O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wydarzenia

Streszczenia odcinków

Zobaczenia skanu z najnowszego numeru "Świata Seriali", gdzie możecie przeczytać najważniejsze streszczenia odcinków , które wydarzą się w serialu telewizyjnym " Na Wspólnej" w okresie od 30 kwietnia br. Do 13 maja br.

skomentuj (2)


15:23:27
2010-05-12

(1558) Co się wydarzy w M jak miłość?

Już dzisiaj zapraszamy Was do zobaczenia skanu z najnowszego numeru "Świata Seriali", gdzie możecie przeczytać najważniejsze wydarzenia, które wydarzą się w serialu telewizyjnym "M jak miłość" w okresie od 14 maja br. Do 27 maja br.

skomentuj (0)


15:28:39
2010-05-12

(1559) Co się wydarzy w Na dobre i złe ?

Już dzisiaj zapraszamy Was do zobaczenia skanu z najnowszego numeru "Świata Seriali", gdzie możecie przeczytać najważniejsze wydarzenia, które wydarzą się w serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe" w okresie od 14 maja br. Do.

Monitorpolski's Blog

Najnowsze wpisy

 • Wydarzenia i komentarze, 11 kwietnia 2012r.
 • E-maile, komentarze i linki, 10 kwietnia 2012 r.
 • Żywa krew Jezusa – Mesjasza odnaleziona i potwierdzona
 • Wolna dyskusja, 5 kwietnia 2012 r.
 • Zwłoki tajemniczej kobiety na Księżycu
 • Horror ludobójstwa szczepionkowego
 • Wydarzenia i komentarze, 2 kwietnia 2012r.
 • Inwazja gadojdów i płazaków na Polskę… Prima Aprilis!
 • Amerykański Katyń 2005. Wydarzenia 31 marca 2012 r.
 • Cicha akceptacja ludobójstwa? Sawicki wykonuje rozkazy Komisji Europejskiej.
 • Wydarzenia i komentarze, 29 marca 2012r.
 • Epidemia autyzmu i big pharma
 • Wydarzenia i komentarze 27 marca 2012r.
 • Skandal! Gawroński odsiaduje 6 miesięcy więzienia z Art. 212 kk
 • Zamach stanu w Chinach, cd. Wydarzenia i komentarze
 • Zamach stanu w Chinach potwierdzony
 • Wydarzenia i komentarze…. zamach stanu w Chinach?
 • Rząd USA przygotowuje się do wojny. Tylko z kim?
 • Werner Von Braun ostrzegał…
 • Czy giganci uratują Ziemię?
 • Wydarzenia i komentarze, 15 marca.

POROZMAWIAJMY O PANU JEZUSIE CHRYSTUSIE! Napisz do: RLCh, Fabryczna 18, 98-400 Wieruszów, Polska

Jej mocy”.

Dane statystyczne już dawno ujawniły ten przerażający stan faktyczny: w Paryżu w nabożeństwach bierze udział tylko około 3% mieszkańców. W tym samym mieście duchowny parafii liczącej 70 tyś. dusz powiedział: “Mam w swojej parafii bardzo wielu praktykujących katolików, ale może z 10 chrześcijan, którzy rzeczywiście żyją według wiary”. Tylko o skromnej mniejszości z 600 tyś. członków kościoła protestanckiego we Francji można powiedzieć, że jest prawdziwie pobożna. W całej Francji jest przynajmniej 35 mln ludzi, którzy tak żyją, jakby Bóg nie istniał. Niewiele lepsza sytuacja jest w krajach protestanckich; świadczyły o tym wydarzenia w Niemczech faszystowskich, a w angielskich wydawnictwach religijnych pisze się, że kościoły odwiedza tylko 5% mieszkańców Londynu. Do tej obojętnej postawy większości należy jeszcze dodać szerzący się ateizm oraz rozwój jawnego nowożytnego pogaństwa.

Przed powtórnym przyjściem Pana nie możemy oczekiwać nawrócenia się całej ludzkości do Ewangelii. Świadczą o tym proroctwa i fakty. Również i dziś tak jak w czasie działalności Jezusa wielu jest wezwanych, ale mało wybranych, gdyż przytłaczająca większość ludzi nie chce zostawić grzechu. Słowo Ewangelii jest kazane od 2 tyś. lat, a świat jest coraz gorszy. Nie może być inaczej, gdyż świat nic nie chce wiedzieć.

Ruda Śląska

Zaproszenie na spotkanie
Witam koleżanki i kolegów oraz sympatyków koła RAŚ Ruda Śląska, pragnę poinformować oraz zaprosić na spotkanie w Rudzie Ślaskiej z Posłem Markiem Plurą organizowanym przez koło RAŚ Ruda Śląska w dniu 13 czerwca 2011 godzina 17.00 w Ślaskim Parku Przemysłowo- Technologicznym, 41-700 Ruda Ślaska ul. Szyb Walenty 26. Obecność zapowiedziała również Pani Prezydent Rudy Śląskiej i kilku radnych miasta i oczywiście sejmiku. Spotkanie będzie formą debaty na temat języka śląskiego oraz Narodowości Śląskiej. Roman Kubica
Tagi: społeczeństwo wydarzenia
09:01, ruda-2010 , Roman Kubica
Link Dodaj komentarz »
Górnośląski Tacyt 2011
Zapraszamy wszystkich chętnych na coroczną uroczystość wręczenia statuetek " Górnoślaski Tacyt" przyznawanych przez Ruch Autonomii Śląska dla osób zasłużonych w pielęgnowaniu kultury, tradycji Śląskiej, jak i miłości do ziemi Śląskiej. Uroczystość odbędzie się w dniu 6.06.2011 godz. 18:00, aula im. Kazimierza Popiołka, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Śląski, Katowice ul. Bankowa 11.

WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz

Tagi: Chrystus Graal Jezus prawda Romuald Statkiewicz
23:47, romualdstatkiewicz
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 sierpnia 2009
POLEJE SIĘ KREW

POLEJE SIĘ KREW

374.

Ziemskie duchy, które z całych sił przyległy tylko do ziemi odejdą z niej przymuszeni. I gdy was, każdego z osobna dotknie, to uwierzycie, teraz wasz mózg przedni, rozum słucha podszeptów Lucyfera i wierzy w jego chory dogmat.

I nie przemawiam do chorych rozumowców, którzy sami się wyzbyli odczuć, przemawiam do tych, co po wydarzeniach będą chcieli się w Bożych prawach zmienić, dadzą się zmienić, dla tych.

Sen Graal

Słońca i początkiem epoki Saturna, czyli nowego złotego wieku. Następnie należy odjąć od otrzymanej daty jakąś określoną ilość lat, aby otrzymać początek okresu, nazwanego „1559 rokiem”. Odejmuję 60 lat (jest to liczba związana z cyklem wielkich koniunkcji, a także, co ciekawe z systemem świętego kalendarza chińskiego również). Otrzymałam datę 1979 roku. To pierwszy rok pontyfikatu Jana Pawła II i wydarzenie opisane w niniejszym utworze. Dalej: pomiędzy datą 1559, a podanym 1605 rokiem zachodzi różnica 46 lat. Gdy do 1979 roku dodamy 46 lat otrzymamy 2025 rok. Być może, jeśli moja kalkulacja jest słuszna, jest to data wspomnianego w powyższym zdaniu innego "zaćmienia" bądź wydarzenia z nim związanego…

Niechby choć jego termin był mocno długi, to przynajmniej skutki tego byłyby niewiele odmienne od tamtego prawa, w ciągu niniejszego roku, tak jak zostało to obszerniej wyjaśnione w wykładni wtórej centurii [też: stulecia, a może setki wieków] mych „Proroctw”.

Kolejne niezrozumiałe zdanie. Nie wiadomo, co zostało objaśnione w interpretacji II centurii Nostradamusa i przez kogo. Można pomyśleć, że Nostradamus skierowuje swoje uwagi do osób badających jego przepowiednie i usiłujących zrozumieć przyszłe wydarzenia. Można też wziąć pod uwagę podpowiedź na temat czasu początku drugiego tysiąclecia,.

Wydarzenia kulturalne

Nie daj nam Boże, broń Boże, skosztować tak zwanej życiowej mądrości!

!ŻULTRIP 2006! prolog i dzienniki pociagowe 2006-05-05

No, moi mili, do tej pory swiat jakos funkcjnowal. Mial sie lepiej lub gorzej, ale i tak bylo wesolo. Jednak pewne wydarzenie sprawilo, ze swiat wstrzymal oddech. I wcale nie mowie tu o tym,ze minstrem mojej i naszej calej edukacji zostal dzis Roman Giertych,ktory zapewne z tej okazji milosciwie rozkaze nam pisac obowiazkowa mature z religii i nakaze pisanie slowa "zyd" z malej litery, a najlepiej w ogole zakaze go pisac, tak jak ja zakazuje sam sobie pisac o giertychu i skupiam sie na sprawy sednie.
A sprawy sedno jest takie,ze oto swiat wstrzymal oddech ktoregos kwietniowego poranka, po ktorym nic juz nie bedzie takie samo. Tegoz, z pozoru zwyczajnego poranka, z pozoru zwyczajna jak ten poranek deszczowy, grupa kulturalnych, dyplomacyjnych licealistow z elitarnej szkoly wybrala sie wesolo na wroclawski dworzec glowny, na ktorym co niektorzy czlonkowie tej wesolej zgrai wychowuja sie i spedzaja mlodosc(Pozdrawiam... Baby..Annabelle), a potem wladowala sie z wrodzona gracja do pociagu, gdzie po walce na lokcie z rozbestwiona holota, zajela skromne miejsca w.

Towarzyskie Królowe Miasta

13:41, s.n.o.w
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 maja 2005
W CO SIĘ BAAAWIĆ ?

tia... znudzone wydarzeniami ostatnich dwóch dni i nauczone bolesnymi lekcjami zycia na ZAD*PIU postanowilysmy z Sister, ze urzadzimy sobie "wieczorek filmowy". Sister na te okolicznosc rzecz jasna przygotowala sie za wczasu zamawiajac w internecie film. Ba...DWA filmy. A jeden z nich nawet podwojnie. Nie to, zeby byla glupia czy cos takiego - PO PROSTU POMYSLALA.

"P"  - chcialas, to chodzmy. Faktycznie chcialam, bo "P" to jedyny lokal w miescie, ktory uwazam... wlasciwie uwazalam, za OK. A dlaczego? Otoz - wchodze ci ja do "P" a tam lysy napakowany sterydami odzwierny (stroz, ciec...jak by go tam zwac ochroniaz od siedmiu bolesci) otwiera i pyta: "NA OSIEMNASTKIE? "a na to ja, kulturalnie:"Nie,chcialybysmy sie pobawic".. a ten prostak:IMPREZA ZAMKNIETA...J**lam torebka, zamamrotalam pod nosem, ze mam go w pi**ie i wylajzlam. Siku tak sie nam juz chcialo, ze poszlysmy z sister w krzaki. Czulam sie upokorzona, ale szczesliwa (nareszcie pusty pecherz). OK - idziemy do "B.C." tam jest koncert LAJF. Bedzie OK..

6rano

09:19, falloutboy , muzycznie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 marca 2007
inaugurując weekend

Kulturalnie i miło inaugurując weekend, zapraszam do zabawy tanecznej. ;)

Chłopaki zwą się The Mighty Mighty BossTones i wiedzą jak wywijać. Tytuł utworu "Rascal king". :)

...ech, łezka się w oku kręci i młodość przypomina, kiedy nieopierzonym hellboyem będąc piłem piwo i poznawałem.
Jest piątek czuję się lepiej. Idzie weekend, co oznacza dzisiejsze piwo z kumplem, jutrzejszą imprezę, ze znajomymi (żeby przypomniec sobie jak to się robi obejrzałem wczoraj "Human traffic"). Innymi słowy za jakieś 14 godzin oddam się słodkiemu alkoholowemu zapomnieniu. Czyli czemuś co ustawowo należało mi się zaraz po niedzielnym wydarzeniu a co z przyczyn technicznych nie było wykonalne.
Wczoraj mieliśmy ciekawą prelekcję. Pani doktor, która ją prowadziła była dla nas miła. Miła otwarta i nie traktowała nas jak skończonych debili. Więcej, cały czas mówiła, że jesteśmy świetni, genialni, będziemy dobrymi lekarzami i nadajemy sie do tego. Wszystko próbowała.

O Warszawie i Warszawiakach.

Pierwszy wpis to wpis śniadaniowy. Bo, żeby dzień rozpocząć dobrze, trzeba zjeść dobre śniadanie. Kolejne też czasem będą o śniadaniach. A czasem nie. Będą o obiadach i kolacjach, o kawach i herbatach, o piwach i drinkach. Będą o wystawach, projekcjach, koncertach, miejscach wartych zobaczenia i wydarzeniach wartych polecenia. Będą o ludziach, którzy tworzą to miasto i ludziach, których to miasto stworzyło. A wszystko to bardzo subiektywnie. Z dwóch subiektywnych perspektyw - czasem bardzo różnych, czasem zlewających się w jedną. Zawsze z radością z nowych odkryć!

Tagi: kulinaria kultura społeczeństwo Warszawa
11:41, shadowboxer.86
Link Dodaj komentarz »
poprzednie