O czym chcesz poczytać na blogach?

Wózek widłowy

ThirdBite – trzeci gryz Tel Awiwu

Z tyłu Agnieszkę o chwile grozy w momencie, gdy napierały na ściany naszego pudełka na kółkach, podczas gdy ich kierowcy patrzyli w drugą stronę i rozmawiali z pasażerami.

Było zabawnie, ale prawdziwy surrealizm pojawił się w momencie, kiedy ze sklepu obok wyjechał wózek widłowy ujeżdżany przez dwóch młodzieńców i niewiele myśląc wcisnął się w korek tuż przed nami. Chwilę pokręcił się w lewo i w prawo, spróbował przepchnąć się prawą stroną między autobusem a “zaparkowaną” na światłach awaryjnych terenówką ,.

500 słów - fantasy w żarcie, fantastyczne żarcie!

Przycisk na prawym oparciu swojego bolidu. Potem wykonał przechylenie do tyłu. Wszystko to zostało wykonanie w mgnieniu oka i skutkowało tym, że wraz z pojazdem wzniósł się w powietrze i zataczając malownicze trajektorie w przestworzu, jednocześnie uśmiechając się wrednie do zdziwionych pikinierów i do liżącego sobie jaja psa, przeleciał nad bramą i wylądował gładko na podwórzu.     
     'Pufff', to był jedyny odgłos jaki wydał drewniany, inwalidzki wózek widłowy z metalowymi kołpakami z rodowych herbem przedstawiającym dwugłowego jednorożca osiadający delikatnie ze swoim właścicielem na piaskowym dziedzińcu. Ten z kolei odpiął zabezpieczające pasy, wstał z wygodnego siedziska i zaczął rozglądać się po mieście. Złapał się za głowę, gdyż niedawny posiłek jeszcze odbijał się niepokojącym i kującym bólem w jego czaszce. Miasto było oczywistym standardem jak na tę krainę, którą zamieszkiwał. Drewniane, kryte strzechą domostwa znajdowały się z gęstej zabudowie na.

ośmionożny słoiczek musztardy

trzeciego dnia z marchwi wstał

no i zaniedbałem bloga. a tyle się działo w międzyczasie, że hoho. ot, na przykład jestem w pełni uprawniony aby kierować wózkami. widzieliście już ładny wózek, więc chciałem pokazać jakiś brzydki - taki jak można spotkać. udałem się więc do świątyni wiedzy wszelakiej - google. w dziale images wpisałem "brzydki wózek widłowy". jakie wyniki się ukazały? pierwsze 18 wyników (pierwsza strona):

1, 9, 10. maybach posła misztala. co ciekawe najbrzydszy jest z przodu, potem z tyłu a najmniej brzydki jest w środku z posłem. czyli misztal dodaje uroku maybachowi. może by zaproponować.

choler.blog.pl - poezja eterycznych maszyn - nowoczesny blog poetycki ujęty w nietypowej formie + artystyczne filmy i video mixy muzyczne

Łokieć. Jadę, a raczej mknę do bazy, bo koniec zmiany był bliski, a okazać się mogło, że mój. Pędzę niesiony wiatrem we włosach, obciążony zaledwie jedną skrzynką, do tego wypełnioną jedynie papierem toaletowym, tylko trochę ponad stan. Zasuwam, a tu mija mnie wózek widłowy, ni z tego ni z owego - pewnie też mu się śpieszyło do domu - zakręca tarasując mi całą alejkę i zaczyna podnosić paletę pełną dóbr na wysokość pierwszego piętra. Nie byłoby w tym nic niebezpiecznego, gdybym miał hamulce. Moja moralność nie ma nic do.Skruszony menadżer popluskał coś pod nosem i tyle. Powiedział, abym to zgłosił w wózkowni. No, i luzik. Całe zajście trwało trzy sekundy. Po czym zabrałem swoją kupę papieru toaletowego, nawet nie zdążył się wysypać ze skrzyni, zawiozłem gdzie trzeba, odstawiłem wózek do naprawy z notką o niezainstalowanej funkcji szybkiego spowalniania i poszedłem do domu. Na drugi dzień rozpoczęto szumnie nazwane dochodzenie, kto zawinił? Zajęło to tym matołom od myślenia cztery dni, w ciągu których nie mogłem pracować, bo taka jest procedura..

Wózki widłowe

Pracę magazynierów. Wózki paletowe sprawiły, że praca ludzi pracujących w magazynach stała się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Wózki paletowe, są produkowane w kilku modelach. Kolebką historii wózków widłowych jest Hamburg, początek historii sięga roku 1953, to właśnie wtedy powstał pierwszy wózek widłowy, który został wyprodukowany przez firmę, jaką założył dr Friedrich Jungheinrich. Tak też macierzystym miastem wózków widłowych stał się Hamburg, w którym była założona pierwsza na świecie fabryka wózków paletowych. Pierwotny elektryczny wózek.