O czym chcesz poczytać na blogach?

Wshe

olahandford.wordpress.com

‘Drabina’ – projekt artystyczno – edukacyjny

Kolejny projekt edukacyjno – artystyczny Profesora Wiesława Karolaka został zrealizowany podczas łódzkiego festiwalu nauki i sztuki w kwietniu. W projekcie wzięli udział uczestnicy z Polski, Niemiec i Włoch. Podczas finału, który odbył się w Patio w WSHE w Łodzi nad kolejnymi szczeblami drabiny pracowali studenci i uczniowie łódzkich szkół.

Projekt polegał na zbudowaniu drabiny do..

Uczestnicy zastanawiali się nad pojęciem drabiny, tworzyli własne metafory i poszukiwali ukrytych znaczeń. Jako efekt tych rozważań tworzyli swój, artystyczny szczebel drabiny. Szczeble zostały połączone tworząc drabinę do nieba.. Drabinę do piekieł..  Drabinę do nikąd… Końcowa instalacja zawisła w Patio w WSHE w Łodzi, a niedługo zacznie swoją podróż do Niemiec i Włoch, gdzie wcześniej powstały niektóre.

Łukasz Kuciński

Sprawa reformy edukacji w szkołach ponadgimnazjalnych to problem dla wszystkich związanych z edukacją - nauczycieli, dyrektorów szkół i przede wszystkim dla uczniów. Reforma edukacji wchodzi do liceów w roku 2012 i jest to niezwykle skomplikowany zabieg, bo wiąże się też ze zmianą egzaminu maturalnego. Jak Państwo wiecie, w solidnych podręcznikach, są zadania przygotowujące do matury i muszą one być takie, jak zadania maturalne. Niestety jedno wiemy na pewno. Matura w nowej wersji wchodzi do szkół dopiero od 2015 roku i dzisiaj nikt nie jest w stanie powiedzieć, jak ona będzie wyglądała.
Więcej »

11:14, inteligencjap , Szkoła
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 października 2009
Studenci - Półinteligenci?
Ostatnie afery w szkolnictwie wyższym, a zwłaszcza sprawa AHE lub WSHE z Łodzi - największej uczelni niepublicznej w Polsce nasuwa pewne przemyślenia. Kto tutaj.

sussi.blog

Sie.Chyba na lepsze. Mniej humorzasta i..niezle gotuje :)

Monia...kochana jak zawsze. Dorosla, lecz nadal jest cudownie spontaniczna.

Sylwester...jest jak bylo. Coz, miejmy nadzieje ze na drugiej dziarce, ktorej nie chcial mi pokazac, nie ma mojego imienia ;)

Maxwell...ma jakis nawrot na mnie, kolejny zreszta..ale..ale.

Corum...jest powodem dla ktorego jeszcze wracam do Lodzi, bo....."jest taka jedna rzecz dla ktorej warto zyc.." i tak dalej :))

SG...okaze sie chyba moim powolaniem.

A, bylabym zapomniala:
wshe... SPALIC!

skomentuj (2)

Pazdziernik za pasem 2002-09-23 21:25:15

Polowanie na czerwony...
taaak..narazie to mam polowanie na wpisy.Co z tego bedzie - dowiem sie w najblizszym czasie.

Z nowinek - Sopla na przejsciu dla pieszych nie udalo mi sie przejechac,co poniektorych wiadomosc ta ucieszy,innych zapewne zasmuci ;)

Malo tego - jak juz trafilam na uczelnie, po tym jak mi dwa tramwaje i autobus uciekly wreszice wsiadlam w samochod.. to spotkac musialam grupe.

-gdy anioły spadną z nieba-

         
Ostatnie wpisy
  • Byłeś błędem, rozdział ...
  • Te niezapmniane chwile z Tobą
  • marzenie śmiertelne
  • zdiwienie, ale miłe nawet...
  • tęsknota.......
  • [*]
  • skrzydło złamane ..nie ...
  • gdy powróci lato..
  • powrót do marzeń...
Zakładki:
Ciekawe linki
JaKi NapRaWde JeSteS
Uwierz w anioły
Gdzie buszuje po stronkach
Blog Aneczki
Blog Dareczka
Moja szkółka WSHE
MoJe FoTo
MoJe Gg.

rolki myśli nieuczesane

Ślady swej tam bytności, z pozmywaniem włącznie. Dojście do Strykowa zaś półgodzinne wypełnili sobie zmęczeni podróżni [i turtlesy transformersy również - przyp. aut.] planami podpieprzenia 12 rowerów dla wszystkich, którzy zdecydowali się pojechać w tej turze. Budzili przy tym cały Stryków obwieszczając wszystkim jaka to już późna godzina. Zjawiskowe, nie powiem. W peksie ludzie zniesmaczeni byli wielce. Do pracy jechali bądź też szkoły, ale bus został opanowany przez niecną grupę. I jak się nie zaczęli wydurniać! Oburzony był zwłaszcza pan student WSHE [poznane po skrypcie - przyp. aut.]. W liczbie zredukowanej do 6 podążyli imprezowicze do szkoły, bo akurat matura z chemii podobno była. Wpakowali się z plecakami, śpiworami i karimatami, rozsiedli pod nauczycielskim pokojem i z kartką z dużym napisem "A MY MAMY JUŻ WAKACJE" afiszowali się swoim nieróbstwem. Nienawiść otaczająca ich z każdej strony zdolna byłaby wykopać tunel pod Oceanem Spokojnym. Ale przynajmniej cukiereczki dostali.

I ja tam byłam, z nimi piłam, się bawiłam i w ogóle. :D

przemyślałam bądź nie 2005-05-20.

ChocbysmyCalySwiatPrzemierzyliWPoszukiwaniuPieknaNieZnajdziemyGoNigdzieJezeliNieNosimyGoWSobie...

PLEASE :P
Cieshy mnie fakt ze AnGeLa nie jest jOOsh na mnie zla :D:D:D chyba mnie zrozOOmiala DZIEKI CI ZA TO :*
Ale fakt faktem jak ja mam dobry hOOmor to DziAmA nie :( ...
Dzisiaj albo jOOtrO mialysmy isc na DISCO ale to nie wypali bo Beata nie moze i DziAmA tesh ale LIPSKO!!!!
WogOOle to niedlOOgo zostane sama z DziAmA bo Beata i Angela wyjerzczaja ... ale mam nadzieje ze hOOmor jOOsh mnie nie opOOsci :P

A TAQ WOGOOLE TO DZIEKI LOODKOM ZA ODFFIEDZINY BLOGA I WPISY DO KSIEGI !!!!!!!!! tesh sie postaram odffiedzac i komentoffac wshe notki !!!!!! JESTESCIE KOFFANI !!!! ;) POZDRO fOr All !!!!!! cMoKaSsss :******

dObRa kOńCzE tO BaDzEffiE ;D;D;D BaY BaY

[]-[][][]D []-[](][)[]D
NEVER STOP !!!!!!

skomentuj (1)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~

2003-07-12 21:41:45

NiC nOffEgO ........ ;(

Wpis ZielOOne

kamala.blog

halo! słyszałam potwierdzenie! Halooooo!!!

I Tak Ciągle. NIE słysze. Zakłócenia na linii...

skomentuj (2)

Krajobraz 2004-05-16 14:48:55

bycie gospodarzem imprezy domowej ma jeden zasadniczy minus:::::: musisz zostać do końca, a następnie jeszcze dłużej...

skomentuj (3)

sprawozdanie 2004-05-19 23:24:18

jaki sympatyczny dzien...dowiedzialam sie ze za wshe musze zaplacic tyle ile sama ustalilam ze zaplace, co wynosi 1600 zloty mniej niz chcieli ode mnie wyciagnac, potem bagdad z pipkami, a potem pałac poznańskiego...przeniosłam sie 100 tudziez wiecej lat wstecz, wrecz zmuszałam swoją wyobraźnie do ożywienia tego miejsca, do przeniesienia sie w przeszłość...to jest nie do ogarnięcia. jak zmienne są czasy, jak z biegiem czasu wzrasta wartość przeszłości, wrecz otula sie boskością...
w piwnicy zdjecia z getta, sfastyki, niemieckie nazwy łódzkich ulic. skoro ja czulam nienawisc złość i niesprawiedliwość.