O czym chcesz poczytać na blogach?

Wychowawca kolonijny

lucciola.blog

Na imprezie, z dziećmi czyli z nowym narybkiem ode mnie z pracy. Jedno dziecko ma 21 lat a drugie 24. I choć zdarzało mi się imprezować z młodszymi (pzdr dla Jul) to z nimi dopiero poczułam się jak dinozaur. Jak skamielina! Ja się nie nadaję do tych lansiarskich klubów! Kompletnie mi ten klimat nie odpowiadał :/ No i niczym przykładny wychowawca kolonijny nie spiłam się. Zachowałam trzeźwość od początku do końca. Tyle, że potem wychowawca kolonijny się ulotnił zostawiając swe podopieczne - dwie seksowne blondyny - w klubie gdzie pełno było Turasów i Hindusów. Brawo Jasiu :)

Po roku mieszkania TU zapoznałam się wreszcie z sąsiadem z drzwi obok. Również.

Scarlet Angel - Onet.pl Blog

W tym roku uległam namowom i po raz trzeci, z ramienia Caritas po raz pierwszy, pojechałam na kolonię jako opiekunka. Nigdy nie studiowałam pedagogiki ani nie miałam żadnych zapędów w tym kierunku, zajmowanie się dziećmi nie jest moim życiowym powołaniem ale posiadam stosowne papiery i obiecano mi funkcję pomocy "prawdziwym wychowawczyniom". Na miejscu okazało się to nie do końca prawdą. Dostałam pod opiekę dziewięciu chłopaków w wieku 8- 13 lat i matkę jednego z nich do pomocy. Sama jeździłam na obozy harcerskie i kolonie więc panujące zasady nie były mi obce. Natomiast to co się działo podczas tego wyjazdu przekraczało ludzkie pojęcie. Oprócz mnie jechały jeszcze dwie opiekunki, jeden opiekun, kierowniczka kolonii i organizatorka całego wyjazdu. Od początku zaznaczono, że nie wolno w stosunku do tych dzieci stosować normalnych zwyczajów, jak.

ksmgnojnik.blog

W godzinach od 8.30 do 16.30. Możliwy jest kontakt telefoniczny (14 621 32 18) lub gg (2383095).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

skomentuj (0)

Kurs wychowawcy kolonijnego 2010-01-18 13:56:41

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kursie na.

gasior blog

Iż zawrócilismy do mety. Tak czy siak zaliczyłem 4 rajd na orientacje. Jesce jeden i mam odznakę. Cos się później działo...hmm...tylko co ? W szkole nudy i istny koszmar...zawaliście zawaliste mam oceny. Jak to idiotycznie brzmi...no cóż... w piatek wyjeżdzam z klasą na 3 dni do jakies wiochy pod warszawą gdzie bedziemy miec kurs wychowawcy kolonijnego. A teraz czas przejśc do przykrej sprawy. A mianowicie nie mam komórki..zostaałem okradziony przez nieznanego mi osobnika. Nie bede pisał jak bo mi się już nie chce po prostu. Mam wszystkiego dość...dość tych wszystkich złodziei, dośc szkoły, dość nudy, bo naprawde ostatnie miesiace to potworna nuda w moim zyciu. I wiem.

Dodo's blog

Od razu wiecej "wiernych" zacznie wpadac na Msze :D! Hm.. Nie bede juz sie dłużej zachwycać bo dysponuje zbyt ubogim słownictwem xDDDDDD hjehje. W kazdym razie dodam jeszcze ze poza TG japoński chór wystep miał planowany w Wa-wie ^^.

Hm.. Co dalej? Ostatnio przegapiłam az 2 lekcje japońskiego ;__; A wszystko przez Kurs Wychowawcy Kolonijnego który przez dwa weekendy odbywał sie (jutro egzamin końcowy) w moim II LO. Cóz.. nudno było na tym kursie szczerze mówiąc.. W ogole komu by sie podobało przez 7 dni w tygodniu siedziec w szkole =,=... mam nadzieje ze skoro płaciłam za ten kurs to go przynajmniej zdam hehe xD.

Hm... 22 kwietnia był Swiatowy.

ap blog

Innymi dziewczynami. Monodram zbiorowy. Tego jeszcze nie było.
Dużo się wydarzyło w minionych dniach. Nie wiem czy uda mi się nadgonić to opowieściami. Generalnie impreza w inqu, po której na dwa dni ogłuchłam. Dzięki Mary poznałam dwie fajne dziewczyny i utwierdziałam się, w przekonaniu, że chcę jechać za rok, jako wychowawca kolonijny z jakimiś dzieciakami. Bo ja od dwóch lat lubię dzieci. Pod warunkiem, że są cudze. no i ostatnio w Piekarni (oczywiście Starej z piwem zamist chleba) mogłam się wreszcie zobaczyć z Admem i Klimą. Klima powiedział mi bardzo miłą i mądrą rzecz, która mi dodała otuchy. Wyjaśnił czemu Niektórzy w szkole mnie nie lubię..