O czym chcesz poczytać na blogach?

Wyniki wyborów 2011

Polityka Po Polsku - Onet.pl Blog

9 października 2011r. społeczeństwo polskie znów wybrało 460 posłów i 100 senatorów. Frekwencja sięgnęła niemalże 50% uprawnionych do głosowania Polaków.
Wyniki wyborów w tym roku były wyjątkowo zaskakujące. Nie chodzi mi o wynik Platformy czy PiSu bo to dało się przewidzieć. Zaskakujący wynik osiągnęła partia, która.
Taktyk.

Podebatuj koniecznie!(kliknij)

26 maja 2011
Mr. President...

Kotłuje się w szeregach partyjnych. Ostatnimi czasy, transfer nie tylko kojarzyć nam się może ze sportem. Tyle ile dni zostało do wyborów tyle też słychać plotek na temat przenosin poszczególnych posłów do konkurencyjnych partii.
Najgłośniej, bo najbardziej rozchwytywani są posłowie z ramienia.
Z UE na temat lat poprzednich i aktualnych, za rządów Platformy. Najgorzej wychodzili na tym wnioskodawcy o odwołanie Ministra Finansów- SLD. A dlaczego? Gdyż z danych wynikało iż za rządów Lewicy, Polska była bardzo zadłużona i dług ten narastał w zabójczym tempie, znacznie większym niż teraz.
Na sali plenarnej słychać było.

Nasza Biała Rawska - redaguj rawawa@vp.pl

... a można i tak.

 

W związku z ciszą wyborczą, komentarze wpisane po północy dnia 19.11, ukażą się dopiero po zakończeniu wyborów.

Kreski na mapie - piękne idee, choć wielokrotnie podkreślałem, że całkiem nierealne.

I oto dziś pan burmistrz sam to przyznaje. Opublikowany został projekt budżetu naszej gminy na rok 2011. Dla jasności, taki projekt przygotowuje właśnie Burmistrz. W rzeczonym projekcie ciekawie w kontekście wyborczych obietnic przedtawia się plan nakładów inwestycyjnyh na rok 2011:

poniedziałek, 15 listopada 2010
Barwy kampanii

Już za tydzień poznamy wyniki wyborów samorządowych AD 2010. Wyborów szczególnych, bo w wyścigu na urząd Burmistrza Białej Rawskiej bierze udział niespotykana dotąd u nas ilość kandydatów - aż pięciu i kilkudziesięciu kandydatów do rad wszelkich.

Grypa666's Blog

 • 2012: Co nadchodzi…
 • Boże Narodzenie 2011
 • Fukuszima-Daiiczi: lokalne pogłoski, globalna prawda
 • Co napędza Globalny Upadek Finansowy?
 • Zabij goja
 • Archiwa

  • Kwiecień 2012 (2)
  • Marzec 2012 (4)
  • Luty 2012 (5)
  • Styczeń 2012 (4)
  • Grudzień 2011 (4)
  • Listopad 2011 (3)
  • Październik 2011 (1)

  Nowe siły polityczne, a nie żaden PiS, mogą podjęć skuteczną, a nie pozorowaną, walkę polityczną z PO.

  Wystarczy spojrzeć na mapę Polski z procentowym rozkładem głosów dla kandydata PO i kandydata PiS po pierwszej turze wyborów, aby uzmysłowić sobie, że w wyniku tej realizowanej od lat obłąkańczej  strategii Polska rozrywana jest wewnętrznie na dwa obszary wpływów obcych sił – jednych stojących za plecami PO i drugich stojących za plecami.

  Uznacie, że jest ważny to proszę go rozesłać do zaufanych osób — Jerzy, Obywatelskie nieposłuszeństwo

  Nawet pobieżna analiza sytuacji w Polsce w ostatnich kilku latach skłania do wniosku, że co najmniej ostatnie wyniki wyborów w Polsce mogły zostać sfałszowane. Skoro w pierwszej turze wyborów prezydenckich w ambasadzie w Brukseli sfałszowano wyniki to oznacza, że wyniki mogły zostać sfałszowane również w innych okręgach wyborczych. W.

 • refleksje - Onet.pl Blog

  Ograniczyć rolę KK w przestrzeni publicznej .i mniej religijne lub w ogóle . Platformy Obywatelskiej do tych ocen nie biorę pod uwagę z racji występującej różnorodności poglądów , ale uzyskane w tych samych miejscowościach wyniki wyborów podaję .

  Sumę wyników wyborów uzyskanych przez PiS + PSL oznaczam K %

  Skomentuj

  15 października 2011
  RELIGIJNOŚĆ W MIASTACH...

  W poprzedniej notatce - wybory i sondaż ; sygnalizowałem o próbie wykorzystania wyników wyborów do oceny przybliżonej religijności mieszkańców większych miast . Nie bawiąc się w szczegóły, przyjąłem partie ; PiS i PSL jako wyraziście prokościelne a więc reprezentujące ludzi religijnych . Partie RP (Ruch.

  Ożarów Mazowiecki – Blogi

  Dodano załącznik  - zobacz >>  podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki.

  Decyzja dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie z dnia 27 maja 2011 r. utrzymująca zaskarżoną decyzje starosty powiatowego Jana Żychlińskiego w mocy.   >> >>

  Decyzja starosty powiatu warszawskiego zachodniego Jana Żychlińskiego z dnia 21 czerwca 2011 r. – pozwolenie na.

  Obligacji Gminy Ożarów Mazowiecki na kwotę 20.000.000 PLN, podlegających autoryzacji GPW? Termin składania ofert upłynął w poniedziałek 11 lipca.   sprawdź >> czy jest już informacja? Według warunków specyfikacji wyniki postępowania miały być ogłoszone w siedzibie zamawiającego na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy oraz na stronie internetowej www.ozarow-mazowiecki.pl, zakładka zamówienia
  publiczne.

  .

  W art. 3 ust. 3 ustawy na 2011 rok. zobacz >>>

  Protokoły z sesji Rady Miejskiej V kadencji na BiP –  więcej

  Protokoły z sesji Rady Miejskiej VI kadencji na BiP  –  zobacz >>>

  II tura wyborów – Ożarów Mazowiecki kliknij tutaj i zobacz wyniki

  Płochocin na Facebook.com zobacz >>>

  Artykuł burmistrza Kazimierza Stachurskiego dostępny na oficjalnej stronie Urzędu Miasta i Gminy Ożarów.

  Komentarze fizyka

  Jest – silna nie dzięki swoim przymiotom, ale dzięki obawie przed recydywą PiSu. Bardzo niewiele robi, gdyż boi się zrazić do siebie wpływowe grupy wyborców. Taka strategia od biedy była usprawiedliwiona do przedterminowych wyborów prezydenckich, ale teraz nie ma już najmniejszego sensu. Platforma tak jednak zafiksowała się na haśle „byle do wyborów, byle do wyborów”, że z nicnierobienia uczyniła w końcu ideologię. A ponieważ

  Się czegoś pozytywnego, to właśnie faktu, iż ujawniła się spora grupa wyborców, którym zależy na czymś realnym, nie zaś tylko na obłąkanych sporach ideologicznych.

  18:59, pfg , Polityka
  Link Komentarze (8) »
  niedziela, 30 stycznia 2011
  Zima Arabów?
  TAWS nie wiedziałby, że samolot podchodzi do lotniska i ostrzegałby "TERRAIN AHEAD" tak, jakby samolot zbliżał się do pola pośrodku kontynentu. TAWS korzysta z wysokościomierza barycznego kapitana - jeśli ten będzie podawał wyniki zawyżone, TAWS nie będzie wiedział, że ziemia jest blisko i nie będzie przeszkadzał załodze niepotrzebnymi ostrzeżeniami. Wobec tego załoga (drugi pilot, przy milczącej aprobacie kapitana) świadomie, na chłodno

  Dzień po dniu. Tydzień po tygodniu. Miesiąc po miesiącu. Rok po roku. Wieczność czy nieskończoność.

  Osobę w naszym państwie. Znowu będziemy głosować nie na tak ale przeciw. Znowu mamy wybór, a właściwie go nie mamy, musimy zdecydować czy chcemy powrotu do IV RP czy chcemy normalności. Już się zaczynam bać o ostateczny wynik tego naszego wyboru. Tak w zasadzie w rachubę wchodzi dwóch kandydatów na ten urząd. Czy będziemy głosowali na Kaczyńskiego czy też na Komorowskiego od nas samych zależy.
     Troszkę o moich odczuciach związanych.

  W porannym wstawaniu nikt mi nie będzie na siłę pomagał. Ja chcę żyć w normalnym i bezpiecznym kraju i dlatego swój cenny głos oddam na Komorowskiego.
     Jednak trzeba pamiętać , że wynik wyborów  zależy od nas wyborców. Chcemy normalności to wybieramy Komorowskiego !
  11:24,
  Jakieś zobowiązania i przyrzeczenia.  Ten rok będzie pierwszym rokiem w którym ja nikomu nawet sobie nic nie będę przyrzekał. Dopiero pod koniec roku sprawdzę czy i jak wyszło. Być może dzięki temu w pierwszych dniach roku 2011 nie będę musiał narzekać a po raz pierwszy będę zadowolony z siebie i naszych polityków. OBY !
  19:29,