O czym chcesz poczytać na blogach?

World trade center 7

I couldn't tell you, why she felt that way...she felt it everyday...

Się o 15 minut :) z 35 na 20 :)
5. "Jej piękne czarne oczy ..." - piosenka z Zakopca =)))) ciągle mi siedzi w głowie :)
6. Moja Zajcunia w końcu jest w domu :)))
7. Czekam z niecierpliwością na Zakopane 2005 ;)

by Suoma | 2004-09-06 20:12:09 | skomentuj (5)
[ ' ]


jaki cholerny zaszczyt....
kochaś kogoś , aż do samego końca świata....

- M.M - ( Dziękuję )


Uwięzieni na ostatnich piętrach World Trade Center ludzie wychylali się z okien. Temperatura w środku osiągała 1260 stopni C . Wielu zbyt późno podjęło próbę ucieczki . Już straceni , dzwonili do ukochanych. Czasu.

be without you.

Indianskie lato,czyli najpiekniejsza na wschodnim wybrzezu pogoda. Slonecznie i nieupalnie. Jedenastego slonce wzeszlo o 6.35 a zaszlo o 19.20 jak gdyby nigdy nic. Temperatura rano 17 st.C.
Troche po siodmej wyjrzalem przez okno na moja ulice. Po drugiej stronie West End Avenue John Long,zawsze usmiechniety Chinczyk,specjalista od komputerow,jak co dzien.Za dobrze. Obok mnie stala moja sasiadka z 12 pietra,30-letnia designerka Jody. Za reke trzymala mala coreczke Lucy. Maz Jody z szescioletnim sykiem pojechali wczesnie rano zwiedzic World Trade Center. Po pierwszej eksplozji zadzwonili, ze wszystko z nimi okay. Po drugiej juz nie zadzwonili. Lucy z dziecinna starannoscia wykrecala bez przerwy numer Taty. ''To wszystko nasza.

i'm still in love ....

ALE SPOXIK!!:D 2002-09-18 15:59:21

JAK SIE OBUDZIŁAM...NO I PRZY OKAZJI JAK JESTEM PRZY BUDZENIU TO WCZORAJ SOBIE NASTAWIŁAM BUDZIK NA 7.00 NO I JA JAK TO JA JAK TYLKO BUDZIK ZACZĄŁ DZWONIĆ TO GO WYŁĄCZYŁAM I SE POWIEDZIAŁAM ŻE SOBIE ŻE JESZCZE SOBIE PODRZEMIE NO I TA DRZEMKA POCIĄGNĘŁA SIĘ AŻ DO 8.00 :P.

skomentuj (0)

TO JUS ROK MINĄŁ... 2002-09-12 14:47:23

...OD NAPADU TERRORYSTYCZNEGO NA WORLD TRADE CENTER...:( BIEDNI CI LUDZIE JAK WIDZE ZDJĘCIA Z TEJ TRAGEDII TO AŻ MI SIĘ ŁEZKA KRĘCI W OKU...:```-( TO JEST ADRES NA STRONE NA KTÓREJ MOŻECIE ODDAĆ CHWILKE CISZY TYM BIEDAKOM.

UNIA - POLSKA - POLITYKA - Warszawa.

 

                           "OBYWATELI"?

 

A  "PRAWICZKI"  ŻRĄ  SIĘ  JAK  WŚCIEKŁE  WILKI. 

                 

WŁASNOŚCIĄ  WIĘZIENIACH 

CIA. 

POLSKA JEDYNIE  UDOSTĘPNIŁA  FRAGMIENT  POLSKIEGO TERYTORIUM  SOJUSZNIKOWI  Z  NATO  I POSZKODOWANEMU  W  ATAKAch na  world trade  center . NIE  MOGLIŚMY  NADZOROWAĆ  TEGO  CO  CIA  ROBI NA UDOSTĘPNIONYM   AMERYCE  TERYTORIUM.

 

A  PALIKOT  USIŁUJE UCZYNIĆ  NAS  WINNYMI.