O czym chcesz poczytać na blogach?

Wspia

administracjaa8.blog

Administracji. Najwyrażniej nie przeraża go ilość studentów!!!!!!Na egzamin obowiązują materiały z wykladów oraz ćwiczeń z Technik negocjiacji i mediacji w administracji!!!!!!Należy kontrolować sytuację na wirtualnym dziekanacie i w terminarzu egzaminów, poniewaz tam zostanie podane kto i kiedy będzie ten egzamin zdawał!!!!!

skomentuj (2)

Informatyka - wyniki 2010-06-13 22:05:18

Gdyby ktoś nie zauważył, to pojawiły się wyniki z informatyki.

Oto linki:
sala 109  http://wspia.pl/ogloszenia/Adm-IA-NS-5-6-2010-s-109-sniadeckich-www.xls
sala 118  http://wspia.pl/ogloszenia/Adm-IA-NS-5-6-2010-s-118-sniadeckich-www.xls


Przy okazji. Pojawiły się wyniki grupy B z Bezpieczeństwa państwa u dr. Stacha. Plus minus jest ok. 30% laczków. Albo wiara olała, albo temat kijowy. Weźcie to pod uwagę, szkoda jesli ktoś miałby to oblać bez sensu.


M.

skomentuj (0)

Pytania na egzamin z polityki bezpieczeństwa państwa 2010-06-15 09:31:09

Kredyt hipoteczny w Rzeszowie

Latarką. Policjant oddał strzały

Dębiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch 19-latków, którzy włamali się do niezamieszkałego domu w Dębicy. Aby zatrzymać jednego ze sprawców policjant oddał dwa strzały ostrzegawcze.
 • Straszył policjanta... latarką. Policjant użył broni
 • Podwójne juwenalia. Studenci się nie dogadali
  Nie będzie wspólnej zabawy wszystkich rzeszowskich uczelni w tym roku. Na imprezie na miasteczku Uniwersytetu Rzeszowskiego bawić się będą studenci uniwersytetu, WSIiZ, WSPiA i WSIiE. Zagrają: Hey i Big Cyc. Politechnika przygotuje własne juwenalia.
 • Podwójne juwenalia w Rzeszowie. Studenci się nie dogadali
  Nie będzie wspólnej zabawy wszystkich rzeszowskich uczelni w tym roku. Na imprezie na miasteczku Uniwersytetu Rzeszowskiego bawić się będą studenci uniwersytetu, WSIiZ, WSPiA i WSIiE. Zagrają: Hey i Big Cyc. Politechnika przygotuje własne juwenalia.
 • Niedźwiedź zaatakował w lesie 55-letniego mężczyznę
  W lasach nadleśnictwa Lutowiska niedźwiedź zaatakował 55-letniego mężczyznę, który.

 • Blog prip

  konferencja 2011-03-20 konferencja na którą kazał nam iść pan Dec jest 29 a nie 22 marca. zajęcia z dr Dzięciołem już przełożyłam,później dopiero przeczytałam na str naszej szkoły że jest ona za tydzień.
  Nana poszła to zgłosić i w poniedziałek zadzownię do działu planowania i zapytam się czy jednak możemy mieć w ten wtorek zajęcia z Dzięciołem, zobaczymy jak to będzie bo mają problem z dodzwonieniem sie do niego:)


  link do konferencji
  http://pr.wspia.pl/konferencje-zapowiedzi/346-patologie-wsrod-nieletnich-w-aspekcie-miedzynarodowych-regulacji-prawnych

  a tu link do festiwalu pedagoga
  http://pr.wspia.pl/z-zycia-uczelni/aktualnosci/356-ii-festiwal-pedagoga

  Komentarzy: 0 INFO 2011-03-17 2 kwietnia odbieram od Pani Dziekan materiały, zarządzenia i ramowe.

  blog

     2003-09-05 21:04:50 >> XCIX. Zmiany... na lepsze?

  Zmieniłam szkołę. A właściwie - jestem w trakcie jej zmiany, bo nie wszystko jej jeszcze dopięte na ostatni guzik. Świadectwo leży jeszcze WSD, ale wpłaciłam już kasę na konto WSPiA. Zdecydowałam się na ten krok, bo dosyć już miałam zamieszania z "Wańkowiczem". Jednego dnia było (pozornie) wszystko OK, a następnego dochodziły jakieś niepokojące wieści. Przenoszę się oczywiście nie tylko ja, ale pół braci studenckiej z mojego roku ;-]. I co najważniejsze - wskoczymy od razu na II rok, a do zaliczenia będą tylko 3 egzaminy z różnicy programowej. Kilka dni temu zorganizowaliśmy sobie spotkanie w tej sprawie. Miło było po niemal 3-ech miesiącach znowu ujrzeć tych wszystkich ludzi - jakieś oderwanie od ostatnich szarych dni ;-]. Jedynym minusem wynikającym z tej.