O czym chcesz poczytać na blogach?

Wymiana gier

Zasuwaniec - Onet.pl Blog

Przeciwnik:MarekPrzedporcieData:18 stycznia 2009, początek godz. 21:49Czas gry:7 min.Słownik:Pełny OSPSRozpoczął:TyBilans gier:wygrane:2, remisy:0,.Planszy:
  
Po takiej grze Marco Redo zapragnął rerewanżu, no to go dostał, wygrał wyrównał stan na 2-2 i odszedł szybciutko ze stoł(p)u.

Każda gra w scrabble to osobny rozdział. Czasami zdarza się pogrom, często wymiana ciosów, nierzadko klincz. Rywalizacja na całego, chociaż nie jest to wyścig o ZŁOTY TŁOK. Większość gier w necie wiąże się z dodatkowym smaczkiem: gram z rywalem, czy może z programem komputerowym? Zawsze można się spotkać.

tylko zycie - Onet.pl Blog

Ilością złotych akcentów oraz paryski szyk. Fasony na topie to princeski, grzeczne żakiety, bluzki z kokardami, peleryny, spódnica ołówek, sukienki futerały. W trendach pojawią się z matowiała elementy metaliczne i stylistyka starych gier komputerowych. Inspiracjami dla projektantów były eco-design, inżynieria kosmiczna i szkice architektoniczne.

Zarówno panie i panowie będą poszukiwać ciekawych elementów którymi są: adamaszek w kolorze stali, olbrzymie.

 
 
info..
 
POD NOTKA..
SZCZERE OCENKI [DAJESZ MNIE DO LINEK LUB 4 KOMY]
ZAMÓWIENIA 4
RAMKA TOO LOOK ZGŁASZAC SIE ..AWEK NA 2 TYG 4 KOMY
GOLD LISTA ,,PODAJ ADRES
WYMIANA ..5-10+5
 

Our princess is in another castle!

Czyta te moje teksty, a niektórzy wręcz za nimi tęsknią. Zarówno dziennikarze jak i pracownicy firm wydawniczych/developerskich. Nie sposób odmówić tak zacnym personom, oto jestem z powrotem. Blog ten od początku pomyslany był jako forum wymiany opinii dla ludzi z branży i jeśli jest choćby kilka osób, którym się tu podoba, byłoby błędem zniechęcać się do dalszego pisania.

Już niedługo kolene wpisy i małe zmiany w widgetach.

Sprawdź to:

1. The best thing that happend to the gaming industry since yesterday

2. Blog Toma Ohle... o grach:).

3. Teksty Piotra Gnypa na Polygamii. Facet z pasją.

4. Blog o branży gier okiem specjalisty.

5. Blog Śledzia... o komiksach, a jakże!:).

6. Gamasutra - po prostu świetna strona branżowa.

7. Jerzy Ciszewski - blog Marketing/PR

Janggi, duch Korei - bloog.pl

I jeszcze poznałem sympatycznego studenta informatyki, któy jest zainteresowany napisaniem programu do gry janggi. Tak trzymać!!!

Impreza -  bardzo udana bo sprawnie zorganizowana - była świetną witryną dla wszystkich gier Azji Wschodniej. To bardzo pozytywny sygnał i mam nadzieję, iż w polsce będzie rosło zainteresowanie także do takich "niszowych" gier umysłowych jak właśnie janggi i xiangqi.

Podczas prezentacji, tłumacząc reguły janggi, wymieniłem także szególną regułę  BIKJANG (Generałowie w opozycji) i o możliwości wymiany miejsca Konia i Słonia przed rozpoczęciem rozgrywki. O tym będzie mowa w następnym poście.

Chciałbym zakończyć ten mały.

karolak

Liczby punktów, unikając zbierania okropnych Payoo, a przede wszystkim Papayoo. Tej kłopotliwej 7, której kolor zmienia się z każdym kolejnym rozdaniem. Wszystko przez tę przeklętą kostkę!

Każde rozdanie rozpoczyna się od wymiany kart. Nie odpowiadają Ci karty, które masz na początku rundy? Żaden problem – przekaż je sąsiadowi po lewej! Jednak uważaj, ponieważ sąsiad z prawej także odda Ci swoje najgorsze karty. Później rozegrajcie rundę bez żadnych atutów czy meldunków. Wszystko zgodnie z prostymi zasadami, dzięki którym Papayoo jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych gier karcianych.

Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: od 7 lat
Czas rozgrywki: 30 minut
Sugerowana cena detaliczna: 59,00 zł

REGATTA

Złap wiatr w żagle i wystartuj w eleganckim wyścigu jachtów. Steruj swym.