O czym chcesz poczytać na blogach?

Wredne dziewczyny 2

Blog odleglakraina

czwartek, 16 luty 2012, 15:24  Sytuacja u mnie w klasie jest coraz gorsza. Niekoniecznie między nami a dziewczynami, ale ogólnie. One są takie wredne, że to się poprostu w głowie nie mieści. W wielu zagranicznych filmach jest opowiadane o takich wrednych dziewczynach, którym wydaje się, że są najlepsze we wszystkim i mają nad wszystkim kontrole. Tak samo.

My boring life.

Ciebie mi chodziło. – przerwał mu brunet, ale widząc jego zaskoczoną minę wyjaśnił – Oboje jesteście na swój sposób podobni - wrażliwi, ale ona, zanim to się stało, była bardzo silną dziewczyną, silną i wredną. Ja się martwię, żebyś ty, młotku, nie cierpiał jak ona Cię nie zechce. Znów będziesz dziwny przez trzy lata? – zaakcentował ostatnie zdanie.
– Jeszcze nie narobiłem sobie nadziei, więc nie.Tego i przepraszam. Wybaczysz mi? – już miała odpowiedzieć, gdy zza drzwi rozległ się głos Marcusa: „Wybaczone, nie zapomniane”, a następnie do pokoju weszli wszyscy czterej chłopcy. Wszyscy poza kuzynem dziewczyny byli poważni. A on się uśmiechał.
– Powoli wracasz, wredna kuzyneczko.. – powiedział poklepując ją po ramieniu.

P.S. Myślałam nad hasłem lub usunięciem.. :(

komentarze [4]


Tytuł: Step: Seven..
Czas: czwartek, 8 lutego 2007

Połowa za nami. Narazie więcej nie będzie przez kilka chwil.. Dlatego wyjątkowo powiadomię na blogach. Pozdrawiam.

- Co to za ciacho? – usłyszała po dotarciu do swojej szafki. Obejrzała.

Pusto w sercu...Pusto w głowie...

O godzinie: 18:14:36

You: skomentujesz? (1)
Wróciłąm z biwkau. Ale beka była. Zaczne od pierwszego dnia. Rozpakowywałam się. Pokój miałam z Gosią i Olą. Zkumplowałam siem z dziewczynami z VI g. Dziewczyny z mojej klasy poszły se na piżama party. Ja poszłam do Krokodyla i reszty. Poźniej do chłopaków. Mr.Zielynsky(Rafał) lub inaczej Ziele wzioł i zamknoł Małpe(Damiana) w szafie. Na dysce która też była z Ivo.Się o 4:00. Chłopacy pokazalki nam fajne fotki. A teraz napisze wam coś o uczestnikach obozu. Albo nie nie chce mi siem pa:)

Topik: II etap konkursu(upragniony)

Napisała:Klakla

Dnia: 2005-06-13

O godzinie: 21:07:36

You: skomentujesz? (1)
martuskazg.blog.pl
pieski-blog-kasi.blog.pl
marcias.blog.pl
kinga92.blog.pl
disconnected.mblog.pl
.Poszukać. Nie wiem czy pojade na kolonie. Pewnie w wakacje moją jedyną atrakcją będzie plaża. Łeeeeeeeeeee. Ale przynajmniej to. Dobra wczoraj oglądałam Wyznania Nastoletniej Aktorki i jeszcze 3 filmy:) W pon. oglądałam Wredne Dziewczyny. Te dziewczyny można by dopasować do naszej klasy i te z Wyznań też. Wredne dziewczyny oglądałam w pon i wt.:P. A ta bipppp jest nie dlako mojego ulubionego zjazdu i musze na nią patrzeć zawsze jak tam.

.:Evening Beauty:.

Korzysta z takiej mozliwości, bo nie chce, aby Momo cierpiała.
Sae Kashiwagi
Główna psuja serii. Sae to atrakcyjna, ale strasznie wredna dziewczyna. Ma wyjątkowo podły charakter - nie toleruje sukcesów i radości innych. Gdy widzi, że komuś się coś podoba, zaraz chce to mieć. Ma w zwyczaju.

(6)

Brzoskwinia 2005-09-20 18:03:14


Momo Adachi
Z pozoru to łatwa dziewczyna, dlatego często jest zaczepiana przez starszych panów... Jej opalenizna, która jest wszystkiemu winna (dziewczyny uczęszczające do solarium nie są zbyt mile widziane) to efekt częstego pływania (no i większej ilosci pigmentu w skórze Momo ). Właśnie, panna Adachi jest.

Ogólnokształt życia :PPP

To z satysfakcją.
-Och, żartowałam sobie! - powiedziałam po chwili. - Nie znacie się na żartach!!
-Ty... Ty byłaś u ojca? - nagle mamusia doznała nagłeho olśnienia.
-Tak. U taty i mamy... To znaczy jego dziewczyny. Jest bardzo ładna, miła i fajna. Świetnie się rozumiemy.
Zapadło milczenie, które postanowiłam wykorszystać na dalszą częśc mojego monologu.
-Tatuś powiedział, że pojadę do Francji na.Ale ten tekst przepełnił czarę goryczy.
Ze względu na tatę postanowiłam na razie to przemilczeć ale aż się we mnie gotowało. Nie pozostawiało wątpliwości, że w końcu odwdzięczę się za te wszystkie wredne docinki, tak jak tylko ja to potrafię! Przejęłam tą cenną umiejętność od Majki. (Pamiętacie tą akcję z zemstą na Tomku?? I do tej pory nic mi za to nie zrobił!! Ha!)
Okazja nadeszła szybko. A mianowicie.Zawołała ją z dołu, że przyszedł Scott. 
-Powiedz, że mnie nie ma! - krzyknęła spanikowana. Nie no, pomysleć, że na tym świecie żyją jeszcze ludzie  o takim ilorazie inteligencji, że gdyby był ze 2 stopnie niższy trzeba by było ich podlewać...
Najwyraźniej męska duma Scotta na tym ucierpiała, bo kiedy pięć minut później Lena zdecydowała się jednak pokazać się mu w swoim nowym fryzie (co ja.

Postacie justi-sylvia-us5-opko.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
justi & sylvia(treść i ilustracje);
 
Ma w sobie coś z wrednej dziewczyny.Czasami słodka,czasami wredna,ale zawsze szczera i prawdziwa nie jakaś pusta laska.Faceci traktują ją powierzchownie liczy się dla nich tylko to jak wygląda,a nie to co ma w środku.Dlatego im nie ufa i często.

JeŚli KoMuŚ sIĘ nIe PoDoBa tO kIm jEsTem tO mA wIelKi prOBleM i MuSi SiĘ z TyM pOgoDziĆ bO jA nIe KiWnE pAlCeM bY CoŚ zE SoBą ZroBiĆ:D:D - bloog.pl

Trackback: http://bloog.pl/id,1660828,trackback

komentarze (7) | dodaj komentarz

*~~*~~WrEdNe dZiEwCzYnY~~*~~*

niedziela, 11 marca 2007 12:44