O czym chcesz poczytać na blogach?

Wykonaj poniższe polecenia

Witwicka Blog - Onet.pl Blog

Krytycznie ocenia swoje zawodowe kwalifikacje, nawet jeśli jest dobrym fachowcem. Uważa, że gwarancją sukcesu w pracy jest ofiarność, gorliwie więc wykonuje wszelkie dodatkowe polecenia, zostaje po godzinach bez słowa protestu, pracuje za innych, służy chętnie pomocą, ale sama z zawstydzeniem o nią prosi i jeszcze z większym zawstydzeniem przyjmuje. Czuje.Pierwszą rozmowę w sprawie pracy ubiera się tak jak zwykle, ponieważ uważa, że nie należy udawać kogoś, kim się nie jest. Jeśli szef zleci dodatkowe zadania, zgodzi się je wykonać, ale natychmiast zażąda czegoś w zamian. Kiedy ma problem, prosi o pomoc. Koledzy za nią przepadają. Szybkie decyzje woli podejmować razem z zespołem. Na niesprawiedliwą.

Niemniej jednak polecamy umiarkowaną zabawę z afrodyzjakami. Może nie rozpalą w nas płomiennych uczuć, ale wzbogacą codzienny jadłospis. I na pewno wyjdą nam na zdrowie.

Poniższe przepisy na miłosne napoje prosimy potraktować jako ćwiczenia do dzisiejszego wykładu. Obowiązkowe (!) dla odważnych.

Kawa kardamonowa

Bo prawdziwe uczucia nie potrzebują magii, aby rozkwitnąć....

Formę, ponieważ... nikt nie wiem, że już się pojawił (przynajmniej do pewnego czasu tak było) xD Tak. Jest to zadanie z serii "Kto pierwszy ten lepszy". Kto odpowie poprawnie na poniższe trzy pytania jako pierwszy (nie powinny być one bardzo trudne dla wykwalifikowanych potteromaniaków:P), otrzyma nagrodę, którą jest... filmik!
Tak, moi drodzy..Olbrzymi, pozłacany żyrandol.
- Hej! – przywitał go Harry, układając sztućce na blacie. – Zapraszam cię do stołu.
Rudzielec niepewnie podszedł do krzesła i wykonał polecenie kumpla.
- Yyy… Ktoś jeszcze będzie? – zapytał, przyglądając się podejrzliwie przygotowanym trzem pozostałym talerzom.
- Dwie osoby –.

Ocenimy Doradzimy CROCOLITAN

Nie został nałożony jest delikatny, bezsprzecznie pasuje do całości. Poza tym trzeba zauważyć porządek jaki wśród panuje - cudownie.
Oczywiście doceniam, że grafika została wykonana przez samą Autorkę. I wcale nie tylko dlatego, że sama takiej wykonać bym nie potrafiła.
Powinnam jeszcze wspomnieć gdzieś o muzyce, którą akurat zauważyłam (co.Powodu, dla którego Autorka miałaby poświęcać tyle miejsca na postaci poboczne), a także umieszczone na nagłówku strony zdanie: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”, oraz poniższe, pełniące funkcję motta: „Nawet najmniejszy krok może wpłynąć na naszą przyszłość”.
Dobrze, kiedy już pokiwałam głową nad ogólnym, raczej.Płaczącym w ciemnym kącie komnaty.
Z ich krótkiej wymiany zdań wynika, że chłopiec ów – zapłakany i stale się przed nią płaszczący – zrobił coś niezgodnego z poleceniami Nocnej Pani. Pozwolę sobie przytoczyć dialog:
„- Nocna Pani, nie chciałem zrobić nic wbrew twej woli – powiedział Timidus drżącym głosem.
Ireth.

Rodzina Potter- życie magicznej rodziny - Onet.pl Blog

- Należę do Serii Rowling [www.rowling.blog.onet.pl]. Fabuła naszych opowieści zgadza się tylko do 5 tomu HP;
- Poniższe opowiadanie to jedynie fanfic. Nie jestem żadnym z bohaterów, nazywam się Agnieszka. Jestem otwarta na wszelką krytykę, obrażać się nie mam zamiaru (byleby była zgodna z.
Aktualny rok w serii- 2023. Treść bloga dotyczy rodziny Potter. Byłam pierwszą autorką tego bloga (potem przejęły go dwie inne, aktualnie znów należy do mnie);
- Szablon został wykonany przez Rudzię [www.fisky.blog.onet.pl]. Kopiowanie surowo zakazane;
-Chętnie nawiążę kontakt z innymi autorami, dodam do linków itp.;
- "Aperacjum" to zaklęcie- dawny.

(!). Jedynki są niezlaeżne, skoncentrowane, pewne w dążeniu do spełnienia marzeń i uparte. Stawiają sobie cel i do niego zmierzają. Są przwodnikami i niechętnie przyjmują polecenia. Zdarza się, że myślą wyłącznie o sobie. Często bywają samotnikami.