O czym chcesz poczytać na blogach?

Wybory 2011 wyniki

www.kaniow.blox.pl

Jeśli na drogę przypadkowo wbiegnie jakieś dziecko. A wtedy nawet mandaty i inne upomnienia nie będą miały możliwości odkręcenia tragedii.

20:31, grzegorz_wieczorek
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 października 2011
Znowu nas zawiódł
W załączeniu prezentuję najlepsze trójki z poszczególnych list. Głosy zsumowałem razem, a więc dotyczą zarówno komisji nr 5 i 6. Frekwencja w Kaniowie wyniosła blisko 55 proc., co w skali kraju jest bardzo dobrym wynikiem.
Czytaj całość wpisu --->

21:13, grzegorz_wieczorek
Jak i na kogo głosować? Prezentacja kandydatów

Już w najbliższą niedzielę, 9 października, odbędą się wybory parlamentarne. Zagłosujemy zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami politycznymi. Podczas nich zastosowane zostaną przepisy nowego kodeksu wyborczego, który wszedł w życie z dniem 1 sierpnia. W rozwinięciu.

Więcej kobiet uczestniczących w demokracji – teraz!

  Prawo
 • UE
 • Warto wiedzieć
 • Miasto
 • Wieś
 • Świat

I wspólnie przyczynimy się  do poprawy jakości życia w Polsce i na Mazowszu też. Tyle głosów to wieeeeeelkie zobowiązanie! Serdeczne dzięki!!!

P.S. Jak zapowiadałam, niezależnie od wyniku wyborów, będę nadal działać na rzecz Mazowsza i moich Wyborców – we współpracy z Andrzejem Halickim, Przewodniczącym Regionu Mazowieckiego Platformy Obywatelskiej. Pozdrawiam i zachęcam do udziału w.

Mazowsze i Ty

Dołącz swoje zdjęcie

Laudate

Się tak wskutek splotu niekorzystnych okoliczności oraz braku jednoznacznego przekonywujacego przekazu ze strony koalicji rządzącej atakowanej ze wszystkich stron. Można nawet powiedzieć, że mimo dobrych obiektywnie wyników gospodarczych,(w kontekście sytuacji w Europie i na świecie) atakowanie rządu stało się w społeczeństwie swoistą modą.
Tego już historyk nie napisze, ale mi wolno antycypować: obalono.

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagi: Kaczyński, manipulacja, spoleczeństwo, wybory 2011

komentarze (nie)polityczne - Onet.pl Blog

Ostatnie wpisy...

 • Ekspose Tuska (Prowokator; 18.11.2011)
 • Strach salonu (Prowokator; 12.10.2011)
 • Wojna -.
Załatwienia sprawy - niech wszystko odbędzie się zgodnie z prawem, tzn. rada niech stwierdzi wygaśnięcie mandatu, a premier nie okaże klasę i powoła HGW jako p.o. prezydenta. Wtedy nie będzie przepychanek, a i tak wybory muszą się odbyć. Ale czy takie rozwiązanie jest możliwe?
Swoją drogą dziwię się, że pani HGW jest aż tak przyspawana do stołka. W Kostrzynie burmistrz wygrał wybory osiągając wynik ponad 94 proc. oddanych na niego głosów. Ale że też nie zlożył oświadczenia w terminie, więc sam poprosił radę o stwierdzenie wygaśnięcia mandatu. Widać różnicę w klasie?

Gaz łupkowy w Polsce

  I eksploatację gazu łupkowego
 • Wpływ poszukiwań i produkcji gazu łupkowego na środowisko naturalne z polskiej perspektywy
 • Pierwszy polski raport na temat skutkow szczelinowania hydraulicznego - Łebień 2011

Najnowsze wpisy

 • Eksperci: prawo UE może blokować rozwój wydobycia gazu łupkowego

Jest to zrozumiałe, ponieważ jedynie w USA gaz niekonwencjonalny jest wydobywany. Amerykańskie firmy posiadają doświadczenie i technologię, którą przyszły rząd będzie chciał wykorzystać.

Po wyborach zapewne nie zmieni się taktyka związana z przyznaniem koncesji i pracami w wyniku, których mają być zlokalizowane ewentualne złoża. Z dużą pewnością można przypuszczać, że nie zmieni się również strategia prowadzenia debaty publicznej przez opozycję. Dalej działania rządu będą.

Si Deus pro nobis, quis contra nos? - Onet.pl Blog

Coś, żeby tę tendencję rychło odwrócić.

q-bazz (21:17)
7 komentarzy

11 czerwca 2011
Demokratyczne igrzyska coraz.
Font-family:"Trebuchet MS"">W demokracji rządzi większość, a jest ona co do zasady zróżnicowana w sposobie postrzegania rzeczywistości i żeby stworzyć partię polityczną mogącą uzyskać w wyborach znaczący wynik, należy posiadać w swoich szeregach ludzi prezentujących różne idee, spojone jakimś jednym głównym celem. Kto tego nie rozumie, nie przekracza progu wyborczego. I chociaż może to niektórych smucić, tak.

Dziennik Grzegorza Kubika

Z brakiem jakichkolwiek informacji dotyczących efektów funkcjonowania w Rawiczu podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zaproponowałem wpisanie do programu pracy Komisji Rozwoju Gospodarczego w roku 2011 pobyt w Wałbrzychu i zapoznanie się ze strefą oraz rozmowę z jej pracownikami.
Czytaj dalej...


Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 października 2011
Wyniki wyborów
Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki wyborów do Sejmu i Senatu RP. Żaden kandydat z powiatu rawickiego nie uzyskał ilości głosów, które pozwalałyby mu na wejście do parlamentu.