O czym chcesz poczytać na blogach?

Wodzisław śląski

Gołe baby

Wodzisław Śląski to senne miasteczko na południu województwa śląskiego, w górnej części doliny rzeki Olzy, u wylotu Bramy Morawskiej. Nie ma w Wodzisławiu Śląskim filharmonii, teatru, ani nawet codziennie działającego kina, są za to szkoły, sklepy kościoły i apteki

Wodzisław Śląski nie jest więc.

Gołe Baby

Wodzisław Śląski to senne miasteczko na południu województwa śląskiego, w górnej części doliny rzeki Olzy, u wylotu Bramy Morawskiej. Nie ma w Wodzisławiu Śląskim filharmonii, teatru, ani nawet codziennie działającego kina, są za to szkoły, sklepy kościoły i apteki

Wodzisław Śląski nie jest więc.

Odra1995

Czerwonego to również ma go przynieść ;=), legitymacje  i chęci do gry. Pełna mobilizacja. Zbiórka na mecz jest o 10-00  - budowlanka

Komentarzy: 0 Relacja : ODRA vs Rymer 2010-10-17

Niedzielne spotkanie Podokręgowej Ligi Juniorów Młodszych zakończyło się zwycięstwem Wodzisławian 8-1. Początkowo jednak nie potrafiliśmy dojść do sytuacji strzeleckich.   Gospodarze byli nastawieni na grę defensywną i  z kontry. Prowadziliśmy grę jednak zabrakło tego ostatniego dokładnego podania. Strzelona bramka dała nam wiarę w siebie i właśnie wtedy rozwiązał nam sie worek z bramkami. Do przerwy prowadziliśmy 4-0. Druga połowa to początkowo nasza dominacja, jednak pózniej spuściliśmy z tonu. Bramki jednak padały i ostateczny rezultat to 8-1.

Skład : Pluta, Suchanek Robenek Widerski .

Football

sobota, 03 grudnia 2005
Orange Ekstraklasa: Zagłębie lepsze od Odry

Piłkarze Zagłębia Lubin pokonali przed własną publicznością 2:0 (1:0) Odrę Wodzisław śląski w meczu 16. kolejki Orange Ekstraklasy.

Znajdujące się ostatnio w dobrej dyspozycji Zagłębie chciało udowodnić, że wyeliminowanie Wisły Kraków w Pucharze Polski nie było przypadkiem. Tym razem lubinianie nie zagrali tak dobrze, jak kilka dni temu, jednak pewnie pokonali.
O strzelenie gola. Druga bramka, Grzegorza Bartczaka, była rzadkiej urody. To był cios, który przesądził o trzech punktach dla Zagłębia. To było dobre podsumowanie rundy zespołu Franciszka Smudy".

Franciszek Smuda, trener Zagłębia: "Miło jest tak wygrywać, ale miło mi będzie, jak i Wodzisław będzie wygrywał. Też jestem z tego środowiska, spędziłem tam pół roku i przeżywałem gehennę. Już przed meczem byłem zły, ale nie na piłkarzy, lecz na boisko. Cud, że nikomu nic się nie stało, poza drobnym urazem Jackiewicza, ale jego potraktuje się pałą i znów będzie biegał".

K.S. Ruch Chorzów

»
Marcin Nowacki piłkarzem Ruchu Chorzów!

Marcin Nowacki będzie zawodnikiem chorzowskiego Ruchu. 26-letni pomocnik podpisał 3-letni kontrakt ze śląskim klubem.

Nowacki jest wychowankiem BTP Brzeg, a ostatnio występował w I-ligowej Odrze Wodzisław Śląski. Reprezentował także barwy Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Obry Kościan i Korony Kielce. W polskiej ekstraklasie wystąpił w 119 meczach, w których zdobył 12 bramek.

- Działacze wykupili mnie z Dyskobolii, więc będę chciał im się za to odpłacić dobrą grą w Ruchu.Miałem.

Dziecko Ziemi, księga I: Przebudzenie

1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Księga gości
 

Magia miłości

26272829
30
Statystyki
Liczba osób które odwiedziły mojego bloga:
 
74
Liczba osób które skomentowały mojego bloga:
 
5
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
1

O mnie
Kimonka95
16
,
Wodzisław Śląski
Jestem.