O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

World trade center

Teraz piszę i zagłębiam się w tą ciszę...

Tak eleganckim pasażem, cały czas zastanawiałam się, co mogło go aż tak zniszczyć.
Wyszłam w końcu na zewnątrz, na Church Street. Stały tu tłumy ludzi, gapiów, którzy nie mieli nic wspólnego z World Trade Center. Przyszli po prostu popatrzeć na to, co się stało. Przeszłam na druga stronę ulicy wtedy dopiero odwróciłam się i spojrzałam do góry. Obie wieże stały w ogniu. Jak ten pożar przedostał się do drugiego.

Tune into the underground

Brwi w geście najwyższego zdziwienia.

Boże, jak oni nic nie rozumieją.

 

Wracając do domu przypomniałam sobie skąd znałam obrazek wież World Trade Center górujących nad Manhattanem. Wygrzebałam z pudła z pocztówkami widokówkę, którą tata przysłał nam ze Stanów siedem lat wcześniej. Kartka przedstawiała ten sam widok, który zobaczyłam na.

Wieże. "Skądś znam ten widok, te budynki" - myślę w pierwszym odruchu. Tyle że w moim - niewiadomo skąd wziętym - wspomnieniu nie było czarnego jak smoła dymu. Podpis na ekranie mówił: "World Trade Center w Nowym Jorku", a spiker co kilkadziesiąt sekund przerywał ciszę słowami: "Proszę państwa, to nie jest film. To zdjęcia na żywo z Nowego Jorku". Po chwili obrazek na ekranie zmienił się..

Dziennik Andrzeja Dębkowskiego - Zapiski na skrawku... komputera - bloog.pl

     Dzisiaj w nocy Amerykanie zabili Osamę bin Ladena, jednego z najbardziej poszukiwanych terrorystów świata, odpowiedzialnego między innymi za atak na World Trade Center z 11 września 2001 roku. Zginął w wyniku akcji amerykańskich elitarnych jednostek wojskowych.

emilusia blog

Jest zaleczalna i można z niej wyjść zdrowym,ale jeśli uczęszczałoby się do lekarza.Jednak władze zadbały kłamstwem o smierć niewinnych ludzi.Stali się tym samym mordercami.

Pył z zawalającego się World Trade Center zaatakował narządy wewnętrzne,takie jak:serce..i osiadł na płucach.Felicii Dunn Jones,która uczęszczała na fitness,nie miała żadnych problemów zdrowotnych.Pięć miesięcy po tragedii w Nowym.

swiat-jest-absurdem blog

Podłoży bombę akurat pod WASZYM domem. Co za NIEPRZYJEMNE zrządzenie losu, prawda? (W tym miejscu Cyniczna uśmiecha się wyjątkowo chamsko).
Na najbliższym kółku dowiecie się, kto naprawdę rozwalił World Trade Center. Osama? Tak myślicie? A skąd wiecie? Z telewizji? Właśnie. I w tym cały haczyk. Otóż, moi bliźni! Już dziś odsłaniam kulisy pierwszego kółka. Krótka lekcja internetowa.
Hipotezy na temat, kto.

World trade center 7

no to się wgryzam...

Jeszcze to przezywac.... Boze pomoz mi to przetrwac, bo nie daje juz rady...

skomentuj (1)

sympatyczna 2001-09-07 00:22:32

Od paru dni prowadze bloga i zaczynam przywiazywac sie powoli do Anielki. Wiem, ze jesli nie mam co zrobic ze swoim nieuporzadkowanym swiatem uczuc, to zwale.

Jego.... smieje sie przez lzy smutku i pustki, a z wierzchu staram sie nie przejmowac niczym.... Balagan uczuc? Ruiny wewnetrznego swiata? Chyba tak.... czuje sie jak zwalony Trade World Center. Hmm, moze glupie porownanie... ale moje zycie leglo w gruzach przez cala ta sytuacje. Wczoraj zaczelam to naprawiac...boje sie jutra..

skomentuj.

My life in DXB - bloog.pl

Jak Satwa - hinduska dzielnica w centrum miasta - gdzie mozna kupic doslownie wszystko i o kazdej porze. Gdzie jezdze na poczte i do zaprzyjaznionego typing center. Wlasnie rozpoczal sie proces wysiedlania mieszkancow i wyburzania znacznej czesci Satwa pod nowy projekt Jumeirah Gardens...

Ale chyba najprzyjemniejsze jest to, ze koniec Ramadanu oznacza powolne nadejscie zimy. Na te 7-8 miesiecy idealnej srodziemnomorskiej pogody naprawde warto czekac:-) 

 

“Man On Wire” - niezwykly dokument o francuskim artyscie, ktory wymarzyl i zrealizowal pomysl przejscia po linie pomiedzy wiezami World Trade Centre w  NJorku w 1974 roku.