O czym chcesz poczytać na blogach?

Wszystkie gry

gry strzelanki

Kanał informacyjny

 • RSS
gry online to bardzo lubiane i bardzo dobre proste gierki . W gry online gra lub grał chyba każdy ,a ja chciałbym wam polecić także jeszcze inne gry online Przykładowo gry strzelanki lub strzelanie do to świetne gry gdzie można zostać strzelcem wyborowym ,a samo strzelanie w takich grach jest bardzo fajne i.Gdzie gracz strzela do balonów i do baloników . Generalnie jestem fanem wszystkich strzelanek ,ale jeżeli ktoś lubi ostrzejsze gry wtedy najlepsze to gry czołgi ,czyli gry gdzie najczęściej jeździsz i strzelasz do czołgów lub z czołgów. Praktycznie wszystkie gry strzelanki są bardzo dobre ,ale jeżeli lubisz strzelać oraz lubisz się bać to zagraj w gry zombie . Gry zombie to gry strzelanki gdzie możesz strzelać do zombie oraz innych potworów

graj.blox.pl - Najciekawsze Gry Online

         

Wyszukiwarka

Kategorie

 • Wszystkie
 • Gry Logiczne
 • .
  Dodaj blog „graj.blox.pl - Najciekawsze Gry Online” do ulubionych

Gry dla dziewczyn i chłopaków, fajne gify, instrukcje i wiele innych rzeczy na moim blogu :) - Onet.pl Blog

Najpopularniejsze blogi:

 • Zagadki, wróżby, testy na inteligencję, złudzenia ...
 • ♥ ObRaZeCqI nA bLoGa :)
 • Gry, Instrukcje, Konkursy, Gify i wiele, wiele innych rzeczy ...
 • Wszystko o Gadu-Gadu
Ubieranki:
 • Wszystkie ubieranki dostępne TUTAJ!
Gry:
 • Wszystkie gry dostępne TUTAJ!
Ubieranki:
 • Wszystkie ubieranki dostępne TUTAJ!

Smieszne Filmy i Filmiki

Trafia tam gry hazardowe i erotyczne te pierwsze na szczęście nie są zbyt osiągalne i dostępne dla naszych dzieci, niestety te drugie, jeśli chodzi o sieć to wyzierają na nasze pociechy z każdego kąta internetu. Czy może należy kwalifikować, jako gry dla dorosłych także te gry, w których przemoc jest na porządku dziennym a trup ścielę się gęsto w takim razie praktycznie wszystkie gry typu shooterów należałoby zakazać i wrzucić do kategorii gry dla dorosłych, ale co ciekawe to ludzie dorośli raczej nie przejawiają w większości zainteresowania grami, w których lata się z karabinem i strzela do wszystkiego, co się.

G

Jest o grach video (tych i na komputer i na konsole). I jest się czym chwalić, że jest się graczem komputerowym (w moim przypadku), bo to wielki biznes, który zrzesza miliony ludzi na całym świecie. I ja się tego nie wstydzę, że lubię pograć w gry.

Co mnie skłoniło do tej książki? Łatwo mogę opowiedzieć o tym, jak ją przeczytałem. Czytając książkę wiele razy się dziwiłem/byłem zaskoczony/poszerzałem swoją wiedzę. Po prostu autor książki ma ogromną wiedzę o tym.Momentach. Po prostu chciałem wiedzieć więcej, zobaczyć w miarę możliwości omawiany motyw.

Po przeczytaniu całego materiału, moje wrażenia to wow! świetny zbiór informacji. Następna myśl: wypadałoby zagrać jeszcze raz we wszystkie gry, które grałem i teraz na spokojnie zobaczyć odpowiednie fragmenty gier, motywy opisane w książce. Wypadałoby załatwić sobie dobry sprzęt i zagrać po prostu w dobre gry.

No to na koniec ten mój manifest taki. :) Grajcie w.

Darmowe gry

Dodaj komentarz

Nowe symulatorów lotu DCS ogłosił

14 Listopad 2011 “Flying Legends” przychodzące w 2012 roku. Mamy wszystkie gry dla zabawy, prawa? Cóż nie wszystkie z nami. Niektóre z nas gry uzyskanie ultra-realistic symulacji różnych maszynach wojskową, a jeśli który opisuje nawyków użytkownika związanych z odtwarzaniem, następnie może być zainteresowany.

Okoliczności”. Można My wszystko że rozumie? Dobre. Teraz Oto, czego można oczekiwać w niedalekiej przyszłości (Pomiń, aby ponts 5 i 6 dla wskazówkę o nowe tytuły): 1-A-10 C 1.1.1.0. To jest wolna poprawkę, która zostanie dodana gry wieloosobowej zgodność z Black Shark 2 andresolve kilka błędów.

2 – Scalonej broni. Tego rozszerzenia $19,99 pozwoli na pewno A-10 C, Black Shark 2 i Flaming Cliffs 3 Aktu ownerto jako poligon życie dowódców misji jest uruchomiony..

The Sims i The Sims 2- wszystkie dodatki! - Onet.pl Blog

2.Ognisko

Ognisko to jeden z najłatwiejszych sposobów, ale tym sposobem możesz zlikwidować naraz nawet 10 simów. Musisz mieć kominek do pokoju, w którym będziesz miał ognisko sprowadź wszystkich Simów, których chcesz upiec. Następnie skasuj wszystkie drzwi do tego pokoju. Potem umieść jak najwięcej mebli obok kominka np. stołów i krzeseł oczywiście jak najtańszych, bo szkoda kasy :)) . Potem dla jednego sima każ rozpalić ogień w kominku. Po jakimś czasie się zapali pierwszy przedmiot.

Najnowszy dodatek: The Sims 2:Zestaw Świąteczny

Najnowszy dodatek do super gry The Sims 2 już jest, otóż nie mam go jeszcze w swoim kompie  zresztą nie wiem czy wogóle mi odpali gdyż mam wszystkie gry The Sims od początku do końca!

Ale z tego co pisało na okładce tej gry, którą widziałam w Empiku to można.