O czym chcesz poczytać na blogach?

Wybory do sejmu

syzyf | e-blogi.pl

Wciągnęła w swą orbitę działań 4/5 ludności świata i była najkrwawszą w dziejach ludzkości. Sześć długich lat trwało masowe unicestwianie ludzi w różnych rejonach kuli ziemskiej Do szeregów zbrojnych wciągnięto110 milionów ludzi. Wiele dziesiątek milionów ludzi poległo, odniosło rany , zostało inwalidami Gwałtownie wzrosły straty wśród ludności cywilnej..Ile pozostałoby radnych w gminach, w miastach , w województwach gdyby nie dostawali na łapę 2000 tysiące złociszy polskich plus delegacje, za frajer ? Myślę , że nie byłoby żadnego zaś wybory nie potrzebne. Więc nie dziwota , że mamy to co mamy. O wolności taki jeden z drugim będzie mi gadał. Albo o tym , że może dzisiaj spać spokojnie , bo w nocy nikt do drzwi jego nie.Z „ Języka Balaama Oślicy”, to znowu staje na tym samym stanowisku , co krytykujący sejm demokraci emigracyjni, jak Lelewel, Mochnacki, Gurowski, Krępowiecki i inni. Drugą obok sejmu zbiorowością , którą Słowacki zaatakował są „ wymuskani rycerze ospalcy” Epitet „ wymuskani” dowodzi wyraźnie, ze mowa tu nie o masach żołnierskich , tylko om.

Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

Jest socjalną, tylko robi co może, a że przykrywana jest przez cały czas w sporze dwoma partiami prawicowymi, to nie tajemnica. Temu wszystkiemu też są winne media, komercyjne i że tylko za dobrą kasę obrabiają odpowiednie tematy to przecież widać, a powinny stać po stronie polskiego Kowalskiego, no cóż taki urok kapitalizmu! Takie rzeczy.

NA BIURRO PIS.
Cieszy mnie szybka reakcja Posła Kalisza i przed posiedzeniem Sejmu zorganizował taką złożona komisję. Z przebiegu całej komisji wynika,że zdominował PIS, a mianowicie jak zwykle najbardziej negatywnie aktywną była P.Wróbel by założyć kaganiec.
Nic nie dostrzegał, dla mnie przynajmniej to dziwne. Pozyskuje różne wiadomości, mniej lub więcej wiarygodne i moim zdaniem jako do liderów mojego koscioła nie przystają. Wrócę do roku 1993 wybory i liderzy odsunęli sie od wypowiedzi na temat na kogo ich zdaniem głosować, bo byli zainteresowani odzyskiwaniem włości. Moim zdaniem należało się tym zająć, ale to nie powinno być.

Pozdrawiam odwiedzających i czytających blooga. - bloog.pl

Kapitał? Szkoda.

Dziś potrzeba nam wszystkim powrotu wartości - systemu według którego będziemy żyć w Gminie z sąsiadami. Każdy widzi jak jest. Około 50% mieszkańców chodzi na wybory samorządowe i ponad połowa z tych wybiera swojego mistrza. Jest jednak tak że mniejszość ustawia większość - NIESTETY!!!!

 

 

 Zarząd Powiatu przedłożonego pisma przez członka Zarządu Powiatu Pana Dariusza Grajdy.
 • 5. Rozpatrzenie przez Zarząd Powiatu pisma z dnia 24.10.2007 r., Nr WSPiOŚ-GGN-6010/124/2007 dot. działki ewidencyjnej Nr 654 położonej we wsi Glinianka.
 • 6. Rozpatrzenie przez Zarząd Powiatu pisma z dnia 24.10.2007 r., Nr S/9597/2007 Dyrektora ZP ZOZ Pana Wojciecha Marciniaka w.
  Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję wszystkim tym. którzy oddali na mnie głos w wyborach do Sejmu. Państwa głosy są jak ziarno zasiane dzisiaj, które wyda owoc we właściwym czasie. Te głosy nie są głosami zmarnowanymi. Te głosy to inwestycja w przyszłość. To inwestycja w.

 • powiat Krasnystaw NIE dla PSL - Onet.pl Blog

  Rzeczywista alternatywa. A skoro tak, to każdy środek jest dobry, który pozwoli zachować w nim większość choćby jednego głosu.
  I w tym problem, bo Szpak liczy i nie może się doliczyć głosów dla PSL, które pozwolą utrzymać partii przewagę, zaś dla niego stołek starosty. Wolno bowiem zakładać, że w wyborach samorządowych w 2010 roku na jednym mandacie dla.Olbrzym. Jak wielki, uświadomiły eurowybory. W Krasnymstawie poparcie dla PO zbliżyło się do "magicznej" granicy 50 procent; w powiecie - sensacja! - PO też wygrała. Gdyby jakiekolwiek wybory odbywały się w Krasnymstawie teraz, partia Tuska wygrałaby w cuglach. Nic dziwnego, że kalkulacje w ramach obecnego podziału władzy skażone są głęboką niepewnością. Bo nikt tak.
  Janusz Palikot przybył do Krasnegostawu po raz trzeci. Za każdym razem w innych okolicznościach. W 2007 roku jako poseł opozycji. W Krasnymstawie tłumaczył wtedy wraz z obecnym marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim oraz ministrem skarbu w rządzie Donalda Tuska, Aleksandrem Gradem, założenia polityki PO.
  Druga wizyta odbyła się wiosną tego roku. Poseł odwiedził wtedy.

  Jacek Żalek - blog oficjalny - Onet.pl Blog

  Dużo mówiła TVP Białystok. Wspominałem o tym na Facebooku.

  Na początek „garść faktów”. Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) w styczniu uchyliła i przekazała do ponownego rozpatrzenia decyzję środowiskową dla lokalizacji lotniska w Sanikach. Kilka dni temu, konsorcjum firm Arup-Ekoton, autor raportu o oddziaływaniu na środowisko lotniska w.

  O godz. 13:05 wystąpię w programie Doroty Sawickiej "Gry polityczne". Będziemy poruszać m.in. następujące tematy: specustawa EURO 2012; sprawa kibiców Jagiellonii; układanie list wyborczych; wybory 1-dniowe, czy 2-dniowe; wniosek o wotum nieufności wobec minister Ewy Kopacz. Transmisja na żywo: internetowe.radio.bialystok.pl
  Reprywatyzacja czyli największa porażka okresu transformacji
  Jako prawnik z wykształcenia, reprezentant Sejmu przed Trybunałem Konstytucyjnym, polityk mający doświadczenie z Sejmowej Komisji Sprawiedliwości, spotykam się z problemem reprywatyzacji i niestety widzę jak wiele jest jeszcze do.

  Blog - Blog więźnia politycznego stanu wojennego

  Na Pomorzu posiadaczem ziemskim. Skromna ekonomistka z GUS nie tylko została posłem kolejnych kadencji, ale i podsekretarzem stanu w kolejnych rządach i w różnych ministerstwach, prezesując, dodatkowo, radom banków, fundacji, etc. etc.

  Kolejnych 67 uczestników OS objęło najróżniejsze prestiżowe i intratne posady, takie, przykładowo, jak sędziów Trybunału.Pierwszej prędkościw Krakowie ma mieć główny referat wybitny stolarz, były poseł wielu kadencji, były szef URM, Jan Maria Rokita. Tytuł jego referatu: Jakiej ordynacji wyborczej Polacy potrzebują? Domyślamy się, że będzie mówił o potrzebie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych. To bardzo dobrze i bardzo pięknie. Szkoda tylko, że ten.

  2012
  Ostatnie wpisy
  • POGARDA RZĄDU TUSKA
  • 13.12.2011 - 30 rocznica ...
  • II WALNE ZEBRANIE ...
  • UHONOROWANO DZIAŁACZY ...
  • Wesołych Świąt Bożego ...
  • JEST 13 GRUDNIA 2010 r.
  • DOBRA WIADOMOŚĆ Z SEJMU
  • ODDAJMY CZEŚĆ WSZYSTKIM TYM ...
  • TRAGEDIA NARODOWA

  zjadacz chleba - Onet.pl Blog

  "Postaw na Polskę"prezentował je śp. Grzegorz Dolniak to ten którego Schetyna namówił na lot do Smoleńska.To stawianie na Polskę najlepiej opłaca się eurodeputowanym Kandydat Tusk już widział siebie w Pałacu miał hasło "Prezydent Tusk-człowiek z zasadami"Nie został Prezydentem a i zasady gdzieś się zagubiły.A takie hasło PO "By żyło się lepiej wszystkim"Tutaj zapomniano dopisać bogatym.

  Obserwator53 (12:20) Afganistanu a jeżeli nie to się wycofujemy.Tere  fere możemy obiecać wszystko aby zagłosować na Komorowskiego.Pani Kopacz już przesuwa reformy w służbie zdrowia na 2012 rok.A gdzie wybory do Sejmu i Senatu miały być na wiosnę 2011 bo to raz lepiej dla budżetu a po drugie obejmujemy prezydencję w Unii i w tym czasie kampania wyborcza nie byłaby dobra.Ale prawdopodobnie "Słońce.