O czym chcesz poczytać na blogach?

Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika

pozaczasem.blog

Żadne, troszkę satysfakcji i ...
masz babo placek - w trzy dni publikacji protest ze strony jednej z etatowego pracownika jednej z central związkowych ... Czy ja w tym życiu nie zaznam spokoju? Znowu nie spałem do późna, aby napisac.Muszą minąć wieki ... kiedy zazwyczaj ludzie się gubią i ulegają zwątpieniu. Mój skromny udział polegał na tym, iż osobom, które mi ufały na pozwoliłem się pogubić.

Ten system nie jest dla uczciwych ludzi, gdy wygrywasz nikt.Zostało jednak tyle nie załatwionych spraw, ze tak czy inaczej ... jest ze mną bardzo krucho. Najpierw posprzątam stanowisko pracy - ilość papieru jest tak duża, że niedługo mnie on przysypie.

Tym bardziej, że telefony urywają.

(0)

57. Zapomniane twarze ... 2004-09-16 00:13:24

Dziś spotkałem przez przypadek kilka osób, które kiedyś bardzo lubiłem i szanowałem.
Spotkałem swego promotora - emerytowanego.


I dobrze, że się tak stało - bo lekkie otępienie alkoholowe ... przydało się, gdy dziś ni stad ni zowąd dostałem WYPOWIEDZENIE UMOWY O PRACĘ. Przyczyna prozaiczna - likwidacja stanowiska pracy. "Proszę tego nie brać do siebie, to tylko względy.

Blog o Kompetencji.

Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży – to nie jest wcale wysokie stanowisko…

Postanowione! Wysyłam prośbę o audiencję u Doktora Zło! Spotkam się z nim i wszystko mu opowiem.

“Spotkam się z nim i wszystko mu opowiem”, a wtedy on da jej ostrzeżenie i przez kilka dni/tygodni będzie spokój. Potem abarot od nowa. Wiem z autopsji. Jeśli to co piszesz jest prawdą (bo z tymi.

Mi się to jednoznaczne. ;] ja nie mówiłem o celowym dopiekaniu K, ona sama by sobie dopiekła widząc obijającego się pracownika który na reprymendę odpowie tylko “a mi to lotto”. ew, może zawsze: “odwal się !@#$@#$ ty.

Koniec żartów. Zaczęło się.

Dziś Kasia wręczyła Kompetencji wypowiedzenie umowy o pracę. Nosiła się z tym zamiarem już od jakiegoś czasu, ale ostatnie wydarzenia przelały czarę goryczy.

-.

Blog EarthAbke

! Skoro POMAGA :D Tak! Nawet Gebels (jakkolwiek się cholernika pisze) powiadał (albo ktoś inny, ale mówię, że on, bo tak mi się wydaje, a już od 10 lat nie chciało mi się sprawdzić), że każde kłamstwo powtórzone.Bezchmórny. Czyżby więc właśnie tak miało się to skończyć? Tutaj na tym klifie? Czy ma wyjść na spotaknie swemu przeznaczeniu, mrocznej odchłani Posejdona... ehh, pomyślał o ostatnich dniach, o swojej rodzinie, pracy, domu... o tym. 2011-04-29 ....złożyłem wypowiedzenie umowy o pracę....

No to mogę się już chyba przyznać, że nie będę pracownikiem Onetu... Cóż mi pozostaje. No właśnie jedno wielkie pytanie - co będzie dalej. Mam nadzieję, że.

Błogosławieni ubodzy, bo nie zostaną politykami... - bloog.pl

 

Postanowiłem, że zajmę się tym i wypełnię tą niechlubną lukę. Tak oto oddaje do użytku i oznajmiam, iż z dniem dzisiejszym wchodzi w skład mojego asortymentu słów następujący neologizm:

Wypaczeniem rzeczywistości w karygodnym wydaniu. Być może wyda się to dziwne, jednak będzie to żalenie się na własną pracę, szefostwo, nieumiejętność podejmowania decyzji i fakt rażącej niesprawiedliwości.

 

Jest prawdziwym, tytularno-papierkowym szefem firmy, lecz jak zauważyła większość pracowników firmy z uwagi na osadzone przez Panią Dyrektor stanowisko monarchy dworu musiał przejąć jedno z dwóch stanowisk dworskich jakie pozostały.Tych słów, a wszelkie próby delikatnej perswazji kończyły się dotychczas kłótnią i wypowiedzeniem dyscyplinarnym umowy o pracę. Opozycja na wzór reżimu stalinowskiego została zdmuchnięta już na początku, kiedy próbowano tu założyć związki zawodowe. W parę tygodni po ich proklamacji, zostały rozwiązane sam zaś pracownik, który wyszedł z tą szczytną, demokratyczną ideą - zwolniony. Pani Dyrektor uwielbia udzielać reprymendy i.