O czym chcesz poczytać na blogach?

Wylewki

Wylewka

MCKiSu – tu doszło do kolejnego niecodziennego zdarzenia.

Artyści niczego nie świadomi wracali właśnie z małej kawy, na której mogli spokojnie porozmawiać o swoich problemach, nałogach, zadłużeniach, szczegółów nie ma sensu zdradzać, dość wspomnieć, że szczera rozmowa przed występem jest dla, tfu, Twórców rodzajem oczyszczającej spowiedzi, która pozwala im z nową siłą rozpocząć kolejne SZOŁ.

I właśnie, kiedy zmierzali w stronę swojego przeznaczenia, ich droga skrzyżowała się z drogą tego gorącego tłumu. Natychmiast zostali rozpoznani. Istny szał. Ludzie otoczyli ich krzycząc “Chcemy Wylewki!, Chcemy Wylewki!”. Wójcicki zorganizował spontaniczny happening rytmiczny, ludzie klaskali i krzyczeli razem z Kowalskim “Ślachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz”.

Niepozorny człowiek wyjął nagle z kieszeni 20 000 zł, chciał obdarować Kowalskiego i Wójcickiego “po równo, po dychu” – tak się wyrażał. Sytuacja zrobiła się niezręczna. Jedak pieniądze to dzisiaj  tabu. Ludzkość krzyczała “Bierzcie tę kasę, co się boicie, cyk pyk, dacie radę, należy się wam! A jak!” Artyści wzięli. Kowalski coś tam jeszcze brzęczał pod nosem, że to na.

Wlena - bloog.pl

dodaj komentarz

Kładzenie kafelek

wtorek, 22 listopada 2011 11:52
Kiedy chcemy dokonać remontu łazienki, powinniśmy zacząć od wymiany kafelek. Jest to bowiem najbardziej trudna, kosztowna i pracochłonna część zajęć związanych z tego typu przedsięwzięciami. Rzecz jasna, aby wymienić kafelki, najpierw musi zostać zrobiona wylewki betonowe. Pewnie, że wylewki betonowe nie jest sprawa łatwą.
Dlatego tez najlepiej, aby zajął się nią fachowiec z prawdziwego zdarzenia, który wie, jak to zrobić, aby wylewka betonowa była położona równo. Oczywiście, fachowiec ten musi posiadać nie tylko stosowną wiedzę i umiejętności, ale również odpowiednie zaangażowanie, aby należycie wypełniać swoje obowiązki. Nie jest wcale tak znowu łatwo dokonać porządnego remontu. Dlatego też musimy docenić, gdy ktoś potrafi to uczynić. Zwłaszcza, że wylewka betonowa nie kosztuje mało, zatem gdy już za nią płacimy, warto, aby została zrobiona porządnie, by nie trzeba było.

perlitowewylewki - Onet.pl Blog

Eliminuje się dzięki siatce (systemy dociepleń) którą należy na takiej słabej wylewce położyć i przetrzeć klejem np. do klejenia fliz.


JJ (18:39)
3 umiejących pisać

06 maja 2009
Kto chce mieć perlitową wylewkę ZA DARMO? OKAZJA ale tylko do 14 maja br!!!
Poszukuję pilnie inwestorów budujących dom, obiekt, którzy są akurat na etapie
układania wylewek.

Macie okazje DOSTAĆ WYLEWKĘ  ZA DARMO!!!

Pewnien znany niemiecki producent chemii uszlachetniającej wylewki

Posadzki maszynowe – Wszystko o podłogach i posadzkach

Jakiś czas temu. Świat idzie na szczęście do przodu, rozwijają się technologie, a ludzie – do kładzenia podłóg, stosują najczęściej posadzki maszynowe, czyli najnowocześniejszy z wszystkich sposobów kładzenia, który dzisiaj jest najbardziej popularny i wyparł wszelkie tradycyjne metody kładzenia posadzek.

Posadzki maszynowe wykonują  profesjonalne firmy budowlane, stosując najnowocześniejsze sprzęty. Najczęściej głównym budulcem takiej posadzki jest szlichta cementowo-piaskowa, a w trakcie wylewania stosuje się pompy, a także mechaniczne zacieraczki, będące gwarancją równego i trwałego podłoża. Tego typu wylewki, przy których stosuje się najlepszej jakości sprzęt, zawsze dają zadowolenie konsumentów, ponieważ nie powodują żadnych niepożądanych skutków i błędów popełnionych przez ludzkie dłonie.

Posadzki maszynowe to kolejny dowód na to, że maszyna potrafi być mniej omylna aniżeli człowiek. Z wykonaniem podłoża nie ma już dzisiaj najmniejszych problemów i wynajmując profesjonalną firmę, możemy być pewni, że podłoga w naszym domu będzie jak najbardziej trwała, gładka i nie będzie w jakikolwiek sposób pylić.