O czym chcesz poczytać na blogach?

Wuala

Opowiadania Yaoi - Onet.pl Blog

Powiedziałem i spakowałem jeszcze buty do plecaka. Wyszedłem zaraz po nim, nie wiem dlaczego na mnie nie czekał, ale jakoś się troszkę cieszyłem, nadal nie przyzwyczajony byłem okazywać publicznie czułości. Choć może na mieście on by się powstrzymał, ale ten jego wzrok… sprawił by iż moja twarz zmieniła kolor by chyba na stałe.

 

****
- Yuki ! – zawołała do mnie mama – pojedziesz do babci?

- No, dobra – odpowiedziałem, babcia mieszkała obok w mieście, wystarczyło tylko wsiąść do autobusu przejechać parę przystanków i v'oila (czyt. Wuala), jesteś na miejscu. Ubrałem się i zszedłem na dół.

- Obiecałam babci, że ktoś jej podrzuci ten sok, ostatnio nie ma się za dobrze, pojedź do niej i go jej daj. – powiedziała do mnie moja rodzicielka.

-yhym, ok. – uśmiechnąłem się, zabrałem od niej słoik z sokiem i wyszedłem z domu.

 

U babci byłem po 30 minutach, dałem jej sok i oczywiście musiałem jeszcze zjeść jakieś ciastko. Było koło 16:15 gdy pożegnałem się z nią. Pomyślałem, że skoro już tu jestem to wstąpie do pobliskiej księgarni, zależało  mi ostatnio na pewnej.

Jav's blog | version Red Pepper

Nam sprawdzian, a według świętych praw uczniów w jednym dniu mogą być max. jeden sprawdzian. Wyszło na to, że limit mieliśmy skończony ^^.
Oczywiście nie obeszło się bez idiotycznych wybryków z mojej klasy typu "ale jo teroz zapomna", jednak dlatego iż mam donośny i bardzo przenowujący głos udało mi się przekonać Korusiewiczkę, że piątek's cool.

Nudziło mi się, więc pomajsterkowałam sobie troche z blogami. Zauważyłam, że na niektórych blogach w archiwum nie ma notek w pierwszych datach. Jaki idiota, który założył se właśnie bloga nie pisze notki.
I wuala. Dowiedziałam się, że on wcale wtedy nie założył bloga, tylko po prostu sobie powiększył archiwum.
Możecie spróbować:
http://jav.blog.pl/archiwum/?rok=1992&miesiac=06
Czyli wtedy się urodziłam ^^. Nawet nie było takiego czegoś jak 'blog.pl'. No cóż...
A... bo bym zapomniała: jeśli otworzy wam się stary szablon to sorka, ale tak już bywa na tym świecie :].

Pozdrawiam,Powtórka z.

Junior, SPINK i ja - bloog.pl

Przepis i stworzyłam dwie wersje dietetyczne, moją na bazie otrębów i Juniorkową.

Nad swoją nie będę się rozpisywać. Natomiast bajaderka dla Juniorka powstaje z 2-3 biszkoptów, jednej rurki waflowej lub zwykłego suchego wafelka, trochę cornflaes’ów. Dodaje do tego odrobinę chudego mleka, miodu, konfitury, ale tak naprawdę niewiele. Oczywiście ciastkowe składniki drobno kruszę. Mokre dodatki czyli mleko, konfitura i miód maja zrobić z okruszków gęstą masę, z której robię kuleczkę. Odstawiam do lodówki  i  wuala, jak mawiają Francuzi - mamy wariację na temat bajaderki

Junior - wielbiciel bezowych słodkości, powiedział, że moje niezbyt efektowne bajaderki, dorównują bezom, jeśli chodzi o poziom „pyszności”

No, mała rzecz a cieszy…

 Podziel się:

komentarze (14) | dodaj komentarz

« 

Dziwna nadzwyczajność - Onet.pl Blog

Inni, gdybyśmy prowadzić chcieli inny tryb życia, gdybyśmy chcieli jakiejkolwiek zmiany.. Nastąpiłaby. Naprawdę.
Podoba mi się to szarobure życie, podoba mi się obserwowanie dorastającej Wiktorii i jej rodziny, która większość czasu przesiaduje w domu. Oni tez na swój sposób muszą czuć się szczęśliwi.

Jestem wolna w kwestii, w której chcę być wolna. To wspaniałe uczucie. Nie każdy je osiągnie. Jestem wolna, nie jestem przywiązana do nikogo, nawet jeśli przywiązanie do kogoś dałoby mi więcej szczęścia od potencjalnej wolności, którą odczuwam bez przywiązania do kogoś! Wuala! Mówisz masz, kochanie! - pomyślała.
Czuję się przez to niezależna, samodzielna, silna. Tak, bo to daje mi siłę - niewątpliwe.
I`m all alone, but this finally makes me stronger. FINALLY MAKES ME STRONGER. Ochh, podoba mi się to.
Wczoraj, pierwszy raz w szczery sposób, zaczęłam pozbywać się iluzji. Zaczęłam myśleć rozumem, nie sercem, nie z zaróżowionymi policzkami, nie z głową w pastelowych serduszkach, och och!
Post Kominka pt. ,,Tylko słabi walczą o czyjeś uczucia`` oprzytomnił mnie. Polał na mnie zimną wodę, ale wcale nie krzyczałam. Przyjęłam to z pokorą,.

czestnova

Fragment wywiadu z Dorotą Masłowską, która niezmiennie cenię, mimo chyba dość częstego traktowania jej przez wielu odbiorców jako niezbyt rozgarnietej nastolatki (a wszelkie uwagi Łukasza o rzekomym z nią moim podobieństwie traktuję jako komplementy). Ostatniej sztuki, o której w linkowanym wywiadzie mowa, oczywiście i niestety nie czytałam, choć przyznam, że czuję się zachęcona. Pozwolę sobie jednak zacytować fragment rozmowy, który mnie szczerze ucieszył, tak zwyczajnie po ludzku poczułam się wytłumaczona z pewnej przypadłości, o której już tu pisałam i wielokrotnie na żywo co po niektórym z niej się zwierzałam. Mianowicie chodzi o skłonność do namiętnego czytania co głupszych i bardziej prozaicznych forów internetowych o wszystkim i o niczym, marnotrawienia godzin na czynności pozornie jałowej, a jednak, a jednak, twierdzę, iż kulturowo diagnostycznej. Czasu brakuje mi na durne czasopisma i seriale, ale pewnie też dałabym się wciągnąć. Wuala, oto rzeczony fragment wywiadu, zachęcam do przeczytania całości:

pierwsza żona - a woman's right to shoes

2010-06-08 21:09:16

kawior

Domyślam się, że na pewno  nie macie co robić.
Ja też. z racji tego powiem wam dzis jak wysmyczyć kawior z truskawki.
Jak zmusić suke żeby sie okociła i dała kawior. Ale o tym później.

Mam depresje.
Deprezję ową opisała bym dokładnie jeszcze parę lat temu.
Jej przyczyny skutki i przebieg.
Teraz natomiast mogę was jedynie o niej poinformować.

Więc Wuala.

Zakończyłam tour de ZOZ z ZOSią i senkju.
Posiałam jej wszystko, zrobiłam jej wszelkie głębokie analizy i dziekuje.
Różni lekarze różnej maści z większych przeżyć znależli troche Colli i troche atopowej skóry.
Nie wiem w zasadzie czemu poszłam z nią ale nich tam. nie wierze w alergie. nic a nic,
Jeszcz siłą rozpędu zrobimy jej test na kota, kluski, boloneze i wedla i koniec.
(no ale np Sylwek uwielbia jeść pomidory więc może by zbadać ją na uczulenie kota co zjadł pomidora).

Poza tym co.

AHA!!! MAM APEL do.