobiegła końca. Co prawda zostały mi jeszcze cztery wyścigi wytrzymałościowe, ale z tymi stanę w szranki albo po wydaniu patcha, dzięki któremu będzie istniała możliwość zapisania wyścigu, albo w chłodniejszej temperaturze pokojowej.

Ponieważ w tym tygodniu ukazały się nowe zawody sezonowe, Supersamochody zastąpiło Enzo na Circuit de la Sarthe. Może trwało to odrobinę dłużej (nieznaczna różnica), za to pod względem komfortu było o wiele wygodniej.

.

B-Spec

Raczej nie będę zaliczać 9-ciu godzin na Tsukubie, więc staram się co jakiś czas poświęcić kilka chwil na zdalne wyścigi. Funkcjonuje to w ten sposób, że wchodzę na.

*Hipodrom "Orlik"* {rysualno-virtualny} - Onet.pl Blog

 • *Hebe wł. Cuxa
 • *Magnum wł. Domia
Wyścigi innych ras:
 • *Moonlight wł. MissK
Wyścigi amatorów:
 • *Magic Siwa wł. Arabika
 • Abu Simbel wł. Kartagina
 • Jaśmin w. Nel
DYSKI/UWAGI:
 • MissK, *Moon chodzi wyścigi. ;/ To nie było fair, ale przenoszę.
 • Nautika, może najpierw przeczytaj.

konie

Bez elementu współzawodnictwa. Myślistwo pozostaje bardzo popularnym sportem na łonie przyrody, choć jako forma rozrywki staje się w coraz większym stopniu przedmiotem kontrowersji i nieraz gwałtownych ataków ze strony przeciwników. Łowy na lisa zaczęły się na dobre w XVIII wieku, teraz są one powszechne także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Właśnie tam wielu myśliwych funduje sobie do tego gromadę psów.

WYŚCIGI PRZEŁAJOWE

Biorące udział w wyścigu przełajowym wierzchowce ścigają się na trasie z naturalnymi przeszkodami. Sport ten rozwiną się w Irlandii, kraju o wielkich tradycjach jeździeckich. W Ameryce wyścigi przełajowe rozpowszechniły się na przełomie XVIII i XIX wieku w stanie Maryland. Wielka Narodowa, organizowana każdej wiosny w Aintree na północy Anglii, jest przypuszczalnie najsłynniejszym wyścigiem świata.

WYŚCIGI ZAPRZĘGÓW

Wyścigi zaprzęgów są w Ameryce niewątpliwie najstarszą formą wyścigów konnych. Ponieważ jednak wywodzą się one z organizowanych nieformalnie wyścigów koni roboczych, sport ten nieco podupadł gdy rozpowszechniły się samochody, a pogłowie koni roboczych drastycznie spadło. Wyścigi te są także popularne w wielu innych krajach: USA, Nowej Zelandii, Francji, Włoszech,.

Wyścigi konne

Rozmyślania małej Igi...

Że spędziłam tam miło czas. Teraz kilka zdjęć:


To ja :) Nie pamiętam, który to był dzień...


Mój słodki braciszek w basenie :PRżniemy w wyścigi z moim słodkim braciszkiem :D


Otóż, już chyba na dobre zagościła u nas wiosna! Nim się obejrzymy, będziemy bawić się na wakacjach :) Uwielbiam wiosnę... Te drzewa szumiące na wietrze, kwiaty wabiące pszczoły i motyle, słońce... Czekają mnie teraz długie spacery nad morzem, konne przejaźdżki i (mam nadzieję) bursztyny na kamienistej plaży.
To taka krótka pożegnalna notka. Aha i jeszcze serdecznie pozdrawiam:
Anitę, która zawsze chętnie mnie wysłucha,

martuska-w blog

Pal licho czekoladki, kiedy omal nie udławiłam się mętną wodą z Zalewu Zegrzyńskiego. Zaliczyłam za to kąpiel tamże. W ciuchach. A wszystko przez firmowy piknik. Oprócz żelaznych punktów programu, takich jak grill, piwko, dużo dobrego żarełka, przejażdżki konne dla dzieci itepe itede, zorganizowano także wyścigi smoczymi łodziami. Do zawodów nie bardzo się garnęłam, jako że od dzieciństwa straszna ze mnie łamaga (a może to był jednak znak z góry?). Dość, że w końcu się zgodziłam. Pan sternik, Kazimierz, okazał się typem wyjątkowo ambitnym i nieco nas.