O czym chcesz poczytać na blogach?

Wyniki dużego lotka

panpierniczek

, codzienność
Link Komentarze (6) »

 Wyniki dużego lotka z dnia 2 czerwca 2007 roku.

W dniu 2 czerwca w zakładach dużego lotka wylosowano następujące liczby

5 - 9 - 10 - 16 - 19 - 23

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Wrażenie 0/5 pkt.
Nazwa. Sama nazwa odstrasza. Ale wchodzę. I co? Uderzają mnie kolory Gryffindoru pomieszane z czernią. Nic do nich nie mam, ale tu sprawiają, że chcę już to mieć za sobą. Dodatkowo ta reklama Dużego Lotka. Wprost to uwielbiam! Naciskam "odśwież" i drugi, i trzeci, i czwarty. No w końcu. Reklam nie ma. Za to z moich głośników coś się wydobywa i nie są to wcale dźwięki, których chętnie bym posłuchała. Na Twoje.Bardzo źle i tyle.

Wynik końcowy: 3,5/85 pkt.
Podsumowując, Przebudzenie w piekle wita i nie jest to z pewnością miłe przywitanie.
Szczerze? Mimo wszystko, spodziewałam się troszkę lepszego wyniku. Nic jednak nie pozwoliło na to, aby tak się stało. Cały tekst jest straszny i właściwie nic a nic mi się nie podobało. Dawno się tak nie zanudziłam, czytając zaledwie cztery strony! Aż wstyd się przyznać, że tak. .

- literówki 0/4 pkt
*wygrywaj – wygrywają
*sześćdziesit - sześćdziesiąt
*przeraźliwe - przeraźliwie


- język 1/3 pkt
Nie masz zbyt dużego zasobu słów, czasem powtarzasz wyrazy…

- wulgaryzmy 3/3 pkt
Brak.

- humor 0/3 pkt
Nie udało mi się znaleźć niczego zabawnego. Wielka szkoda.

Wynik.

Manidid - bloog.pl

    2011
  • sierpień 2011
  • ...schowaj

O moim bloogu

Blog na temat filmów .

Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Głosuj na bloog

zobacz wyniki

Ulubione blogi

.
Lotto. Tego rodzaju statystyki mają uprawdopodobnić możliwość trafienia upragnionej szóstki, więc są koniecznym narzędziem dla każdego typera. Statystyki lotto są stale uaktualniane i dotyczą wszystkich gier liczbowych: dużego lotka, expres lotka czy multi lotka. Statystyki lotto, dla wytrwałych graczy pozwalają doszukać się pewnych prawidłowości i obstawiać liczby, które mają duże prawdopodobieństwo wylosowania. Wyobraźnia ludzka w dążeniu do.

eramilionera

Z tej zaściankowej miejscowości.

Matura jak wiecie nie poszła mi szczególnie. Myślę, że zdając ją miałam i tak ogromne szczęście. Nauczyciele moje kiepskie wyniki zrzucili na karb planowanej przeprowadzki do Irlandii. Generalnie wszyscy mi współczuli, bo uważali, że to nieładnie ze strony rodziców, tak odrywać nas od korzeni i wywozić w nieznane.

zamów newsletter

eramilionera

Autentyczna historia osoby, która wygrała milion w Dużego Lotka. Blog opowiada o tym na co została wydana kasa za wygraną i jak zmieniło sie życie szczęśliwca .
RSS