O czym chcesz poczytać na blogach?

Wylew krwi

HP Slash - Onet.pl Blog

Się, że może się spóźnić i teraz, kiedy stało się to faktem, czuł pustkę w głowie. Będzie musiał się poddać i ukorzyć przed Dumbledore’em, uznać swoją porażkę i już świadomie przyjąć jego plan.
Gorycz zdrady była tak silna, że z wściekłością walił pięścią w drzwi, starając się bólem zagłuszyć rozpacz. Kiedy zdarł kostki prawie do krwi, oparł się o drzwi i niemal zaczął wyć, że tak głupio to wszystko wyszło. Jednak już chwilę później omal się nie przewrócił, kiedy pod jego ciężarem drzwi się otworzyły.

 
— Czego chcesz, Potter? — Dał się słyszeć pełen wściekłości głos i.

Dość głośno powiedziałem?


— Nie, tak... — odezwał się chłopak, nadal stojąc w miejscu jak zaczarowany.

 
— To o co chodzi?

 
Stali naprzeciw siebie prawie minutę, nie zakłócając ciszy żadnym słowem, dopóki Harry’emu nie wyrwało się:


— Dziękuję...


— Proszę, panie Potter. Mam nadzieję, że na tym pana wylewność się zakończy?

Art-Trend - Naszyjniki, bransoletki, kolczyki, koral, jaspis, agat i inne

Daje pewność siebie, wzmacnia poczucie własnej wartości. Oddala troski i obawy, pomaga w odnalezieniu prawdy i w depresji. Uziemia osoby szczególnie wrażliwe. Uśmierza bóle głowy, żołądka, obniża gorączkę . Pomocny jest również przy leczeniu alkoholizmu.

KARNEOL - harmonizuje układ trawienny, pomaga przy zakażeniu krwi, żyłach, krążeniu w problemach narządów rozrodczych. Uwalnia od blokad energetycznych. Karneol w odcieniu żółtym działa na wątrobę, woreczek żółciowym. Łagodzi bóle reumatyczne. Wspiera przy nerwobólach i depresji. Sprzyja koncentracji. Wzmacnia siły witalne, daje pewność siebie. Budzi twórcze możliwości, zdolności.

Siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Pobudza energię seksualną. Rycerze zabierali go w bój, wierząc, że zapewni im nietykalność. Ożywia komórki krwi poprawiając krążenie a co za tym idzie popęd płciowy likwidując impotencję

Jaspis (różnokolorowy):
Kamień cudowny, strzeże od bólu głowy i letargu. Leczy krwotoki wewnętrzne, wylewy krwi. Noszony był przez żołnierzy jako talizman przed śmiertelnym upływom krwi. Gorączka, choroby jelit, zapalenie uszu, zapalenie nerwu kulszowego, zatrucie krwi.

Obsydian :
Wzmacnia męskość, daje siłę mięśnia, wnosi właściwości duszy w ciało. Wzmacnia męską energię przepływu krwi. Wzmacnia jelita i żołąde

Opal (biały) :

TRZEŹWYM OKIEM – uzależnienie i ścieżka zdrowienia

Najnowsze badania wykazały, że u osób z dolegliwościami sercowymi subiektywna poprawa samopoczucia następująca po wypiciu lampki koniaku jest wynikiem uspokajającego i znieczulającego działania alkoholu, a nie lepszego ukrwienia mięśnia sercowego. Naczynia wieńcowe, które odżywiają (dotleniają) mięsień sercowy, nie ulegają rozszerzeniu, a tym samym dopływ krwi do mięśnia nie zwiększa się. Niedotlenienie utrzymuje się. Jednocześnie alkohol powoduje niebezpieczne skoki ciśnienia tętniczego krwi, a przy dłuższym jego używaniu, uszkodzenie ścianek naczyń krwionośnych i wystąpienie zmian zwyrodnieniowych w mięśniu sercowym będących skutkiem bezpośredniego działania alkoholu i produktów jego przemiany.

Alkoholu, mogą stosunkowo szybko uszkodzić sobie układ nerwowy, wątrobę czy trzustkę. (…) Warto jednocześnie uświadomić sobie, że alkohol i produkty jego przemiany działają bardzo niekorzystnie na mięsień sercowy, prowadząc do jego zwyrodnienia oraz uszkadzają śródbłonek naczyń krwionośnych, narażając je tym samym na pęknięcie, które może spowodować wylew krwi do mózgu czy zawał.

Źródło: Uzależnienia; Bohdan T. Woronowicz

Zapiski rozmaite.

wtorek, 15 lutego 2011
Arcybiskup Józef Życiński nie żyje.

10.02. po południu w Rzymie zmarł abp Józef Życiński. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała, że przyczyną śmierci duchownego był wylew krwi do mozgu. Arcybiskup byl intelektualistą orazfilozofem. Od 1997 roku byl metropolitą lubelskim. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jest to ogromna strata dla Polski i dla Kościola.

 

 

{Źródło ilustracji: http://wyborcza.pl/1,75248,9099964,Pozegnanie_arcybiskupa_Zycinskiego.html}.

Rubinów

ogień, siły magiczny blask;

może stanę się mocniejszy od czynów

przez ten jeden, jedyny raz".

Tygrys prężył siłę jak wąż,

mięśnie w puchu grały jak harfa.

Na tygrysie jechał drugi mąż,

siwą grzywę w zamyśleniu szarpał.

"Teraz - myślał - po latach tylu,

gdy zobaczę, jak płomienie cudu drżą,

moje czary skarbów mi uchylą,

moje wróżby nabiegną krwią.

Ziemia pełna jak złoty orzech,

Bones. - Onet.pl Blog

Dowodów na udowodnienie winy, a naszą obecną ofiarę poddano programowi po tym, jak któś chciał go zabić kiedy jeszcze zył- Brennan wstała i usiadła na kanapie czytając dokumety. Obok niej usiadł Booth.

-Jak zginęła tamta ofiara? Kobieta w wieku 25 lat, zamężna.

-W szyję ktoś wbił jej korkociag...

-...a ona go wyciągnęła powodując wylew krwi?

-Dokładnie.

-A jakies nazwiska dotyczące tamtej sprawy?

-Jest pare. Mark Jacobson był głównym podejrzanym.

bones-fan (15:07)
11 Miszcze jesteście ;**