O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wybory

asia00044 | e-blogi.pl

Jest przedstawiane w ciągu 48h Sejmowi. Sejm może je uchylić  bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów. Stan wyjątkowy może zostać  wprowadzony na czas oznaczony nie dłuższy niż 90 dni i przedłużony tylko raz, za zgodą Sejmu na okres nie dłuższy niż 60 dni. Stan klęski żywiołowej można wprowadzić na czas oznaczony nie dłuższy niż 30 dni, jego przedłużenie wymaga zgody Sejmu. W czasie stanu nadzwyczajnego nie można zmieniać:  • Konstytucji

  • Ustaw regulujących wybory parlamentarne, prezydenckie i samorządowe,

  • Ustaw o stanach nadzwyczajnych


W czasie stanu nadzwyczajnego ani w czasie 90 dni po jego zakończeniu, nie można skracać kadencji Sejmu i przeprowadzać wyborów parlamentarnych, prezydenckich i referendum. Kadencje powyższych organów ulegają przedłużeniu. Wybory do samorządy terytorialnego są możliwe tylko tam, gdzie nie został wprowadzony stan nadzwyczajny.


Stan nadzwyczajny umożliwia ograniczanie części praw człowieka w zakresie szerszym niż  określa to art. 31 ust. 3.

syzyf | e-blogi.pl

Iż Polacy rozchodzili się do domów i lokale stały puste i to nie od godz. 19 , ale grubo wcześniej , bo już od godz. 16. Powiedział przecież o tym jeden z członków Komisji Wyborczej w Warszawie i redaktorka z województwa pomorskiego. I było jak w czeskim filmie „Nikt Nic Nie Wie”, wyborcami nie przejmowano się wcale.

W ten sposób moim zdaniem pozbawiono możliwości głosowania około 20% uprawnionych do głosowania tj. 6 milionów Polaków A i tak jedna pisowska nawiedzona pinda pyskowała do kamer,że warszawiacy to hołota. Ta banda- granda pisowska z ulicy nawet przegrać nie potrafi.

Wybory celowo nie przygotowano w sposób należyty ani w kraju ani z zagranicą. To bezsprzeczny przykład na to, jak bracia Kaczyńscy wykorzystali fakt bycia u władzy i dlaczego nie wpuszczono obserwatorów Unii Europejskiej na czas wyborów do Polski. Sprawa powinna być po zakończeniu obliczeń z wszystkich wojewódzkich komitetów wyborczych dokładnie wyjaśniona, a sprawcy pociągnięci do odpowiedzialności, ponieważ jest to przestępstwo związane z wyborami. Nadto istnieją w związku z tym uzasadnione podejrzenia , że wyniki uzyskane przez PIS są nieprawdziwe i przypisane tej partii prawem kaduka. i nie zaciemnią tego.

Finanse Państwa i Wybory Parlamentarne

Logika wskazuje, że tego lidera należałoby wspólnie popierać i kreować na główny autorytet prawicy. Co robią tzw. prawicowi opozycjoniści do rządu AWS. Od pierwszego posiedzenia nowego Sejmu oraz powołania rządu - krytykują totalnie premiera J. Buzka oraz lidera AWS M. Krzaklewskiego. Doznali nagle amnezji, zapomnieli, że dzięki tylko ich politycznej głupocie, nie doszło do powołania rządu prawicowego. Panowie J. Olszewski, W. Włodarczyk, D. Grabowski, J. Kaczyński i inni opozycjoniści prawicowi, nie cieszą się ze zwycięstwa AWS. Uważają, że doznaliby mniejszej porażki i upokorzenia, gdyby wybory wygrało SLD i utworzyło rząd postkomunistyczny.
Rozdrobnienie prawicy wpływa bardzo ujemnie na :
A. Jej spójność, zdyscyplinowanie, szybkość i skuteczność działania oraz wiarygodność w społeczeństwie.
B. Koszty działalności partii prawicowych.
C. Słabość propagandy wyborczej.
D. Powstawanie zawiści i wrogości międzypartyjnej.
E. Wzrost liczebności członków partii.
Komentarz :
Ad A - Nie wymaga komentarza.
Ad B - Koszty.

Feuer72 - Onet.pl Blog

Mniejszczoscią budyjską  a muzułanśką tudzież hinduistyczną doprowadza do powstania nowej formacji Ruch Nowego Bangladeszu na czele którego stoi sędziwy laureat Nobla były minister finansów lider społecznosci buddyjskiej i socjalistyczny działacz .RNB zdobywa 41% poparcia zawiera sojusz Partią Ludową lewicową chłopską partią 2023 .

    Nowa koalicja rozpocznie drastyczne działania na rzecz ogrniczenia przyrostu naturalnego co wywołuje protesty muzułmańskich partii .Mimo aktów terrorów koalicja lewicowa wygrywa przedterminowe wybory i wybory prezydenckie .Mimo 6% tempa wzrostu gospodarczego w latach 2022-2030 w kraju nie widać oznak poprawy sytuacji materialnej .

           Indonezja przeżyje konwulsje a islamizacja kraju doprowadzi ten kraj do rozpadu i miedzunarodowej interwencji .Zwycięstwo Islamisty na prezydenta kraju doprowadzi do fali pogromów Hindusów i Chinczyków i masowego ich eksodusu do sasiedniej Malezji w latach 2014-2015  oraz do wybuchu powstania Molukańczyków 2015 roku ,masowy eksodus i czystki entniczne.

Wybory 2011

Śmiało przez życie

RSS
czwartek, 06 października 2011
Pozostało niewiele czasu

Obstawiamy kto wygra wybory? Czasu jest już niewiele, a doszły mnie słuchy ze żyjący z hazadru zacierają już dłonie :) W każdym razie jeszce parę dni tych wygłupów i będzie spokój, znów na topie bedzie temat Euro2012. Żyję w mieście ze stadionem i to wcale niedaleko więc ciekawi mnie jak to wyjdzie. Za dnia będzie na pewno dobra zabawa jednak w nocy kiedy sporo osób będzie pijanych może być.

Ich sklepikiem i córka urwała przewód z wtyczką. Wie ktoś może w jakim miejscu taką wtyczkę dorobić?

14:18, etocardka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 02 lipca 2011
Co tam słychać

Przedstawione zostały 2 protokoły odnośnie do katastrofy z wszystkim znanego wypadku lotniczego. Ciekawe czy z Białą Księgą Macierewicza będzie w taki sam sposób jak z masakrą naszego wojska w Afganistanie - krzyczał, prokuratura wojskowa wykonała dochdozenie i.

Agata-nogaj - bloog.pl

Się do niego przygotować, aby był efektowny i spodobał się naszym bliskim?
Debiutancki taniec młodej pary to zazwyczaj spory stres dla obojga. Pół biedy, jeśli mają oni poczucie rytmu i potrafią tańczyć - wtedy nawet bez przygotowania powinni sobie poradzić. Jeśli jednak chcemy, żeby pierwszy taniec był wręcz idealny, warto się do niego wcześniej przygotować. Zaczynamy od wybory muzyki i stylu tańca. Większość par decyzje się na delikatny, romantyczny walc w rytm ballady, jednak są i tacy, którzy wolą żywsze melodie. Decyzja powinna należeć o nas i pasować do naszego temperamentu. Możemy np. wybrać piosenkę, która dla pary jest bliska ze względu np. na miłe wspomnienia. Jeżeli nie do końca potrafimy tańczyć, warto zawczasu zapisać się na.

Ten drugi rodzaj rekrutacji, gdyż dana firma i inni pracownicy znają już daną osobę i wiedzą z kim mają do czynienia, a przyjmując obca osobę w ogóle jej nie znają. Rekrutacja może mieć charakter pośredni- prowadzona jest przez odpowiednio wyszkolone w tym temacie agencje lub charakter bezpośredni- prowadzona przez odpowiednią komórkę.

Podziel się:
Tagi: rekrutacja pracowników
Trackback: http://bloog.pl/id,330741884,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Jak napisać cv?

niedziela, 18 grudnia 2011 8:09