O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wośp

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Niego. Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy – prawda, rozliczenie

Posted by kefir2010 w dniu 4 Styczeń 2012

Za kilka dni na ulicach naszych miast pojawią się rzesze młodych ludzi z puszkami w rękach i nieświadomie stosując szantaż moralny, będą wymuszać na nas „dobrowolny” datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Niewątpliwie zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu medycznego, ratującego ludzkie życie, jest rzeczą szlachetną. Najwyraźniej jestem jednak wyjątkowo złym człowiekiem, bo działalność WOŚP budzi we mnie cały szereg wątpliwości, które skutecznie zniechęcają mnie do wspierania tej organizacji. Czy wspieranie finansowe leczenia dzieci chorych na białaczkę lub choroby nowotworowe, dożywiania i organizowania wakacji dla dzieci z ubogich rodzin, hospicjów i rodzinnych domów dziecka jest mniej szlachetne niż cele WOŚP? Chyba nie, więc dlaczego działalności Owsiaka i jego organizacji nadawany jest taki rozgłos i taka ranga?  Jak wszyscy zapewne wiedzą, osoba Owsiaka jest związana z tzw. Przystankiem Woodstock, na którym propagowana jest między innymi lewacka ideologia.

1500 Dla WOŚP

Sport, spacerujesz z dzieckiem, wyprowadzasz psa, chodzisz piechotą do pracy i posiadasz w telefonie aplikację, którą możesz mierzyć pokonaną odległość, to gorąco zapraszam do aktywnego zbierania pieniędzy na rzecz WOŚP.

Za nami już pierwsze 10 km z 1500 km. Pierwsze koty za płoty.

Tutaj możecie śledzić moją aktywność (bieganie, spacerowanie, jeżdżenie na rowerze):
http://www.sports-tracker.com/#/view_profile/SebastianDolinski

Tagi: 1500 Dla WOŚP, aktywność fizyczna, bieganie, bieganie sponsorowane, biegne dla wosp, dobroczynność,.

'Bezpieczniej jest pozostać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu'. Paulo Coelho - Onet.pl Blog

    Dziecięcej
  • WOŚP zbiera kwotę 1 535 440,68 USD
  • I konkurs ofert, zapewnia sprzęt dla 10 oddziałów kardiochirurgii dziecięcej w całej Polsce
1994
  • II Finał poświęcony neonatologii
  • WOŚP zbiera kwotę 1 930 726,93 USD
  • II konkurs ofert,zapewnia sprzęt dla licznych oddziałów noworodkowych w całej Polsce
1995
  • III Finał poświęcony onkologii dziecięcej
  • WOŚP zbiera kwotę

:) - Onet.pl Blogyou love me, but you dont
you love me, but you dont
you love me, but you dont know who i am

you love me, but you dont
you love me, but you dont
you love me, but you dont know me...

No to tyle !

Właśnie mi się coś zepsuło jak widać.

Nie mogę pisać normalnie i nie potrafię tego zmienić...

Cóż ...

Mam nadzieję, że jutro

!WIECZOREM! spotakmy sie! (wiadomo o co kaman - mają wiedzieć Ci zainteresowani) :D

 

Ja chcę nockę u Pani A!

I sSylwestrosa u Mitersa!

:D

 

No i WOŚPa :D

Kocham, kocham a właściwie kochałam, bo się odkochałam!

LOGICZNE, nie? ;>

Ha, ale ze mnie cwaniaczek :D

 

Nadużywam minki: :D, ale czy komuś to przeszkadza?!

:D:D:D:D:DD:D::D:D:DD::D:D:D:D

itp ... itd ...

Ogarnia mnie głupawka - skutek - za dużo piosenki pt. Ściana, 30 raz i Miłość albo jakoś takoś... :D Pierogi, pierogi me!

Muszę ułożyć odę do pierogów!

Kocham. Kochałam i będę kochać Adę i pierogi, tzn. pierogi i Adę (kolejność ma zanczenia:D)

Dżołk.

Dżołkas.

Hmmm?!

przemieszane - Onet.pl Blog

08 stycznia 2010
gangsterzy i filantropi
Jak zwykle od kilkunastu lat, na początku nowego roku, niezmordowany Jurek Owsiak startuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wiele już atramentu i wirtualnych liter zużyto na komentarze tego zjawiska społecznego. Każdego roku na rozmaitych forach ścierają się anta... i protagoniści Narodowego Ruchu Filantropii. Wiele by można mówić i rozważać na temat WOŚP, lub jak czynią niektórzy malkontenci - rozwodzić się na temat postaci Jurka O. Ale nie to jest celem mojego noworocznego postu. Piszę te zdania, chcąc podzielić się przemyśleniami na temat działań tych osób i instytucji, które, przynajmniej formalnie są "za" i zaliczają się do grona filantropów - choćby jednorazowych. Ludzie wrzucający pieniądze do skarbonek wolontariuszy WOŚP, czynią to z najrozmaitszych pobudek i z pewnością Jurek O. doskonale o tym wie, jako człowiek inteligentny. Na owych pobudkach zresztą oparty jest w dużej mierze marketingowy mechanizm WOŚP i zapewne dzięki.

...::My little heaven::...

Bardzo miło spędziłam ten dzień. I nie mówię tutaj wcale o tej gorącej czekoladzie, która nie była taka gorąca jak pisało w menu ;) czy też o szarlotce na ciepło, podanej na zimo <lol> [czy też podanej zamarzniętą...]. Najważniejsza jest atmosfera i osoby, z którymi się wtedy przebywa- ja miałam najlepszą ekipę pod słońcem i dlatego z dnia 10 stycznia pozostawiam w pamięci, to co najlepsze - uśmiechy, wesołe rozmowy, na głos wypowiadane śmieszne teksty, jednym słowem wspaniale spędzony czas.

DZIEKUJEM :*


Tagi: wośp, styczeń
skomentuj (0)


wydarzenie... 2010-01-15 12:08:40

Miałam okazję ostatnio być na jednej z 'większych' imprez organizowanych na ternie mojego miasta Kraków- oczywiście moja tutaj o WOŚPie czyli Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, jak co roku o tej samej porze- które zbiera pieniądze oraz pomaga tym, którzy potrzebują pomocy najbardziej...
Ale nie o samej fundacji chciała pisać, ale o zorganizowanej imprezie- ehh wg mnie była to impreza 'nie wypał', pomijając częste 'wpadki' prowadzących, problemy sprzętowe, nie przygotowaną.

Wośp 2012

Blog Malladie

Blog.interia.pl Następny blog »
Malladie
Malladie.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
PonWtŚrCzwPiąSobNie
Tych ludzi zgubiła wódka, a że skonczyło się tak jak się skończyło...Myśle, że nie ma po co szukać winnych. To tyle na temat wypadku. nie lubię rozprawiać na tamat śmierci, bo zawsze mi się wtedy wydaję, że ona gdzieś krąży wokół mnie...

Podobno jest to ostatni taki Woodstock. Bo ważni ludzie się burzą, że jest to finansowane z konta WOŚP. To prawda, ale jednak, czy ludziom się to nie należy? Ktoś wrzuca do puszki pieniążek z nadzieją, że przyczynia się do uratowania czyjegoś życia, nie jest niczym złym nagrodzenie go za to. Każdy ma prawo decydować o sobie i o tym czy gdy już tam pojedzie wężmie do ręki kieliszek czy nie, czy wciągnie działke czy nie, czy prześpi się z kimś przypadkowym w.

sam sie kurna nazwij colors!


[11.01.2004 :: 15:42]
...a dzisiaj gra WOŚP. no i fajnie, że ktoś chce pomóc noworodkom i innym dzieciom. musze sie wybrać i wrzucic złotówke do puszki.

a skoro jestem juz przy dzieciach... oto jeden z najgorszych kawałów, jaki kiedykolwiek słyszałam:
mówi kalekie dziecko, bez rączek do mamy:
-mamusiu, podasz mi ciasteczko?
-a co, rączek nie masz?
-nie.
-nie ma rączek, nie ma ciasteczek.

drastyczne.

hmm? (1)[16.01.2004 :: 20:45]
a w szkole mej własnie trwa bal karnawałowy. taki kicz, niby sie wydaje, tyle że.
Próżną, za jaką sie uważam, nie wychodzi mi to... nie umiem myśleć o innych... nie umiem współczuć... nie umiem okazywać uczuć... oprócz pustego śmiechu- lecz co on znaczy?

nic.

musze zrobić metamorfozę. i tak nie wyjdzie, ale czymże jest życie bez porażek? porażki odnosze w każdym momencie swego istnienia.

jakże jestem żałosna. CHCĘ TO ZMIENIĆ!

hmm? (1)Szablon wykonała Effy, pobrano z szablony.blogowicz.info
Wspierane przez: Blog & dodatki na bloga.

Blog Kayla90

Blog.interia.pl Następny blog »
. gwiazdy spadające w noc
, dają szczęście Ty nie wierz w to .
Księga wpisów
 
Tyle chwil minęło.
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Jej herbate w kubku pol litrowym i nawet ciaho jej dałam ;p i zaczelysmy oglądac ja, Ama i moja Siostra Ewka film "życie przed oczami" xD ale w sumie o caly czas smiech byl na filmie ;p Ama w pewnym momencie zaczeła sie dusic herbata ;pp ale ja jebutnełam pare razy w plecy i ozyła ;p <lol2> pozniej cos posmialysmy jeszcze ;p tak wogole miałam jechać na WOŚP do krosna ale lipa tam miałą byc  wiec nie jechalismy ;p w sanoku juz któryś rok z koleji nie ma ;/;/ zajebiste miasto mamy xD no i pozniej Ama poszla i ja sie zamulilam przed laptooo i mnie naszło teraz na pisanie notki;p tak sobie pisze i mysle co by jeszcze napisac;pp hehe^^ ale mi sie ziewneło teraz to szoken troken. xD  eh.. ;PP jutor pewnie tez na.

Czy znajde u niego szanse...

Blog.interia.pl Następny blog »
Klodziaczek012
Klodziaczek012.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
PonWtŚrCzwPiąSobNie
26272829
30
Księga gości
 
Notki
Jeee piątek, 19 styczeń 2007, 16:36
Na WOŚP był mój kochany Bartuś, ale moja koleżanka się do niego odzywała wiecznie i go.