O czym chcesz poczytać na blogach?

Wszystko za życie

Przechodząc obok -''You cannot find peace by avoiding life'' - Onet.pl Blog

14 wywrotowo!!!!

22 marca 2008
Dla wszystkich
Obok historii Chrisa McCandlessa.
W zeszłym roku Sean Penn zrealizował film na podstawie powieści ''Into the Wild'' czyli w polskim tłumaczeniu ''Wszystko za życie''. To obraz pełen pięknych zdjęć, dźwięków; wzruszający, poruszający. Nie wiem czy pojawi się w kinach zgodnie z zapowiedziami na początku kwietnia,.

fαиσωѕкι вℓσg σ тωιℓιgнт ! - Onet.pl Blog

Robert Pattinson i Kristen Stewart zgłaszając się na przesłuchanie do ról w ekranizacji Zmierzchu nie przypuszczali chyba, że ich życie już nigdy nie będzie takie jak przedtem.

Z niszowych aktorów w ciągu kilku miesięcy stali się megagwiazdami. Na fali ogromnej.

Pojęcie - wspomina. Jedynym powodem, dla którego poszedłem na casting była chęć poznania Kristen, gdyż zrobiła na mnie wrażenie jej rola w filmie "Wszystko za życie". Naturalnie to zauroczenie już minęło i obecnie jesteśmy jedynie dobrymi przyjaciółmi.

Podobno ostatni dzień roku.

Odtwórcy tych postaci dołączyli do najczęściej opisywanych w mediach celebrytów. O ile osoba Kristen nie wzbudza zbiorowej histerii, o tyle Pattinson zdobył wszystkie możliwe tytuły zarezerwowane dla najprzystojniejszych gwiazdorów kina.

Jakby tego było mało, motorem napędowym większości doniesień na temat tej dwójki.

zajarasz?skomentuj (0)

22:08:27 2010-02-14

chcę więcej niż możesz mi dać.
wiem, czego chcę. zawsze wiem, tylko trudno mi się przyznać. i to mi się dziś przyśni /jak zawsze ostatnio. życie o tyle łaskawe, daje mi go w snach/.
miałam pisać odę, ale będzie prywatna /trzy to juz tłum/.
chcę słońca i tego uczucia w środku, że mimo wszystko jest dobrze.

"to, ze.

Obraz mojej duszy :] - Onet.pl Blog

Miłości, wiary głębokiej jak studnia bez dna i nadziei, która trwa niezmiennie w każdej (nawet najbardziej beznadziejnej) sytuacji. By każdy dzień Nowego Roku był lepszy od poprzedniego :* I pamiętaj proszę, że WSZYSTKO jest możliwe! Wystarczy tylko bardzo pracować, bardzo się modlić i bardzo chcieć!!!

Całuję i ściskam ćwiergoląca siostra Marta :]]]  . . .
i Ciekawy przypadek Benjamina Buttona :]
>> Pogodziłam się z wieloma sprawami. Łkająca dusza uspokoiła się na tyle, by móc mówić o tym spokojnie. Nie powiem, że wybaczyłam, ale powoli zapominam :]]] Niestety nadal 'nóż owtiera mi się w kieszeni' na widok niektórych osób-dokładnie dwóch!
>> 'Ukochana' babcia bardzo mnie ostatnio zaskoczyła-nie pierwszy i (niestety zapewne) nie ostatni raz. Miłość mi wyznała :] Zaczęłam się jej śmiać prosto w twarz, bo powiedziała, że kocha swoje wnuczki tak samo, phi! A to dobre ;) Jakoś całe życie tej jej 'miłości' nie czułam :/
>> Faceta u mego boku nadal brak. Cóż może jakoś się gdzieś pykniemy czółkami ;)
>> W marcu kupić chce rower :] Co gorsza mam plan jeżdżenia na nim.