O czym chcesz poczytać na blogach?

Wotum

Zapiski Wolnościowego Antyklerykała - Onet.pl Blog

Się przechodzi w kościołach?

chrześcijanin
Dla mnie ta strona jest patologiczna - wiem ze Polska to wolny kraj ale takie poglady to bzdury - wbrew polskiej tradycji!!!!!!!!

-----------------------------------------------------------------------

I to by było na tyle. Dziekuję za wszystkie komentarze. I te przyjazne, i te krytyczne. Postaram się odpisywać na większość. A wszystkim moim, ekhm... "wielbicielom" (w rodzaju Wszechpolaka) dedykuję piosenkę Karramby "Ręką ch@@a nie oszukasz"

PS. Till, odpowiedziałem na Twój komentarz (ten nadmiarowy usunąłem).

Antyklerykał (18:44)
6 .:. No i wreszcie coś się dzieje .:.

12 lutego 2007
Wotum narodu, wotum państwa?

Blog posła Mieczysława Kasprzaka - Onet.pl Blog

11 komentarzy

19 marca 2011
Rada Naczzelna PSL

Rada Naczelna PSL

http://www.youtube.com/watch?v=mum56ygR5bQ
Mieczysław Kasprzak (22:09)
Skomentuj

18 marca 2011
Wotum nieufności dla Sawickiego

Sejm zajął się dziś wnioskiem opozycji o udzieleniu wotum nieufności wobec ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Sam zainteresowany uważa, że.

MiNe BlOg

PO w opozycji, Samoobrona poprze rząd?

PO w opozycji, Samoobrona poprze rząd?

jg, PAP 02-11-2005, ostatnia aktualizacja 02-11-2005 12:42

Szef Samoobrony Andrzej Lepper jest przekonany, że Sejm poprze nowy rząd tworzony przez Kazimierza Marcinkiewicza. Natomiast lider PO Donald Tusk uważa, że PO będzie w obecnym Sejmie opozycją.

Głosowanie nad wotum zaufania dla nowego rządu zaplanowano na 10 listopada. O tym, czy rząd dostanie poparcie Platformy Obywatelskiej ma jutro zdecydować Rada Krajowa tej partii.

Jednak dziś w radiu RMF FM Donald Tusk mówił już o roli jego partii jako sejmowej opozycji - "PO będzie działała skuteczniej niż do tej pory jakakolwiek opozycja, także z racji wielkości" - powiedział Tusk w środę w radiu RMF FM.

Zdaniem Tuska, Platforma ma ponad 130 posłów "najlepiej, jak to w Polsce możliwe, przygotowanych do pracy w parlamencie".

"Mamy wielkie zadanie po tym,.

PRYWATNY BLOG MIROSŁAWA

wtorek, 19 kwietnia 2011
Poważna (?) debata....a groźby Balcerowicza.

Podobno opozycyjne kluby zawarły nieformalne porozumienie, by przed wyborami próbować odwołać jak najwięcej ministrów. Partie umówiły się, że aby zmusić rząd do merytorycznej dyskusji, każda złoży wniosek w sprawie dymisji innych szefów resortów, a wzajemnie będą je popierać w głosowaniu.

I tak Sojusz rozważa ponowny wniosek o wotum nieufności dla ministrów: infrastruktury Cezarego Grabarczyka i obrony Bogdana Klicha. SLD spróbuje też prawdopodobnie odwołać minister zdrowia Ewę Kopacz oraz szefa MSZ Radosława Sikorskiego. Chce również, by informacje w Sejmie o swoich działaniach złożyły pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Elżbieta Radziszewska oraz ds. walki z korupcją Julia Pitera. W ich przypadku nie ma możliwości złożenia wniosku o wotum nieufności.

PIS na celowniku ma Bogdana Klicha, szefa MSWiA Jerzego Millera i ministra skarbu Aleksandra Grada. Mają być kolejne listy.

-.