O czym chcesz poczytać na blogach?

Wrestlemania 26

Taki se

Już jestem

to coś tu skrobnę.

Ostatnio czas mija mi sinusoidalnie zapierdziel-wyjebka-zapierdziel-wyjebka... trzeba ten wolny czas lepiej wykorzysać, ale wiadomo - nie chce sie. Dobra wiadomość, że będzie 3 termin w czerwcu/wrzesniu z przedmiotów z 3sem. (100 i 180 na ~280, ale co tam, nie zrobimy przedłużenia sesji, bo nie i chuj -.-), więc mam szansę nawet zredukować dług do zera :O, no zobaczymy, a teraz czekam na main event tego tygodnia

WRESTLEMANIA 27

A w sobote do Wawy na opere - troszke kultury :D.

... trzeba wyprasować wyjściowy dres ^^

Po głowie chodzi mi pewien projekt, zobaczymy jak wyjdzie, narazie musze powyrabiać się z wszystkimi laborkami na uczelni, a na razie cieszę się ze swoich 2/2 zdobytych na labach z AKO :-).

02:22, drose1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 lutego 2011
nocnie

san-francisco blog

Dla nas chwilami smutnymi :(

"Odszedł jeden z największych Polaków, głowa Kościoła katolickiego, autorytet moralny dla ludzi różnych wyznań i kultur..."
san-francisco 2005-04-05 09:26:08    skomentuj (0)


69:. Wrestlemania, wsyscy się zawiedliśmy :(((

Jestem wielkim fanem wrestlingu, dlatego pozwoliłem sobie tutaj opisać bardzo smuty przypadek, zwłaszcza dla nas, polaków, fanów wrestlingu:(

Nie będzie tutaj moja wypowiedź ponieważ nie widziałem jeszcze.

Kazdym bądź razie wyprawa na pewno ruszy przed wakacjami :) A póki co to ja się przymierzam do zakupu roweru Giant, bo nie mam roweru :) Tylko hmmm, czy tych wydatków ni za dużo? ...

-= Do następnego wpisu, podróżnicy =-
san-francisco 2005-04-14 09:41:26    skomentuj (3)

73:. 100 godzin + -

Wczoraj byliśmy z gwiazdką w Pizza Hut, mniam mniam, objadłem się Americaną, sałatką i chlebusiem czosnkowym. Później pojechaliśmy do kina na "Saharę" :) Fajny film, polecam.

Nicole Scherzinger i Pussycat Dolls - Wszystko - bloog.pl

We wczorajszym odcinku sweet sixteen pojawiły sie Pussycat dolls. Urodziny miała Crystal Audigiers. filmik:Podobno nastepnym singlem z płyty kociaków ma byc piosenka Hush Hush. Jeszcze nie wiadomo czy będzie to remix z piosenką I will survive jak Nicole śpiewa na knocertach czy nie. Informacja nie jest jeszcze oficjalna.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4450265,trackback

Mogło być więcej ;) (4) |.

Trackback: http://bloog.pl/id,4438589,trackback

Mogło być więcej ;) (3) | Dodaj komentarz :)

poniedziałek, 06 kwietnia 2009 17:12
Nicole I Pussycat Dolls wystapiły na Wrestlemania.. Wczoraj Nicole zaśpiewała pieśń "America the Beautiful" a kilka dni temu pcd.

Proud To be a Izzy PunC :* - bloog.pl

US5 są z powrotem! Po czterech miesiącach przerwy. BRAVO odwiedziło chłopców podczas kręcenia ich najnowszego klipu "Round And Round". Głośny szmer silników huczał przez halę CCC-Studio w Berlinie. To jeden z zielonych, starych pojazdów, którym kieruje Jay (26). On oraz jego koledzy z zespołu Richie, Chris, Izzy, Vince kręcą tu video do ich 9 singla "Round And Round". W nowym klipie nie zabraknie nowego Looku chłopców. Jedynie Jay pozostał wierny dawnemu wyglądowi!

Chłopcy spędzili bardzo dużo.

Chlopców znajdują się również dwie strony o Richiem, skany poniżej

 (Info: richie--stringini.blog.cz)

 

 

 

Wiele osób pyta mi się co to jest Wrestleng i WrestleMania a więc ponizej tłumaczenie :D

 

Wrestling,  to forma zapasów popularna głównie w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zamiast maty zawodnicy walczą w ringu. Ring z reguły jest kwadratowy, ale.