O czym chcesz poczytać na blogach?

Wrzosowa

Problem w związku - Onet.pl Blog

Że wypił kawę i grzecznym tonem kazałam mu się wynosić. Resztę dnia nie zaprzątałam sobie myśli tym zdarzeniem. Gdy tylko wybiła 16, na podjeździe zauważyłam samochód Michała. Od razu na moje twarzy pojawił się uśmiech. Wybiegając z biura, wpadłam wprost w jego ramiona. Gdy prowadził mnie w stronę samochodu powiedział, że przygotował niespodziankę. Dojechaliśmy w nieznane mi dotąd miejsce. Kiedy wysiedliśmy z samochodu, zawiązał mi oczy. Wziął mnie na ręce i niósł przez dłuższy czas. W oddali słyszałam szum drzew… Postawił mnie i zdjął opaskę z mych oczu. Zaniemówiłam. Moim oczom ukazał się najcudowniejszy widok- mały strumyk oraz wrzosowa polana, a na niej pięknie ustrojony stół. Gdy zjedliśmy przepyszną kolację przy akompaniamencie tercetu smyczkowego, Michał uklęknął przede mną , wyciągnął z kieszeni małe puzderko, otworzył je… W środku dostrzegłam śliczny złoty pierścionek z brylantem. Mój ukochany łamiącym się głosem spytał, czy zostanę jego żoną. Wzruszona, zgodziłam się, lecz poinformowałam go, że będziemy musieli trochę poczekać, gdyż rozwód jest w toku.

Kobieta1 (11:40)
0 wpisów

haft krzyżykowy i inne hobby ,może ...myśli - Onet.pl Blog

arte de dobraf e cia
patchwork
Decoupage-samouczki
Marapuama
Iga
Viola 687
w 80 szpulek....
Haftowane życie
Reni-ażurowe marzenia
Haga
chińskie i rosyjskie
album1
drex
zegary
biżuteria
biżuteria1
slasena
wachlarz
Marina
kotek wzory różne xxx
bijuterias
andy
gelena
torebki
obrusy-szydełko
biżuteria i
klub osika
ulubione blogi
jagodowy zagajnik
zapach jaśminu
JAgnieszka
Kakanka
Na końcu malutkiej tęczy..
Wrzosowa polana
House of Baba jaga
okiem i uchem Gackowej
1001.

Piszę z Wrocławia

Mojego ukochanego Wrocławia, do tego autorka potrafiła z pozoru zwykłą historię opisać w tak ciekawy sposób, że trudno było mi się oderwać od książki.

Tamara - nieco zbuntowana szesnastolatka - mieszka z matką, właścicielką salonu kosmetycznego i jej młodym przyjacielem. Ojciec, od lat mieszkający w Kanadzie, nie utrzymuje kontaktu z córką.
Po krótkim, ale zachęcającym początku z Wrocławia przenosimy się do Wrzosowa, gdzie Tamara ma spędzić wakacje. U ciotki, siostry ojca. I gdzie odkrywa różne różności z przeszłości rodziny.
Z pewnym niepokojem zaczynałam czytać tę książkę - fakt, że została nagrodzona w konkursie, w którym pierwsze miejsce bardzo mnie rozczarowało, napawał mnie pewnym lękiem ;)
Przeszłam do porządku dziennego nad literówkami z pierwszych stron (ze trzy), a dalej... poszło już gładko. Z zaskoczeniem wciągnęłam się w ciekawą fabułę, czekając niecierpliwie na kolejno odkrywane karty.
Podoba mi się narracja - nie przeszkadza, jest przyjazna dla oka i "ucha". Autorka sprawiła, że ogarnęły mnie wspomnieniowe klimaty rodem z.

Kolczyki Uchacha - Onet.pl Blog

 
Twoje wrażenia
275. Turkusy, które stoją
Turkus 15 mm, karneol kostka 6 mm, linka stalowa rudawa, srebro pr. 950,  dł.  8  cm

 
Twoje wrażenia
274. Dla odważnej
Koralik drewniany 8 mm, krążki turkusu, linka stalowa wrzosowa, srebro pr. 950,