O czym chcesz poczytać na blogach?

Wombats

You only hear the music when your heart begins to break... - Onet.pl Blog

Powrót do przeszłości
zespołu, jak i wywiad z Anthonym Kiedisem oraz
Chadem Smithem o zmianach w RHCP i nowym albumie.

Jest również konkurs!
Konkurs organizowany przez Teraz Rocka.
Należy zaprojektować swoją wizję okładki
I'm With You, która w oryginale wygląda tak:Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci
zestawów dyskografii RHCP.

~~~*~~~

W tym numerze znajdziecie również
wiele relacji z letnich festiwali, które odbywały się
w czerwcu i lipcu na terenie naszego kraju.

Pierwszym z nich jest Open'er Festival,
na którym wystąpiło m.in. Coldplay, Arcade Fire,
The Wombats, oraz The Strokes <3

Wszystkie te zespoły bardzo lubię,
więc żałuję, że mnie tam nie było :P


Kolejny festiwal to Rock In Summer,
na którym chyba najważniejszym
zespołem było Paramore.

No i oczywiście mój kochany
Orange Warsaw Festival, który odbył się
w czerwcu. Jak dla mnie zdecydowanie
największą gwiazdą imprezy było
My Chemical Romance, które po raz pierwszy
trafiło do Polski. Dziennikarz bardzo chwali występ
z wyjątkiem nagłośnienia, które faktycznie było
kiepskie. Znajdziecie tu również relację
z występu Skunk Anasie.

Jest jeszcze opisanych kilka.

Firma Trwoga&Żołądek śpiewa psalmy

W królową jęków. Przeraża mnie proza życia, każda możliwa. Niewykonalne wydaje mi się pójście do pracy, apteki, dziada na rogu, nie mam siły nawet zasnąć. Co za zaskakująco odżywczy początek nowego roku. Wdrapałam się na jakąś górę o niemieckiej nazwie, klnąc po pseudo ukraińsku.
A dom sweet dom, domem pozostaje. Z radością omijam szkołę i decyduję się jedynie na pójście do pracy, ot dorosłość i jego wybory.
Oh no i oczywiście oszczędzam, ucze się prowadzić, robie spisy wydatków, spisy obowiązków, przykazań, zakazów, spisy spisów.

This is your life man - mówi do mnie Chelsea, podczas gdy wokalista robi cudny szpagat. Konam ze śmiechu rejestrując powyższy wyrzyg sentymentalnego wgląd-bełtu.

Interesuje mnie maksimum, a tylko minimum interesuje się mną. Amerykańskie seriale dla nastolatek radzą: zmień swoje życie, to twoje życie i masz tylko jedno! Znów budzi to we mnie jedynie kwaśną radość.
Harvest the wombats. Funny Muflons. Oto epickie nazwy dla zespołów
Mam ochote na burito.

gycklarnas 2012-01-05 16:10:10
skomentuj (0)
Strona główna
styczeń 2012

"I'd rather be dead, than cool" - Onet.pl Blog

Bardzo dawno temu, myślałam, że wystarczy czekać sobie spokojnie, a związki, znajomości, relacje zrobią się same. Później przyszła obojętność. Przestałam czekać, aż ktoś miły i samotny zwróci na mnie uwagę. Po prostu miałam to gdzieś. To trwało długo. Myślałam, że nikogo nie potrzebuję.

    Ale doszłam do wniosku, że bycie siedemnastolatką, która NIGDY w życiu nie wyszła nawet na normalną randkę jest zwykłym przegięciem.

    Chcę z kimś być. Ale nie tam, żeby odwalić, zaliczyć związek i mieć o czym myśleć wieczorem. Jezu, ja po prostu potrzebuję kogoś blisko, nawet nie wiem, jak to określić, dziwne uczucie, taka... próżnia? Aha, dobre słowo.

    Teraz została mi najtrudniejsza część: jak sobie do cholery znaleźć faceta?

 

 

 

 

    No wiem, że jestem stuknięta.

 

 

   

    Oasis - Ain't Got Nothin'

    U2 - Elevation

    The Wombats - Our Perfect Disease

 

 

aniawszwecji.blog

Studenta ETI :*

Tydzień temu wróciłam z krótkich wakacji w domu, teraz dla odmiany mam cztery dni wolnego z okazji odwiedzin Adama. Nie przemęczam się zatem na razie.

W poniedziełk złożyłam dokumenty na Uniwersytet Sztokholmski i w styczniu zaczynam kurs:) Baardzo się cieszę. Kampus US jest bardzo ładny, budynki otacza park, drzewa, trawa. Przy drzwiach do każdego gabinetu pracowników obok tabliczki z nazwiskiem wisi także zdjęcie. Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł. Potwierdzi to każda osoba, która chciała otrzymać wpis z przedmiotu, na który nie chodziła;p

09.10 wybieram się na koncert The Wombats. Swoją drogą, to niesprawiedliwe. Tutaj jest tyle świetnych koncertów. W Trójmieście też mogłoby tyle być. The Hives, Coldplay, Kings of Convenience i pełno innych zapewne fajnych. Bardzo lubię CKoD i The Car is on Fire, ale ile można chodzić w kółko na koncerty dwóch zespołów? (Chociaż pewnie przy najbliższej okazji znowu pójdę).

Busta, musimy zaplanować jakiegoś Śledzika. 31.10 (piątek, urodziny mojej siostry) przyjeżdżam do Polski i zostaję do 09.11 (niedziela). Bardzo proszę o jakieś przebierane Halloween na Lelewela z odrobiną alkoholu. W Sztokholmie jest pełno sklepów z dziwnymi, fajnymi używanymi.

myśli zapisane...

Powiedziane. Ot, krótka chwila, szybkie spojrzenie, delikatny uśmiech. Takie niby nic. A jednak w głowie chaos.

Ale dziś nie o tym…

Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam się wyrwać z tego miejsca, w którym się znajduję. Problem w tym, że tak naprawdę, to ja cholernie lękliwą osobą jestem. Boję się wszystkiego. Zmian się boję, rozłąki, odległości – dosłownie wszystkiego. A jednocześnie, duszę się tkwiąc ciągle w tym samym. I zupełnie nie wiem co robić…

Podobno te dwa miesiące to w sumie krótko. I że taka okazja może się nie powtórzyć. I w sumie bym chciała, ale… Przecież to tak cholernie daleko. Co będzie później? Najbardziej chyba przeraża mnie to, że nie będę miała do czego wracać. Tak więc Kania w obliczu dylematu: lecieć czy nie lecieć? Ciąg dalszy pewnie nastąpi.


www.youtube.com/watch

but all my choices, my good luck
appear to go and get me stuck
in an open prison
Komentarzy: 21 The Wombats "Our Perfect Disease" 2011-05-08