O czym chcesz poczytać na blogach?

Wta pekin

RÓŻE SĄ PIĘKNE - bloog.pl

Imprezy w Sydney dał Radwańskiej premię w wysokości 30 510 dolarów oraz 200 punktów do rankingu. W czwartek jej rywalką będzie Białorusinka Wiktoria Azarenka (nr 3.), z którą ma również niekorzystny bilans 3-5, a na twardych kortach 2-4. Ostatnio pokonała ją w październiku w Pekinie, po trzech kolejnych porażkach.

"Na pewno będzie to inny mecz, niż z Wozniacki, trudno ocenić czy cięższy. Azarenka na pewno nie jest tak regularna jak Karolina, więc trzeba będzie grać odważnie i agresywnie, a przy tym starać się często zmieniać rytm, czasem nawet trochę pokaleczyć ją skutecznymi kontrami. Jedno jest pewne, ona będzie.

Agnieszka Radwańska bez tajemnic

Ma ulubione miejsca, przedmioty i zajęcia. Ma marzenia i plany. Trenuje z siostrą pod okiem ojca - trenera, a na zawodach pomaga jej Tomasz Wiktorowski. Czy Agnieszka Radwańska będzie numerem 1 światowego rankingu?

  • W rodzinie siła
  • Tenis moim przeznaczeniem
  • Galerie
  • Ze światowych kortów
  • Agnieszka w turniejach WTA

martadomachowska

2008
Maj 2008
Czerwiec 2008
Lipiec 2008
Sierpień 2008
Wrzesień 2008
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
czwartek, 12 czerwca 2008
jedziemy do Pekinu

   ITF poinformowało w środę PZT.

»
pierwsza piłka
   W rozgrywanym właśnie meczu tenisowym w odbywającym się w Birmingham turnieju Marta po wygraniu pierwszej piłki prowadzi 2:1 z Margit Ruutel. Przed chwilą Polka przełamała przeciwniczkę.
12:19, foto.modelki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 czerwca 2008
przesuwamy się

   Na 65 miejsce w rankingu WTA przesunęła się Marta Domachowska (poprzednio zajmowała 73 miejsce).
W WTA champions.

Nabijamy licznik i gramy dalej

- znalazłem tam wywiad z Robertem Radwańskim. Jego słowa i wydźwięk całej rozmowy pasują do tez, które raczyłem ledwie wczoraj postawić mniej lub bardziej śmiało, mianowicie, że Agnieszka Radwańska powinna odpocząć, a nie na siłę zgarnąć trochę punktów i awansować do turnieju Masters - nieoficjalnych mistrzostw świata WTA w Dausze.

Odważyłem się też delikatnie podejrzewać ojca i trenera Radwańskiej o to, że pogubił się w chorobliwym dążeniu do celu, do którego - jak podejrzewam i widzę - nasza najlepsza tenistka zmierza człapiąc po korcie. Argumentów było kilka - kolejne porażki, zdumiewająca konsekwencja grania debla (Radwański obiecywał przystopować, tymczasem Radwańska grała w parze w Pekinie kilka dni temu - przegrywając), wreszcie - przyjmując do wiadomości, że Masters jest elitarnym i prestiżowym turniejem - myślę, że celem 19-latki mającej za sobą najlepszy sezon w karierze i 66 spotkań w nogach, powinno być jak najlepsze przygotowanie do kolejnego Australian Open i reszty wielkich turniejów w 2009 r. Wtedy ranking da jej spokojny.

Sport całym życiem - Onet.pl Blog

Oraz Wisły Kraków w LE. Oba kluby zapewniły sobie awans do fazy pucharowej i oby grały tam jak najdłużej.  

  Miałam już kończyć, ale jeszcze przypomniałam sobie o dwóch ważnych wydarzeniach, więc musicie jeszcze trochę wytrzymać. Rok 2011 był bardzo owocny również dla Agnieszko Radwańskiej. Nasza tenisistka wygrała trzy turnieje WTA w San Diego, Tokio i Pekinie. Wystartowała w kończącym sezon turnieju Masters, w którym występuje osiem najlepszych tenisistek świata. Wygrała tam jeden mecz - z Wierą Zwonariową. Zakończyła sezon na ósmej pozycji w rankingu. Wielki sukces odnieśli nasi debliści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski, którzy awansowali do finału turnieju Masters, jednak ulegli w nim parze.