O czym chcesz poczytać na blogach?

Wołomin

Piotr Karczewski – poezja

  • wierzymy.pl

Klub Samorozwoju w Wołominie

Plan swojego sukcesu oraz zaskoczy Cię możliwościami twojego umysłu. W trakcie szkolenia nauczysz się pracować z Linią Czasu tak byś zawsze mógł stosować nabytą wiedzę także po powrocie do domu i kiedy tylko chcesz. Dzięki Time Line będziesz mógł także zmienić sposób postrzegania swoich negatywnych wydarzeń z twojej przeszłości tak by raz na zawsze przestać się tym zamartwiać i żyć tak jak zawsze chciałeś. Zaprojektujesz swoją przyszłość tak jak chcesz by dzisiaj czuć się wyśmienicie. Zbuduj niesamowitą pewność siebie, energię do działania, siłę, motywację i wiele więcej. Dowiedz się jak….

Zapraszamy na spotkanie Klubu NLP Wołomin.

Wszystkie osoby które pojawią się na naszym szkoleniu po raz pierwszy, dobywają je całkowicie darmowo. Cena dla uczestników biorących udział we wcześniejszym szkoleniu wynosi 40 zł.

Do zobaczenia na szkoleniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Szkolenia i oznaczony tagami.

riga

Brak komentarzy

Jutro Mikołajki. Prezenty kupione i przekazane tydzień wcześniej. Nikt nie miał siły czekać.Trzeba już myśleć o prezentach gwiazdkowych. Zakupy, które w tym roku, przy odrobinie nadziei nie zrujnują budżetu.

Wołomin

Brak komentarzy

Człowiek nawet nie wie jak i kiedy zostaje zmuszony skierować swoje myśli np. na taki Wołomin. Miasto położone na wschód od Warszawy. Miasto, o którym słyszało się w.

najciekawszyblog blog

Tem to moze nie takie zle, a nastepnie  w sumie jest ok i konczac obejrzenie wywiadu o uzaleznieniu od sexu i masturbacji...

     Chyba chcialem tydzien bez do 18 orkiestry potem 3 dni i tez sie nie udalo bo to w niedziele a jest koniec czwartku.

    Wiec 2 dni tez dobre////z\    Nie woiem co jest dobre chyba zbieranie inf i to ze mam ochote w konc u pisac ze w koncu nie boje sie pytac promotora, nie b9oje sie obnazyc z mojej niewiedzy braku doswiadczenia... 


        BEDZIE DOOOOOOOBRZEEEEEEEEEEEEE I JESTEM SILNY I PRZYNAJMNIEJ NIE MARNUJE TYLE CZASU! JAK KIEDYS JEST POSTEP1!!!   KOCHAM SWIAT, KOCHAM ZYCIE... ( a jeszcze kilka godezin temu nienawidzilem siebie... )


Tagi: kocham swiat, kocham zycie uzaleznieniu od sexu i masturbacji...
skomentuj (0)
2010-01-09 23:53:57 >> cytat Kuba Wojewódzki

   
 "Są ludzie którzy mają pasję i zawsze potrafią zwerbalizować swoje myśli i je sprzedać..."


Tagi: cytat kuba wojewódzki
skomentuj (0)
2010-01-20 16:03:39 >> Diabeł w starym kotle pali,.. xD

 Wołomin zachód wArszawy Pruszków wschód

Tagi: e.