O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wojciech cejrowski

Kasp3rski’s Weblog

Wojciecha Cejrowskiego), a że w tym roku zapowiadało się również ciekawe widowisko(?), bez namysłu wziąłem trochę złociszy i pognałem na ul. Centralną. Zakupiłem bilet i ruszyłem na halę. Tak naprawdę miałem tylko 1 cel – kupić “Gringo wśród dzikich plemion” (oczywiście W. Cejrowskiego). Dosyć szybko znalazłem stoisko wydawnictwa Prószyński i S-ka, przy którym W.C. podpisywał swoje książki. Zakupiłem więc “Gringo…”, poprosiłem o dedykację i autograf, po czym poszedłem dalej. Niestety, ciekawych książek było bardzo dużo, ale pieniędzy, które mogłem.

Nowy grajek « … on Mój Creative Zen Micro
Soltys on Szkoła średnia
Wielki powrót … on 10 aplikacji bez których było …
kasp3rski on Wojciech Cejrowski

wydarzenia klasowe :

Wyjeżdżać do Krakowa. Jechaliśmy 2 godziny z miłą atmosferą w autobusie. Gdy dojechaliśmy na miejsce, byliśmy bardzo ciekawi jak będą wyglądać te targi i kogo znajomego spotkamy. Zebraliśmy dużo autografów , jednakże najbardziej nam zależało na autografie i wspólnym zdjęciu z Pawłem Małaszyńskim i Wojciechem Cejrowskim. Wielu z nas kupiło ciekawe książki i brało udział w nagradzanych konkursach. Do domu wróciliśmy późnym wieczorem, podekscytowani wyjazdem. Za rok też chcemy tam pojechać! :)

 

Poczytam Sobie - Onet.pl Blog

(18:56)
Skomentuj mnie
Wojciech Cejrowski: Podróżnik WC. Wydanie II poprawione.
  
Oto najnowsza książka Wojciecha Cejrowskiego... Chociaż nie, nie jest „najnowsza”. W ogóle nie jest „nowa”. To drugie wydanie niewielkiego zbioru opowieści o przygodach Autora w Ameryce, który po raz pierwszy został opublikowany w 1997 roku, następnie stał się bestsellerem, a potem... zniknął.

Zniknął.

Zibików PrivateBlog

Książka, na którą natrafiłam przypadkiem. Odwiedziny w małej lokalnej bibliotece zaowocowały wypożyczeniem całkiem ciekawych pozycji. Dodatkową atrakcję stanowił fakt, że Rio... to prawdziwa nówka, jeszcze nawet nie skatalogowana ;)

Autor, Wojciech Cejrowski, ukazuje całkiem inną twarz. Wiadomo, że dziennikarz, ekscentryk, satyryk, ale że podróżnik z prawdziwym talentem gawędziarskim, o tym mogłam przekonać się czytając jego najnowsze dzieło, bogato okraszone ciekawymi i barwnymi ilustracjami również jego autorstwa.

Cenię tą.

Jak i o czym pisze człowiek posądzany o pedofilię. I powiem wam, że pisze bardzo mądrze, ale też i kontrowersyjnie. Kontrowersyjnie szczególnie dla tych, którzy wyznają wychowanie dzieci zgodnie z zasadą "twardej ręki". Jedną z takich książek jest "Dobra miłość", w której wspólnie z Wojciechem Eichelbergerem opowiada jakich błędów wychowawczych nie popełniać aby mieć szczęśliwe dzieci i dobry kontakt z nimi. Moim zdaniem rewelacyjna :)

Pedofilia to temat ostatnio bardzo modny. Czasem odnoszę wrażenie, że teraz wręcz poluje się na pedofili. Zrobiła się z tego trochę taka.

Chodzący po wodzie. | O tym wszystkim co leży na wątrobie i nerki pogania.

Po ciężkiej chorobie na szczęście dla naszej polskiej publicystycznej sceny satyrycznej jest już zdrowy i znowu nas zaskakuje swoimi znakomitymi tekstami. Oby było ich jak najwięcej, bo /Festiwal ciemnogrodu/ w naszym państwie nadal nas atakuje ze wszystkich możliwych stron.

Wojciech Cejrowski wmawia nam wszystkim, że ten jego festiwal chrześcijańskiego konserwatyzmu ma na celu krzewienie pozytywnych wartości.

I tak i nie, bo czasami chodzącemu na bosaka, panu Wojciechowi Cejrowskiemu coś z głowy się wymsknie, i językiem chlapnie, o tych kontrowersyjnych konserwatywnych wartościach, w swoim Osikowym ciemnogrodzie.

Na ratunek Polsce bieży Tomasz Lis, nowy redaktor naczelny /Newsweeka/.

Pan Tomasz pisze w nim, że: /…będziemy.

Wojciech cejrowski boso

Niespokojno

Nocy. I żółtymi kwiatami krzewu, który rozsiadł się tuż pod oknem. Góry na horyzoncie wstaną bladoróżowe, z wianuszkiem chmur poniżej szczytów i słońcem na wierzchołkach.

Ubiorę pierwszą chustę, która wpadnie mi w ręce. Zejdę boso na trawę, dawno pozbawiona strachu przed tym miejscem, oswoiwszy przesądy. Dzwonki kóz będą pobrzękiwać świątecznie, do wtóru mojemu zadowoleniu i ciszy we mnie.

Na wiejskim targu, z rozchybotanego wózka w kurzu i pyle,.

Lonely Planet
National Geographic
Satelitą przez świat
Szlaki
Traveller
Wojciech Cejrowski
C) Trochę polityki i człowiek się gubi
FM
Salon24
D).

[mroo.own] Everthere

I poczęstować yerbą kumpli z klasy podczas lekcji historii.
78. Zrobić lazanię.
79. Namalować Zygzaka McQueena na brystolu A2 i dać go w prezencie siostrzeńcom.
80. Przejść się kiedyś do Zone na nogach.
81. Chodzić boso po mieście.
82. Odwiedzić 5 krajów, w których do tej pory nie byłam. [0/5]
83. Nie wrócić do domu przez dwa dni i dwie noce. Obie spędzić w dwóch różnych miejscach.
84. Przetłumaczyć wszystkie teksty Roba Dougana.
85..
16. Całować się w deszczu (Sy powiedziała, że MUSZĘ to tu umieścić).
17. Nauczyć się francuskiego (nie kojarzyć z punktem wyżej).
18. Nawiązać kontakt mejlowy z Mieszkańcem Jerozolimy.
19. Napisać mejla do Wojciecha Cejrowskiego.
20. Odwiedzić Ciechowskiego na Powązkach.
21. Przespać się na własnym balkonie.
22. Upiec ciasto inne niż babka piaskowa.
23. Przejść w końcu ostatnią misję w „Warcraft III”.
24. Zagrać w.

,,Nie Lękajcie Się'' Zaufać Bogu - Onet.pl Blog

Tym razem, że naród się zaczął budzić. Było nas w tym roku około 100osób! W porównaniu z zeszłymi latami, to prawdziwy sukces! Stałem u góry, wiecwidziałem wszystko. Mojemu proboszczowi z parafii można by wiele zarzucić, ale niejednej rzeczy – że dobro narodu nie jest dla niego jedną z ważniejszych cech. Przyznamszczerze, pierwszy raz w życiu słuchałem.
Wojciech Cejrowski

 Oficjalna strona Wojciecha Cejrowskiego
 WC o ochronie środowiska
 WC absurdy unii
 WC o demokracji
 WC o pederastach
 WC o Unii Jewropejskiej
 WC a demokracja parlamentarna
 WC o Ekwadorze
 WC "Boso przez świat" Jedzenie dżungli
 WC o starych działaczach w nowych czasach
 
 WC o buddyzmie
 Rozmowa telefoniczna z WC