O czym chcesz poczytać na blogach?

Wskaźniki

Forex, psychologia, strategie i systemy - bloog.pl

Są bezużyteczne. W jego książkach znajdziesz tylko opisy problemów i pełno frazesów na ich tematy ale nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie - jak mam sobie pomóc???
Wielu kupuje te produkty bo czyta reklamy i oczekuje odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
A tu następny niewypał (teraz to się chyba mówi niewybuch?)

Jeśli dalej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące ciebie pytania, pozostań ze mną. Informacje zawarte w tej książce zmienią twój punkt widzenia, jest to wejście w inny wymiar, wymiar poznania istoty zagadnienia - samego siebie, bo to TY jesteś odpowiedzialny za własny sukces, nie system, nie wskaźniki, nie rynek i nie bliskie tobie osoby. Wiele wiadomości jakimi się z tobą podzielę będą łatwe do zrozumienia, inne informacje nie będą łatwe na początku, wiele z nich będą nawet przeciwieństwem tego co poznałeś dotychczas.

Wiadomości i informacje zawarte w tej książce są odpowiedzą której szukasz, wskażą tobie kierunek w którym masz podążać i jak wykorzystać siłę wiedzy jaką posiądziesz po przeczytaniu tej książki. Ale tutaj muszę wspomnieć iż samo posiadanie tej wiedzy nie uczyni ciebie doskonałym traderem - przygotuj się na pracę, na ciężką pracę nad samym sobą nad własnymi.

Identyfikacja wizualna firmy

Wskaźnik preferencji: mierzy konkurencyjną pozycję marki na rynku i porównuje ją z rywalizującymi markami. Klienci przechodzą różne etapy preferencji marki – od zwykłej świadomości do lojalności i powtarzalnych dochodów z bazy klientów. Silna marka posiada odpowiednią wartość, by budować lojalność klientów.

Wskaźnik finansowy: mierzy wartość monetarną marki poprzez różne parametry udziału w rynku, strategii wysokich cen, którą marka zarządzi, zdolności generowania zysku przez markę, wartości transakcji, wartość życiowa klienta i wskaźnik rozwoju marki. Powyższe wskaźniki pozwalają firmie ustalić dokładną wartość finansową marki powiązane z miarami marketingowymi. Niektóre z nich zostały przedstawione poniżej:

  • Strategia wysokich cen: finansową przewagą silnej marki jest zdolność ustalenia wyższej ceny na rynku. Pomiar zróżnicowania cen pomiędzy daną marką a konkurencyjnymi markami wyznacza poziom tworzenia wartości, a nadwyżka dodawana jest do ogólnej wartości marki.
  • Wartość transakcji: przeciętna wartość transakcji w przeliczeniu na klienta podzielona na sektory, sektory produktów i rynki geograficzne. Tendencja tego wskaźnika pokazuje, jak marka pozyskuje klientów w kontekście cross-sellingu i/lub up-sellingu innych produktów i marek.

TBS-y do wykupu?

Bądź strata papieru wartościowego powoduje utratę pełnomocnictw, zanim nie będzie wystawione pismo o umorzeniu dokumentu. Obecnie najwyższa stawka podstawowa VAT w UE obowiązuje w Szwecji, wynosi ona dwadzieścia pięć procent. Stawka podstawowa podatku VAT jest stosowana na towary i usługi, co do których nie zakłada się preferencji podatkowych. Zwrot podatków z Wielkiej Brytanii należy się osobom, które legalnie pracowały w Wielkiej Brytanii, czyli w Anglii, Irlandii Północnej, Walii lub Szkocji. O zwrot podatku z Anglii wolno się starać do pięciu lat wstecz. W Polsce działa mniej więcej czterdzieści biur maklerskich. Ubezpieczenia gospodarcze ze względu na obiekt ubezpieczenia dzielimy na majątkowe i osobowe. Wskaźniki finansowe pomagają oszacować wypłacalność instytucji w czasie, gdy ubiega się o kredyt. Do współczynników finansowych należą: współczynniki rentowności, wskaźniki płynności, wskaźniki płynności finansowej, współczynniki rynkowe, wskaźniki zarządzania długiem. Każdy bank samodzielnie określa normy dotyczące kalkulowania zdolności kredytowej klienta. Wskaźniki ekonomiczne obejmują indeksy, raporty i dane gospodarcze, takie jak: stopa bezrobocia, inflacja, produkcja, sprzedaż, podaż pieniądza.

08:11, szymonkobus
Link Dodaj komentarz »

Szpenio radzi

WIG20:

http://fun.noshit.pl/lubie/46293

Tagi: Roman Przasnyski
11:14, szpenioradzi
Link Dodaj komentarz »
Jacek Maliszewski: Czyli utrzymana konsolidacja

Jacek Maliszewski, 28.05.2010:

"Zakładam póki co taki właśnie scenariusz - czyli utrzymanie konsolidacji w zakresie 1,2150-1,2650, która może potrwać nawet 2-3 miesiące."

Źródło: http://jacekmaliszewski.blox.pl/2010/05/Dwa-scenariusze-rozwoju-wypadkow-na-rynku.html

EURUSD:

CNBC Financial Advice

Tagi: Jacek Maliszewski
10:35, szpenioradzi
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 sierpnia 2010
Marek Rogalski: Dzienne wskaźniki są fatalne