O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Word

Subiektywnie i banalnie - bazi blog

Tylko gruba warstwa mułu.

Generalnie zaczynam mieć poważne obawy, że jeszcze trochę a nie będzie już na co chodzić do teatru. Nowoczesne sztuki są nieoglądalne, w większości. Nowoczesne aranżacje klasyki, o ile słuchalne są nadal, to oglądalne także nie.

/* ang. what the fu-... tzn., co jest, do diaska?!/

Bazylia

| 2011-11-14 | skomentuj (1)

"Śmiej się z bliźniego swego jak z siebie samego."
"Uwielbiam poranki... szkoda tylko, że są tak wcześnie."
"There's a blaze of light in every word..."


Uprasza się o kciuki.

W najbliższą środę, to jest 9. listopada, o 10.00.

A na marginesie muszę napisać że jestem zachwycona nowym odcinkiem Mentalisty. Jeden z lepszych w serii, i to nic że już w połowie zgadłam kto był mordercą bo nie o to w odcinku chodziło. I bardzo mi się podoba w jakim kierunku zmierza główny bohater. I w ogóle, zarówno od strony subiektywnego odbioru jako widz jak i od strony bardziej technicznej: napawam się naprawdę porządną robotą scenarzystów i.

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Malutkie zgrzyty może i są (np. brak Petera), ale nie jest źle.
- marysuizm 1pkt/5pkt
Dziewczę dołącza na trzeci rok nauki, a dwa poprzednie zaliczyła w dwa miesiące? Oj, Maryśka Z. bardzo rozwinięta... I do tego buntowniczy typ.
- akcja 4pkt/10pkt
Dwie notki. To mało, a ja wielokrotnie powtarzałam, że zgłaszając się z tak małą ilością tekstu do mnie, automatycznie ostrzy się nóż na tekst. Masakry tym razem nie było (chyba mięknę na starość), a to dlatego, że COŚ w tych notkach się działo. W sumie to były prawie cztery strony Worda, więc źle nie było... Mimo wszystko za mało się wydarzyło, żebym mogła dać więcej punktów.

5. Dopieszczenie tekstu 19pkt/30pkt
- błędy ortograficzne 3pkt/4pkt
Znalazłam: "Juli" (powinno być "Julii").
- błędy interpunkcyjne 1pkt/3pkt
Spacja zawsze jest po przecinku (których zresztą brakuje). Przed "że" zawsze musi być przecinek, a nigdy go nie ma przed "i"!
- błędy stylistyczne 4pkt/4pkt
Brak.
- błędy logiczne 3pkt/3pkt
Brak.
- błędy rzeczowe 1pkt/4pkt
^^ - co to jest? W tekście nie.

Ocenimy Doradzimy CROCOLITAN

– o matko jedyna. O co chodzi w tym zdaniu?
W gruncie rzeczy bardzo nie lubię poszukiwania błędów. Sprowadza się to bowiem do znanej nam metody kopiuj-wklej. Metody tej nadużywałam we współpracy z Wikipedią tworząc moje referaty w szkole i pozostał mi niesmak. Skopiowałam błędy z pięciu bodajże notek, ale w następnych absolutnie nie widać było poprawy. Literówki, poprzekręcane wyrazy, brakujące lub zbędne słowa w zdaniach… nie ma tylko ortografów i za to łaskawie dam 2 punkty.
Czytaj swoje notki kilka razy, zanim je opublikujesz. Tu akurat Word nie pomoże… o rety, nie wierzę, że to mówię. Word nie jest dobry na wszystko!
(2)

* Język i styl

Ogólnie jest z nim wszystko w porządku. Głównie podoba mi się twoje poczucie humoru, które nie sprowadza się jedynie do ironii, która ostatnio jest w modzie.
Z początku miewałaś problemy z czasem i to troszkę przeszkadzało. Poza tym zdarzają ci się drobne przeinaczenia, ale wynikają one raczej z pochopności, o której mówiłam w poprzednim punkcie. Czytaj uważniej to, co piszesz.
(7)


*.

Nieśmialość + pesymizm = mój blog - Onet.pl Blog

Że z egzaminatorami nie da się wygrać i żebym po prostu podchodził kolejny raz do egzaminu (ciekawe czy tak bedzie móić gdy nie zdam po raz 15 ?). Więc teraz jestem w czarnej dupie i co bym nie zrobiłto bedzie źle no bo w łapę bym chętnie dął byleby zdac ten egzamin tylko nie wiem komu, ile, gdzie i kiedy i nie znam takiej osoby która by to wiedziała (bo przecież teraz jak sie da kopertę egzaminatorowi tuz przed egzaminem ten wzywa policję i areszt (oczywiście mój a nie jego, szkoda że nie odwrotnie). Drugi sposób przenieść papiery do innego WORDu gdzie zdawalność egzaminów jest duzo większa no dobrze, ale przecież nie umiem jeździc po tamtym mieście), trzeci pomysł zawać prawko na Ukranie tak ale to kosztuje co najmniej 250 €, do tego muszę wyrobić paszport i znaleźć pośrednika.Czwart sposób rzucić to cąłe prawko w pizdu no ale wtedy przepadnie już te ponad 1600 zł wydane na kurs, jazdy, egzaminy. No i piąta możliwość iść po prostu zapisać sie na kolejny egzamin tyleze wtedy jak patrzę to kolejny stracony dzień i kolejne 115 zł wyrzuconew błoto. teraz nie wiem co z tym fantem zrobić,.

Word 2007

Klan Na Drzewie - Nowe i stare pokolenie - Onet.pl Blog

To co już nie wróci - szkoda
2009
 Czerwiec
 Maj
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2008
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Listopad
 Październik
Only one?

28 października 2008
Iii...koniec zawieszonka! :)
No to tak:
W prawdzie humorku dalej nie odzyskałam (akurat teraz się musiałam zakochać - jakby nie było na to czasu za 2-3 lata!xD) , ale przepisałam i poprawiłam faniska w Wordzie .
Są tylko o sektorze X...
Te o KND dam potem , bo przyjaciół muszę stawiać na podium.x)
No to czas na opisanie wszystkiego w szczegółach.
P.S. - Po kolei jest w linkach , jakby co.Nie chce mi się przerabiać całego.

pichciugeniuszem - Onet.pl Blog

2009
 Listopad
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2008
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 [Cały dzisiejszy dzień...]
 Oczy
 Recepta na życie
 Ludzie
 Do D***
 [Nie wiesz o mnie prawie nic..]


29 listopada 2008
Adwent
Jak żyć?

Oj jak dawno niczego nie napisałem. Brak czasu, by usiąść, zastanowić się, przemyśleć - oto skutki nadmiernego szkolnictwa. No cóż, nic się na to nie poradzi. Jak mawiał Herbert "Nawet szkoła nie potrafi zabić dobrej poezji." Tak się jakoś zdarzyło, że wczoraj znalazłem troszkę czasu, tak więc przelałem moje rozważania na papier, a później do Worda   

życie Agenta Seby - Onet.pl Blog

j
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2008
 Grudzień
 Listopad
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2006
 Grudzień

Tym roku najprawdopodobniej się nie odbędzie.

Z mojej strony tylko tyle :składam wszystkim rodzinom zmarłych najszczersze kondolencje.Wyrazy współczucia dla rodzin[*]

Bastian

21 listopada 2006
Remix Seby...dwa oblicza życia

Z intelektem trocha na bakier ale to blondynka idzie wybaczyć:P.Poza tym jak godom o kobietach to coroz lepi sie ukłodo Gosi z Adamem....mi z Marzenką<joke>:P..ostatnio z nudów przepisałem z moich uzupełnionych ćwiczen z PO Jej na wordzie 5 stron.Niech mo:P.Z Dżastin i Monią po staremu-znajomość kwitnie:].

Wczoraj jak wszyscy wiemy były wybory samorządowe.Oczywiście Agent Seba zaś musioł coś napochać.Dostołech te 4 listy i.

wspomnienia - Onet.pl Blog

2009
 May
2008
 December
 November
 October
 August
 June
 May
 March
 February
 January
2007
 December
 November
 October
 September
 August
 July
 June
 May
 April
 March
 February
 January
2006
 December
 November
6 więcej

22 January 2006
lopa
no i tak oto zrobiłam porządek na dysku ( ale i tak mało, mało miejsca) i już nie ma żadnych lopowych tekstów w wordzie.. żadnych niepotrzebnych zdjęć tak bez potrzeby.. wszystko teraz ma gdzieś swoje miejsce... albo raczej powinnam napisać, że takowego miejsca nie ma..
lopa powiedziała "żagnaj" do wszystkiego co miała, co ją denerwowało...