O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Worms

gry

Piszcie o grach w które gracie. Polecajcie a będą screeny z tych gier

Komentarzy: 0 trochę o grze 01 lipiec 2006  "Worms Forts: Oblężenie" stawia was w roli dowódcy garnizonu złożonego z garstki (maksymalnie czterech) wesołych robaków. W dobrze znanym z poprzedniej części Worms kreskówkowym środowisku musicie skonstruować odpowiednią obronę, rozbudować zamek i powiększyć swą strategiczną przewagę. Jednocześnie nie możecie zapomnieć o środkach ofensywnych, aby pozbawić przeciwnika fortyfikacji!

Spróbujcie swoich sił w 20 misjach dla jednego gracza. Kiedy się z nimi uporacie, zbierzcie się we czwórkę i poddajcie się szaleństwu destrukcji w trybie fort kontra fort.

Worms Forts: Oblężenie to unikalne połączenie architektury i broni oblężniczych z czarnym humorem, do jakiego zdążył Was przyzwyczaić świat Worms, w.

PSP ZONE - Onet.pl Blog

Demo ze swoją zawartością słabuje. Jeśli coś takiego ma zachęcić kogoś (potencjalnie nowego w temacie) do tego żeby sięgnął po pełniaka to chyba to się nie uda. Powinno być zachęcająco wesoło, przystępnie i nie wiem jak jeszcze, nie pracuje w reklamie (czy jak to się dokładnie nazywa, dział promocji cośtam...; w dziale dem, hehehe...) i nie będę... ble. A tu dostajemy jakąś jedną i tą samą strasznie dziwną planszę która praktycznie uniemożliwia prowadzenie sensownego ostrzału. Jest taka cholernie wysoka, głupia. Nawet taki wormo-nudziarz jak ja (męczący po tysiąckroć stare wormsy, worms reinforcements czy worms 2, armaggedon i world party czy nawet choćby demo worms 3d na PS2, które to w pełni uznaję - chodzi mi o koncepcje wormsów w trójwymiarze, są spoko...) nie znalazł tu czegoś co by zmusiło mnie do wielokrtotnego rozgrywania małej robaczej wojny - głównie przez właśnie plansze (i rozmieszczenie jednostek, zazwyczaj są zbyt daleko od siebie - czasem nie ma kontaktu w ogóle; no i ta plansza (za duża w pionie), ale czasem można powalczyć). ale ogólnie ten promocyjny kawałek softu na niewiele się zdaje. Ale to co tu z uczuciem wielkiego wnerwionego.

rozmyślania przy śniadaniu

Archiwum
Kwiecień 2010
Maj 2010
Lipiec 2010
Sierpień 2010
Wrzesień 2010
Marzec 2012
Ostatnie wpisy
  • sety z umf i inne
  • worms reloaded przez lan
  • PB wywala caly czas, nie ...
  • .
2010-05-04 21:56:40

eprom to ten maly ukladzik (8 nozek) zaraz pod glownym duzym procesorem, lezy tak posrodku procesora, po lewej stronie epromu masz maly kondensator w ksztalcie walca, srebny, wyciag tego eproma i bedzie gitez 
2010-05-04 22:00:37
TANGRAM1 przede wszystkim sprawdź czy wlutowałeś układ czysto bez zworek itp czasem się zdarza jakiś paproch co utrudni życie 
ps jakiś cwaniaczek próbuje.

Australia CELE! NIE MARZENIA!

:)). Zakładam, że reszta jest spontaniczna. Dokładnie dowiemy się wszystkiego na miejscu, pójdziemy do informacji turystycznej, zabierzemy mapki i sugestie od (zazwyczaj) lokalnej, starszej pani/pana w informacji i będziemy wiedzieć co dalej.

A jakże - tak było i tym razem. Podjechaliśmy do North Tamborine, gdzie na wstępie poszłam do informacji turystycznej :). Poprosiłam o mapkę pieszych szlaków, zapytałam gdzie można zobaczyć świecące robaki (o tym później) i wyposażona  w broszurki i dobre rady wiedziałam co dalej :D.

Najpierw uderzyliśmy do Glow Worms Cave, czyli jaskini gdzie można zobaczyć mnóstwo świecących robaczków.

Na początku każdy dostał fluorescencyjną zawieszkę na szyję, żebyśmy wiedzieli gdzie kto jest i nie powpadali na siebie, bo w jaskini jest kompletnie ciemno. Ja dostałam serduszko, a Grzesiu uśmiechniętego Pana Księżyca :D (kazali nam oddać na końcu...).

Wycieczka zaczęła się od 7.5 minutowego filmiku edukacyjnego ;). Czyli - dlaczego robaczki świecą, jak powstała jaskinia itd. No i tu się trochę zawiodłam, bo okazało się, że cała jaskinia jest kompletnie sztuczna -.

Worms 2

Blog Martusia1337

Blog.interia.pl Następny blog »
Martusia1337
Martusia1337.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
PonWtŚrCzwPiąSob
I tam inne >
-Opiekowanie Się Dziećmi Lecz Trchę Nie Lubie Tego robić za duży wysiłek i Tak on pójdzie na marne ;/
 -Oczywiście Gry  | www.Plemiona.pl www.TheWest.pl www.monstersgame.pl .need for speed,cunter-strike,The Sims ,Worms,Icy tower itd
- Pisanie Na GG,Skype,Nasza-klasa,Fotka.pl, 
                           
.

proza,poezja, życie..... - Onet.pl Blog

zauroczeni 19165 miło,że wpadliście
mocno zauroczeni 74 za ślad pozostawiony wielkie buziaki
            CO BYŁO i CO JEST
Napisane….zaczaruj mnie intelektualnie…      
i zaczarował….  
Spędziliśmy trzy sympatyczne dni, a potem spontanicznie wpakowałam się w jego samochód i znalazłam się  w jego rodzinnym mieście Worms. 1200 km przegadane, roześmiane, przemilczane. Tyle emocji i sama nie wiem, kiedy ta podróż dobiegła końca. Marka Mama, córki i Przyjaciele, wszyscy fantastyczni, zaakceptowali mnie u boku Marka. A po następnych trzech dniach….najszybsze zaręczyny na świecie hahahha    …..ojjj skłamałam mój tata był o.

Truskawa...

Nic innego nie robię, tylko powtarzam i robię testy. No i doszło do tego (o, ironio!), że oni mnie zaganiają do kompa, do książek, do TV.
A teraz kończę. Bo nie wiem, co pisać.

PS. Tato zamiast "Worms 3D" ściągnął nam na kompa jakiegoś wirusa, w związku z czym potrzebny był format. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - jak piszę "ś" to monitor mi się już nie wyłącza XD
nabazgrała thin.Zaliczam małego dołka w związku z moją przyszłością. Spece od prawa szkolnego - czy za 9 godzin nieusprawiedliwionych mogę nie mieć czerwonego paska?
Za odpowiedź z góry dzięki... Bye...
nabazgrała thin 2004-05-12 19:37:39
skomentuj (3)


Nareszcie jest!!!
Nareszcie zaczął działać blog.pl. No, ludziska - co ja przeżyłam przez te kilka(set) dni, to wy nie wiecie :D Naprawdę - co chciałam napisać.Taty się pytałam czy mogę iść :D No, ale obiecali się naradzić i... I'm full of hope :D żeby się tylko ta pewność nie wylała...
Czeka mnie dzisiaj jeszcze spotkanie do bierzmowania, spotkanie z odrażającym potworem trzeciego stopnia (szczegóły zostawię dla siebie :D) no i oddanie zaległego podania :D
A teraz kończę, bo muszę się nauczyć "Brudnej forsy" :D

PS. Ja wiem, że jestem teraz nieco monotematyczna,.

pozytywnie naćpana ^^ - Onet.pl Blog

don't decieve me

And please

Believe me when I says

I love you.

 

 

klamerka
5 Jesteśmy pieczarkaaami!!

02 February 2009
osiem

O.. To było miłe. Było tak zabawnie i tak miluśno !

Potem poszłam. Miałam się spotkać z Mikołajem i Sandrulem.

Pojechaliśmy autobusem do mc. Jakby tego mało, kto tam sidzi ?! Mimi, kÓrrak, Korny, Dariusz i RoX. Nieważne jak to się skończyło. Śmiesznie ;P

Potem poszliśmy do karfóra. Kupiłam książkę i worms forts. ;d

 

Ludzie zaczynam mieć fioła napunkcie gierek ;D

 

chcę psp

 

 

K < 3

do miłego!

klamerka