O czym chcesz poczytać na blogach?

Wycieczki szkolne

Narodowa szkoła magii i czarodziejstwa Vivalt

Caelin – 23.05. – 23.06. – mugolska szkoła (pozostało 0 dni zwolnienia)
Agnieszka Subtlebird, Caelin – 24.05. – 24.06. – złamany palec (pozostało 0 dni zwolnienia)
Angelika McDonald, Aqaror – 24.05. – 3.06. – brak komputera; wyjazd na wycieczkę szkolną (pozostało 21 dni zwolnienia)
Martyna Medlock – 27.05. – 5.06. – remont w mieszkaniu (pozostało 21 dni zwolnienia)
Hanna Rivindil, Caelin – 24.05. – 24.06. – szlaban na komputer (pozostało 0 dni zwolnienia)
Paula Greenfox, Ignin.1 trymestru.
Dziś jednak nie odbędą się żadne lekcje ze mną (transmutacja z kl.3 i 1, językoznawstwo z kl.3 i wycvhowawcza). Przepraszam Was.
Tamron


Dzisiejsza lekcja ONMS z klasą III się nie odbędzie.


Minął już miesiąc tego roku szkolnego.
Na wstępie chciałabym pogratulować wszystkim, którzy dotrwali :) Powinniście być z siebie bardzo dumni, bo dużo osób zostało wyrzuconych… Przynajmniej wiecie, że Vivalt nie jest szkołą dla nygusów, a ktoś, kto nie przychodzi na lekcje i nie odrabia prac domowych.

pomocdlaagatki.blog

Do Jastrzębiej Góry.....
zwiedzanie portu i Muzeum Przyrodniczego we Władysławowie,
ognisko, dyskoteka,
przejazd na sam Półwysep Helski, wizyta w fokarium, zwiedzanie latarni morskiej i rejs Zatoką Gdańską z Helu do Sopotu.....

To również sporo atrakcji jak na trzy dni wycieczki.....do tego ogarnięcie gromady dzieci.....to spore wyzwanie, wiem coś o tym, bo poprzednie lata byłam jeszcze z Agatą na szkolnych wycieczkach.

Teraz nie chciała mnie zabrać, więc się nawet nie ośmieliłam tego proponować ;))

Mam nadzieję, że wróci.

Że przywiezie do domu wszystko co zabrała ;))


skomentuj (0)

Już tydzień temu Agata wróciła..... 2011-06-12 22:58:10
z wycieczki szkolnej (ależ ten czas pędzi)......późno, późno......ale dla dzieci późny powrót do domu......też frajda.....!

Wróciła spalona słońcem, po kąpieli w morzu (podobno woda była ciepła?.....wątpię w to bardzo, bo dla dzieci woda do kąpieli zawsze jest ciepła ;)), zadowolona i.

alyiana blog

Kółka teatralnego OOO TAK! W tamtym roku doprowadził nas do zajęcia III mijesca..a w tym....WYGRALISMY JEEE

Jechaliśmy autobusem razem z moim sąsiadem (hłe hłe) biedny autobus..lub sąsiad se se se ..ja wiem jedno jak bede kiedyś jeździła autobusem jako kierowca..NIGDY PRZEIGDY Z WYCIECZKAMI SZKOLNYMI!
Co to jest wycieczka szkolna?

wycieczka szkolna - można ją określić jednym słowem: armaggedon. Może jeszcze ewentualnie apokalipsa. Przypomina to inwazję mugoli w wieku szkolnym na miejsce przeznaczenia. Zwykle do przemieszczania się używają w takich wypadkach.

UKS PG Wojnicz - Sekcja Kolarska - bloog.pl

W większości musieli rowery po prostu pchać.

Po osiągnięciu szczytu (uff...) było mnóstwo zjeżdżania, czyli wiatr we włosach, lekka adrenalinka i piękne widoki. Góry, góry i góry. Naprawdę robiło to wrażenie.

W końcu (około godziny 13) znaleźliśmy się u celu naszej wycieczki, czyli pod romańskim kościołem pw. Św. Świerada w Tropiu. Sam kościół prezentuje się ciekawie, podobnie jak jego otoczenie, zarówno najbliższe (kaplica, mur, itp.) jak i dalsze (Jezioro Czchowskie, okoliczne góry i zamek Tropszyn, na którego baszcie dumnie powiewała polska flaga)..

To na bloogu, ponieważ chcę ostrzec, że teraz na pierwszym miejscu jest żużel i jeżeli będą mi się zbiegać treningi kolarskie z żużlowymi, to wiadomo, że wybiorę żużlowe. Nie kończę jeszcze definitywnie kariery jako kolarz górski, chcę objechać to, co jest do objechania do końca roku szkolnego, a co potem - się zobaczy.

Pozdro!

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1788049,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz