O czym chcesz poczytać na blogach?

Wołoszański

neurotomania blog

Że ludzi dla których elementarna uczciwość i sprawiedliwość tak mało znaczą, jest tak wielu. I zdumiewa mnie, że tak otwarcie i bezczelnie o tym mówią. Kiedyś, gdy wychodziło na jaw że ktoś był świnią, gdy ktoś się kompromitował, taki ktoś strzelał sobie w łeb. Albo chociaż usuwał się w cień.
Teraz taki człowiek organizuje konferecję prasową i grozi sądem każdemu, kto powie na niego złe słowo. Do samego końca gra pokrzywdzonego i niewinnego. Czy Wołoszański, czy Wielgus, czy Hejmo, który dostał za swoje donosy 20000 DEM, w czasach gdy pensja w Polsce wynosiła 20 DEM - wszyscy oni nie okazują ani cienia skruchy!!! Nieważne, czy przyłapią człowieka na tym że zgwałcił kobietę, czy na tym że kradł, dawał łapówkę, był szpiegiem, napisał słowo w słowo 300-stronicowy plagiat, molestował kleryków albo chórzystów, nabluzgał oszczerstwa na swoich partyjnych towarzyszy, czy wyłudził kredyt. Każdy z nich zawsze i.

shanya blog

Się to straci?!Co za kretynizm!


-pożyczyłam Ryśkowi swoje pomiary antropometryczne-co mnbie do cholery podkusiło do tej pory zachodzę w głowę!Przecież tam jest wszystko-od szerokości bioder po grubość sadła na żebrach!Niby tylko chce popatrzec na obliczenia,ale ja i tak wiem swoje...Upierał się i pękłam.Kurcze...

-snując się po przedsionku kibla snułam wywody na temat zblizającej się genetyki-że przyszło za mało osób i znów profesor "Wołoszański" bedzie nas nękał jakimiś debilnymi pytaniami w stylu "kto zamówił kod genetyczny?",więc rozważam mozliwość ucieczki z premedytacją i idę namówić Agatę.No i teraz konkurs za 10 punktów!Komu przywaliłam w korpus drzwiami łazienki [oczywiscie z ostatnim wątkiem na ustach]???-no ba-profesorkowi!!!Wyszeptałam "przepraszam" i z miną przestraszonego psiaka uciekłam do Agaty.Sprawa była oczywista,że dziś to ja wygrałam konkurs na Pierdołę 22III2005!!!:-D

post-ortodoks 2.0

Na Kretę i dobrze się bawić.

Już wiem że studiowałem historię sztuki tylko po to żeby kupić kiedyś gustowny obraz do sypialni. Teraz się okazuje że skończyłem prawo tylko po to żeby napisać poprawny testament. Żyletki!


post-ortodoks 2004-02-09 18:00:18
skomentuj (6)


hm

Spoko. Mamy wiele możliwości.

Primo: telewizyje programy historyczne, jak absolwent prawa Bogusław Wołoszański.

Secundo: telewizyjne programy kulinarne, jak absolwent prawa Robert Makłowicz.

Tertio: poezja, jak absolwent prawa Czesław Miłosz.

Najbardziej interesuje mnie pójście w ślady Makłowicza. Więcej gotuję ostatnio. Proste potrawy przyprawiam garam masalą i arabską tandoori.


post-ortodoks 2004-02-10 18:23:43
skomentuj (7)


rok bloga

zgredkowanie na ekranie

Czy "Misiaczku" a co innego o alkoholu mówić "naleweczka".
Można byłoby zrobić jakąś kampanię w mediach nt. walki z tymi zdrobnieniami. Ostatnio widziałem kampanię na rzecz nie palenia zbędnego światła w mieszkaniu, więc pomysł na walkę z "naleweczkami" i "wermucikami" jest jak najbardziej na miejscu. :)

djamaladdin 2007-01-26 09:45:49
skomentuj (6)


o Bogusiu W. słów kilka

No i świat dowiedział się prawdy. Bogusław Wołoszański był kapusiem.
Przyznam się szczerze że kogo jak kogo ale jego nigdy bym nie podejrzewał. Nie to że pałam do tego człowieka jakąś sympatią, bo prawdę mówiąc zawsze wydawał mi się zbyt mądry i nadęty, no ale gdybym interesował się historią II wojny światowej to pewnie byłbym fanem "Sensacji XX wieku". Sęk w tym że mnie interesuje głównie problematyka Holocaustu, a Wołoszański najczęściej rozprawiał o potyczkach wojennych, o paktach Stalina,.