O czym chcesz poczytać na blogach?

Wymiana dowodu osobistego

Farewell, My LovelyJak sprawdziło "ŻW", pieniądze wpłacane za wydanie dowodów osobistych traktowane są jako dochody państwa. Od 2001 roku, w którym rozpoczęła się wymiana dowodów osobistych wydano ich już 27,6 mln sztuk. Tym samym do budżetu państwa wpłynęła kwota około 828 mln złotych. Ile faktycznie kosztowała produkcja.Są również parlamentarzyści, z którymi rozmawiało "ŻW". - Skoro państwo wymaga, to powinno za to płacić - przyznają.

Płacenie za wymianę lub wydanie dowodu osobistego bulwersuje Grzegorza Dolniaka (PO), szefa sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji. - Zapewniam, że tą sprawą zajmie się moja komisja. Chciałbym.

wrzeszczyna - Onet.pl Blog

skomentuj

01 marca 2007
Wymiana dowodów osobistych

( książeczkowe zielone) tracą ważność z dniem 31 grudnia 2007 roku. Uprzejmie prosi się o załatwianie spraw związanych z wymianą dowodów osobistych wg następującego grafiku:

styczeń i luty 2007 rok - Miasto Wieleń (.

Folsztyn

listopad 2007 rok - Nowe Dwory, Zielonowo.

Wnioski o wydanie dowodu osobistego można będzie nabywać u Sołtysa danej Wsi. Uprasza się Mieszkańców poszczególnych miejscowości.

Pamiętnik Mega Dziadzi - bloog.pl

Do swego brata ale jakos niewyszlo.zadzwonil dopiero wczoraj wieczorem.rozmowa przebiegala dosc spokojnie co bylem nieco zaskoczony bo spodziewalem sie raczej,nawet ostrej wymiany zdan ale nie..... zdaje sie,ze nieco namieszala moja mama bo okazalo,ze tych pieniedzy bedzie tyle ile mialo byc czyli wystarczy nato na co maja byc przeznaczone.a.Niczego innego sie juz nie nadaja,tylko wlasnie do paszportu.bardzo mila pani,ktora przyjmowala moj wniosek posprawdzala czy to co bylo we wniosku zgadza sie z moimi danymi w dowodzie osobistym,a ze sie zgadzalo przyjaela wniosek i paszport bede mogl odebrac juz5wrzesnia.w sumie jestem z tego powodu happy.zawsze mozesz sie przydac taki dokument.po.

...

Notka- o jaaaa… co radocha!)

Dnia 29 kwietnia bieżącego roku, do naszego grodu- pięknego Płocka malowniczo usytuowanego nad rzeką Wisłą, przybyła wymiana dwójki litewskich uczniów, wraz z swoimi opiekunami. Jedno z nich, a dokładnie dziewczę o imieniu Reda, lat 18, anglojęzyczne, litewski- ma się rozumieć też,.Spotkanie z solenizantką (jeszcze raz moje słońce kochane życzę Ci spełnienia wszelkich marzeń, uśmiechy od ucha do ucha i abyś mimo otrzymania -już niedługo- dowodu osobistego nie zatraciła nic z dziecięcej radości i beztroski- kocham Cię bardzo :* a w sobotę z tej okazji balujemy- ach- jak się cieszę :) :*) – próba.

Tfurczość - blog

(0)
Kilka linków

W tym samym domu
Oblivion

Inne strony
Artykuły dla niemowląt
Przepisy wegetariańskie
Acomys Cahirinus
Projektowanie stron WWW
Katalog stron
Wymiana linków

Programy
Feedreader Do RSS

Grafika

Administracyjna

Z kwitkiem informującym "Termin odbioru - 12.02.2007" udałem się dzisiaj celem odebrania nowego dowodu osobistego. Jakież było moje zdziwienie, gdy pani w okienku powiedziała mi, że... jeszcze go nie ma. No to ja się kurde pytam, skoro mają opóźnienia, to czemu dają.

jacek-kz788.blog

Taki, że wychodzi na to jak byśmy rozmawiali o dwóch różnych rzeczach.

Przewinął się też ważny temat, a mianowicie sprawa starego i nowego kontraktu na dowody osobiste. Z pewnych wiadomych względów nie będę rozpisywał się na ten temat teraz. Powiem tylko, że niekoniecznie to, co usłyszałem widzę jako jeden wielki pozytyw.