O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wybory parlamentarne

BLOG - Bartłomiej Jasiński - blog polityczny

SLD stało na Arłukowiczu? Czy to Napieralski odszedł do PO? Źle przeprowadzona kampania jest jedynie skutkiem stanu ugrupowania. Nasz marsz do katastrofy rozpoczął się w 2005r., z tego wyniku i pozycji 3-ciego nigdy się nie podnieśliśmy (spadliśmy na 5-tą pozycję w sejmie i na dno w większości samorządów), patrząc na wszystkie wybory: parlamentarne, samorządowe i europejskie. Wyjątkiem była kampania prezydencka a.d. 2010r., ale to są wybory innego rodzaju, bardziej personalne.
Zawsze byłem lojalny wobec SLD i przywiązany do tej formacji, do jej nazwy, dorobku i historii. Dziś z perspektywy 6.

(nie)poprawny politycznie - Onet.pl Blog

Decyzje, to wie, że nie może wejść konflikt z Donaldem Tuskiem. To właśnie jemu zawdzięcza fotel prezydenta i wszystkie związane z tym godności. Natomiast premier jest to osobą, która w wyborach otrzymała największą liczbę głosów i przez to ma realną władzę w państwie. W obecnej kadencji nie powinien obawiać się opozycji parlamentarnej a wewnętrznej we własnej formacji.
                              
TM
skomentuj
? Czemu miał służyć ten  zabieg retrospekcji ?
                                  Partia Donalda Tuska, w świetle wyemitowanej reklamy, posługuje się chwytami marketingowymi  mającymi na celu przypomnienie społeczeństwu o wydarzeniach po katastrofie smoleńskiej. Padają słowa : " Oni pójdą na wybory. A Ty ? ". Szefowie sztabu wyborczego PO odwołują się do zastraszenia hipotetycznych wyborców. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Dla porównania w filmach Prawa i Sprawiedliwości czy Sojuszu Lewicy Demokratycznej ( o Polskim Stronnictwie Ludowym już nawet nie wspominając) występują ludzie uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni.

Odkłamać prawdę - Polityka - Onet.pl Blog

  nie koniecznie  można poprawić  jakość kadr państwa – ale nade wszystko dwoma niezbędnymi selekcjami - nową ordynacją jednomandatową aby Polacy wybierali swoich najzdolniejszych kandydatów – czym zakończy się typowo komunistyczne szemrane wybory – bez wyboru , bo dawniej towarzysze –a teraz rozmodleni kolesie  się sami wybierają – dawniej przy pomocy list FJN – teraz List Krajowych przepuszcza się samych swoich ! Drugim warunkiem uczciwej selekcji ,bez możliwości MANIPULACJI  jest przeprowadzanie.

merytoryczniena merytoryczne zarzuty – choćby te , które niżej postawię - tylko w oszołomieniu powtarzacie przez pięć miesięcy te same brednie ?

 

Mały szef zespołu parlamentarnego zadał podobnej „wielkości” pytanie ; czy to szef rządu podjął.

Libertarianie | Multiblog wolnościowców

I podpowiadał coś co chwilę. Na sukces JKM złożyła się praca wielu wielu osób. I przychodzi mi tu “K” i mówi, że da radę bez starych działaczy – nieco to bezczelne.

Po pierwsze WiP żyje obecnie w świecie fantazjii. Korwin otoczył się dzieciakami, którym się wydaje, że jego wynik przełoży się na wybory parlamentarne i że co najmniej 3 % jest pewne. SMG/KRC tymczasem dało dziś pół procenta WiPowi. Prawda jest taka, że szyld JKM i UPR są rozpoznawalne przez wyborców, a WiP niewielu coś mówi.

Jeśli dojdzie do wyborów, gdzie WiP+JKM stanie przeciwko UPR to dojdzie do masakry. Większość wyborców nie wie, że Korwin odszedł z.

wojna

Jedynego, uprzednio strąconego samolotu. Wg źródeł KPG, istniała już wtedy 50-krotna przewaga siły ognia na korzyść strony rządowej. Po tej bitwie, partyzanci trwale wycofali się do Albanii, a stamtąd na emigrację. Ostatnie strzały padły rano, 30 sierpnia 1949 r.

KKE zbojkotowała przeprowadzone w atmosferze terroru wybory parlamentarne i nie uznała wyłonionego w nich prawicowego, monarchistycznego rządu, popieranego przez Wielką Brytanię. Krok ten uznawany jest dziś za największy błąd KC KPG. Analizując spisy wyborców i poważny zasięg bojkotu niektórzy historycy greccy wskazują, że gdyby nie bojkot, wiosną 1946 roku zapewne doszłoby do.

Czerwona pajęczyna - Niech żyje II PRL!

(najniższe wynosiło 8%) i to wyłącznie w oparciu o miejsca pracy tworzone w kraju, solidarnościowej bandzie strach zaczął zaglądać w oczy. Styropianowe autorytety błagały Wałęsę by sobie odpuścił, by poszukać w jego miejsce innego mniej skompromitowanego i znienawidzonego kandydata na prezydenta na zbliżające się w 1995 roku wybory. Jednak gdy Wałęsa się uparł cały obóz neoliberalno nacjonalistyczny od GW po Radio Maryja stanął za nim murem. O żadnym porozumieniu z czerwonymi solidaruchy nie chciały nawet słyszeć, kto wie jak potoczyłyby się losy Polski, gdyby Jacek Kuroń przyjął w roku 1995 ofertę SLD by startować jako wspólny kandydat.

Funkcji lub prowadzonych interesów w latach 1986-20?? odniosły nieuprawnione korzyści kosztem społeczeństwa. Ale litości nie może być żadnej, żadnych humanitarnych odruchów typu kilkadziesiąt tysięcy przypadków skorzystania przez prezydenta Bolesława Bieruta z prawa łaski. Eksperci, banksterzy, ministrowie, szefowie klubów parlamentarnych, komisji sejmowych, część kierownictw mediów, oni za te kurewstwa w których żyjemy muszą zapłacić, tak jak zapłacili francuscy arystokraci w czasie rządów wielkiego Maxima Robbespierre, dla przyszłych pokoleń ku przestrodze, że nie ma winy bez kary, że za wypitą krew ludu, trzeba wyrzygać własną! 

Wybory parlamentarne 2011

gabon zabija orzeszkami!Euroośla łączka kontra sen wariata
Jarosław Napoleon Kaczyński raczył się uaktywnić w związku ze zbliżającymi się wyborami. Serię strzałów w stopę i kolano zainaugurowało obrażenie Ślązaków.
Nieudolne próby sprostowania myśli głębokiej, którą jak zwykle - wszyscy.Nawet podstaw tego, co dziś jest rzeczywistością. Daje dowody swego archaizmu na codzień i nie od dziś, epatując polską scenę polityczną abstrakcyjnym lękami parlamentarnego Amisza.

Taki jest, i nie jest to tajemnicą. W związku z tym za równie idiotyczne uważam traktowanie jego wypowiedzi w konwencji niechęci do.Jeśli takie orły dojdą nam jeszcze w regonalnych sejmikach - nie zarobimy na ich utrzymanie.

kurwa jego w mordę pierdolona mać

gabon 2011-04-04 19:16:39
skomentuj (0)
miły dzień
rodzina, jeśli tv - to discovery. za oknem dziwni ludzie obwieszeni flagami jak choinka w.

Mój cały świat, Hania... i cała reszta :) - Onet.pl Blog

Wyborów już tylko dwa tygodnie, już jestem ciekawa ile tego nie poroznosimy ;P W ogóle po "porażce" zeszłorocznych wyborów parlamentarnych widzę że dużo ludzi "nie chce popełnić tego samego błędu" i pójdzie na wybory. No, ciekawe jak to się skończy... Na pewno będzie bardziej demokratycznie :) A ci bezpartyjni którzy startują z.
Stało

2012
 Styczeń
2011
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj

Kronika Narodowa - bloog.pl

Power II" w październiku zeszłego roku - Michaela D. i Patrik V. przez najbliższy rok dalej pozostaną w areszcie. Decyzja o przetrzymaniu ich co najmniej do 21 czerwca 2011 zapadła wczoraj.

   Początkowo przyjaciele zatrzymanych liczyli, że Patrik i Michaela zostaną wypuszczeni na wolność w przyszłym.Będących tymczasowo w posiadaniu marszałka sejmu, dokonuje się pośpiesznych zmian legislacyjnych i personalnych. Pośpiech wynika z terminu zbliżających się wyborów prezydenckich, których wynik mógłby przekreślić szanse grupy rządzącej na umocnienie swojej władzy i zrealizowanie podejmowanych przez nią podejrzanych.Naszego państwa z komunistycznej agentury. Natomiast doprowadzenie do wyboru głosami PO i SLD Marka Belki na prezesa NBP, jest przykładem sprawnie działającej koalicji parlamentarnej postkomunistów i liberałów. Nowy prezes prezentowany jest społeczeństwu, jako wybitny i apolityczny fachowiec. Tymczasem wszyscy mamy w pamięci jego.

Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy...

To było... .
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad
2007-11-03

Za kilka dni miną dwa tygodnie, odkąd Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalnie ostateczne wyniki wyborów parlamentarnych. Miną dwa tygodnie, w czasie których miałem poczucie dziwnego spokoju, dziwnej ciszy i łagodności. Wynika to nie z tego, że wygrała Platforma.