O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wyjazd integracyjny

Integracyjnie - Onet.pl Blog

Morska kuracja dla zdrowia i urody

Mimo, że dla wielu osób wczasy nad morzem kojarzą się głównie z błogim leniuchowaniem na złocistych plażach w promieniach słonecznych, to przyczyny wyjazdów w tamtejsze rejony nie zawsze są wyłącznie z tym związane. Coraz więcej osób właśnie w nadmorskich kurortach upatruje miejsca, gdzie można podreperować stan swojego zdrowia i poprawić swój wygląd zewnętrzny. Oczywiście ściśle wiąże się to z wypoczynkiem, ale jednak w tym przypadku głównym celem nie są.

Właścicieli. Większość z nich ogłasza się na stronach internetowych, więc zdobycie informacji nie należy do najtrudniejszych. Dodatkowo w wielu przypadkach działa system komentarzy z których możemy się dowiedzieć, jaki standard oferuje dana kwatera w górach.

Integracja (14:08)
Skomentuj mnie
Polskie wodne atrakcje wyjazdów integracyjnych

Milosc-ninja-konohy - Onet.pl Blog

Rodziców i w tym wypadku wyjazdy integracyjne nie będą dobrym pomysłem. Jeżeli jednak nasza pociecha wyjeżdżała już kiedyś z grupą rówieśników powinniśmy zgodzić się na taki wyjazd, gdyż może ona nie tylko odpocząć zanim rok szkolny rozpocznie się na dobre, ale również poznać osoby z tej samej klasy. Jeżeli wyjazdy integracyjne są zaplanowane w ciekawe regiony kraju, to takie wyjazdy integracyjne nie tylko pozwolą miło spędzić czas, ale również zwiedzić nowe okolice.
shuriken (10:04)

Wczasowiczka Martyna - Onet.pl Blog

Że kajakarstwo nizinne to sport naprawdę bezpieczny mimo, że cały czas obcować będziemy z wodą. Na pewno jedną z zasad, od których nie ma odstępstwa jest używanie kapoka. Druga zasada to wykonywanie zaleceń przewodnika, który swoim doświadczeniem zapewni nam bezpieczeństwo. Sensowne będzie także wykupienie przed wyjazdem, za niewielkie pieniądze, ubezpieczenia nw u któregoś z ubezpieczycieli. Wiele biur turystycznych organizujących spływy kajakowe zapewnia ubezpieczenie grupowe w ramach opłaty za imprezę.

Bez wątpienia dobrze przygotowany i zaplanowany spływ kajakiem zapewni nam mnóstwo wrażeń i wspomnienia na długie tygodnie - aż do następnej wyprawy kajakiem. Kajakarstwo uprawiane na nizinnych rzekach polski to sport bezpieczny i wręcz rodzinny bez obaw można zabrać ze sobą podrośnięte pociechy doskonała okazja aby spędzić razem trochę czasu na łonie natury

Martyna (14:43)
Skomentuj mnie
Kajakowy wyjazd integracyjny - jak się przygotować?

Że kajakarstwo nizinne to sport naprawdę bezpieczny mimo, że cały czas obcować będziemy z wodą. Na pewno jedną z zasad, od których nie ma odstępstwa jest używanie kapoka. Druga zasada to wykonywanie zaleceń przewodnika, który swoim doświadczeniem zapewni nam bezpieczeństwo. Sensowne będzie także wykupienie przed wyjazdem, za niewielkie pieniądze, ubezpieczenia nw u któregoś z ubezpieczycieli. Wiele biur turystycznych organizujących spływy kajakowe zapewnia ubezpieczenie grupowe w ramach opłaty za imprezę.

Bez wątpienia dobrze przygotowany i zaplanowany spływ kajakiem zapewni nam mnóstwo wrażeń i wspomnienia na długie.

Manidid - bloog.pl

Swoje źródło pochodzenia mają w korporacjach. Każdy kto bywał na integracjach wypowiadając się publicznie stwierdzi że celem takich wyjazdów jest chwila relaksu od ciężkiej biurowej pracy, możliwość poznania swoich kolegów i koleżanek z pracy i wspólny odpoczynek przed kolejnym tygodniem mozolnej pracy. Takie wyjazdy integracyjne są niezbędne. Kto by się z tym nie zgodził, każdemu potrzebne są takie chwile. Ja jednak pozwolę sobie otwarcie powiedzieć że cele takich wyjazdów bardzo często mijają się z prawdą, mówi się nawet że to co wydarzyło się na wyjeździe integracyjnym, pozostaje tam i nie może ujrzeć światła dziennego. Od razu do głowy przychodzi znane powiedzenie, co wydarzyło się w Vegas, pozostaje w Vegas. Coś w tym jest, niektórych rzeczy po prostu jest lepiej nie pamiętać, ale znajdzie się ten aparat czy kamera która uwieczni sceny późniejszego wstydu. Wyjazdy.

Wyjazd integracyjny film

{MYSIE2BYŁY}

Zjesc kebaba :D
Lubie tez zwyczaj wracania z kina poniewaz do domku misiow jest w sumie niedaleko misie ida na piechotke spokojnie i rozmawiaja o filmie o zyciu o rozwoju swoim i zwiazku
ale na ten temat napisze chyba inna notke...
Piąty hmmm a co by bylo gdyby nagle zniknal No coz Mysie.(0)


HOME SWEET HOME
Wreszcie w domu!!!Przez cały tydzień nie widziałem misii.Coż poradzić jak wyjeżdza się z całą szkołą na obóz integracyjny(do niepublicznej chodze żeby sobie ktoś czegoś dziwnego nie pomyślał).Troche się pochlało bo jak inaczej na takich wyjazdach a to fajna opcja być już w klasie maturalnej nauczyciele w dupie mają czy pijesz czy nie.
misie2byly 2004-09-11 15:53:41
skomentuj (1)

fanoeto blog


2004-01-23 18:26:36 skomentuj (8)


i co z tego, że ktoś uzna notkę za bezsensowną?

zajecia integracyjne po pół roku znajomości?
zdarza sie, dobrze, że w ogóle sie odbyły;)
pizza na niedopieczonym cieście?
całkiem smaczna i nawet.
Znajomych

JUTRO WYJAZD!!!!!!

"ludzie są jak wiatr"
2004-01-29 18:54:52 skomentuj (3)


Unknown woman

..: All tiMe in sChooL :..


Pewnie sie dziwicie, ze nie pisze w weekend..stalo sie to tak, ze moj bracholek pojechal na wycieczke integracyjna (dwudniowa) nio i zostalam samiuska w domeczq..wiec postanowilam cosik na tej koffanej klawiaturce dla was napisac :)) Nie moge juz dluzej wytrzymac w.Nicz ciekawego nio moze poza tym, ze mam zamiar uczyc sie gry na saksofonie :P fajnie nie ? :P nio i jeszcze jezdzic na basenik czo tydzien..bo szkola jakies wyjazdy organizuje..czo wy na to ? /this is true ! :P/
A poza tym w piatek, to jest 20-go wrzesnia mam disco.. wiec wiecie czo sie tam bedzie dzalo....czo ta.Po przedawkowaniu alkocholu:

faza, odlot, stan nieważkości, być narąbanym, zaliczyć zgona, odlecieć, śpiączka, być zalanym, stracić film, chodzić po ścianach, zakończyć seans / projekcję, żeglować

To co robimy następnego dnia po wypiciu alkocholu:

.

Truskawa...


Magdy i Baśki nie było dzisiaj, więc się z nimi naturalnie nie zapoznałam. A reszta klasy się jakoś tak szybko zwinęła - może nie mieli ochoty na integrację? XD
W każdym bądź razie zapowiada się ciekawie - 17 dziewczyn i 16 chłopaków. W planach mamy również ognisko zapoznawcze w tą środę XD.
Całą grupą poszliśmy do Muzy zaraz po zakończeniu zebrania. Bo ja się musiałam zapytać o te karnety XD No i okazało się, że mogę wchodzić na każdy film grany na dużej sali przez całe wakacje. I to na dodatek z osobą towarzyszącą XD Przejrzałam już program - dużo wejść mi odpada przez te wyjazdy, ale jak dobrze pójdzie, to w wakacje zobaczę tyle razy, ile będę miała ochotę "Shreka 2", "Króla Artura", "RRRrrrr" i "Spidermana 2".
Ohoł -.