O czym chcesz poczytać na blogach?

Wózek dziecięcy

Artykuły dla dzieci, wózki dziecięce, łóżeczka dziecięce - bloog.pl

Z 70%. Rodzicom jednak to nie w głowie. Każdy chce mieć wszystko najlepsze i nie da się wytłumaczyć że może być inaczej.

Zakupy dla przyszłego dziecka sprawiają rodzicom a przede wszystkim matkom wiele radości. Czuje się wtedy ten dzień narodzin, dzień kiedy można już wrócić z maluchem do domu pełnego nowych rzeczy...Może te zakupy pomagają kobietom to wszystko wytrzymać...Sam nie wiem...:)Podziel się:
Tagi: wózki dziecięce

komentarze (0) | dodaj.

Latać w koło dziecka. Kocham to:)Podziel się:

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wózki dziecięce

piątek, 23 kwietnia 2010 13:12

Wózek dziecięcy jest jednym z wielu akcesoriów za które trzeba wiele zapłacić. Teraz.

aba.blogWózek 2011-09-05 15:33:18

To już woła o pomstę do nieba ! Jak można ukraść wózek dziecięcy ????
Kupując mojego MacLarena zakładałam, że mogą go ukraść, bo wiedziałam, że będę go zostawiać na dole. Dlatego też kupiłam wózek używany. Ale co innego robić założenia, a co innego jeśli faktycznie to się wydarzy. Jeszcze przez rok będzie potrzebny, więc dodatkowy.

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

Władysława Hasiora w Zakopanem. Musiało wywołać to silne wrażenie na małym chłopcu, którym wtedy byłem. Dość powiedzieć, że pamiętam ten dzień do dziś.

Zapamiętałem plastikową lalkę umieszczoną pod igłą starej maszyny do szycia i wózek dziecięcy wypełniony ziemią, w którą wbito kilka krzyży (nie pamiętam, czy były tam też świece; nie będę sprawdzał, bo chodzi mi o wrażenie, nie o stan faktyczny). Pamiętam też inne fantazyjne rzeźby i instalacje, ale już nie tak wyraźnie, jak wózek i maszynę.

Myśli poszarpane - Onet.pl Blog

Nie poczuwam się do winy. Nawet samochodu nie umyłem. Ten deszcz, od rana, to nie ja. Przecież długi łikend, o pogodę trzeba było się zatroszczyć. I ja się zatroszczyłem. W piątek nawet urwałem się wcześniej z pracy (a po powrocie zażyłem trzygodzinnego spaceru, oczywiście pchając wózek). A co zrobili inni? Inni sprowokowali. Żeby daleko nie szukać, podam przykład z mojego podwórka. Wracam ja sobie do domu (w ten piątek), a od progu wita mnie Szacowna M. mówiąc, że się dzisiaj naprasowała. Wyprasowała wszystkie letnie sukienki Małej. Chcesz żeby deszcz zaczął padać?.


24 kwietnia 2006
Maraton
Co robi normalny facet po powrocie do domu? Rozkłada leżak, wyjmuje z lodówki zimne piwo i siada w ogrodzie celem relaksu i kontemplacji uroków przyrody. A co ja zrobiłem? Po raz kolejny wybrałem się na spacer. Spacerek. Prawie czterogodzinny marsz przez okoliczne pola i lasy. Jak tak dalej pójdzie, to będę pierwszym, który wystartuje w rajdzie Paryż Dakar pchając przed sobą wózek dziecięcy.
mik443