O czym chcesz poczytać na blogach?

Wódki

anja blog

Pomyśleć.

anja 2008-08-16 00:44:19
skomentuj (1)


podobno.
podobno jak jest źle to nie może być gorzej. słyszałam już to i okazało się, że może. dwa tygodnie, dwa pieprzone tygodnie i totalny hard core. musze byc czujna. ciekawe co mnie jeszcze spotka. kuuuuuuuuuuurwa, az strach pomyslec.

anja 2008-08-16 18:43:02
skomentuj (0)
no przecież...
...nie kopie się leżącego...

anja 2008-08-20 14:50:00
skomentuj (0)
i Ty i TY i TY ;) BYLE DO WEEKENDU ;)
Ej ty i ty i ty i ty musisz się napić ze mną wódki dziś wódki dziś aha tak aha tak Napiłbym się z tobą wódki dziś z wódki dziś napiłbym się z tobą drinka standardowo dziewczynko imprezka pieczone łabędzie węgorzyk i czerwona finka Ktoś zadzwonił wczoraj i zaprosił mnie na melanż potem dzwonił drugi raz a dzisiaj jeszcze raz nie odmawiam imprezek lubie sobie przelać z buteleczki wódeczke do kieliszka i siema to była biba z wynajętym hotelem wychodzimy w sobote a wracamy w niedziele musiałem tylko sprawdzić czy doszedł ten przelew czyli w sumie wyszło na to że miałem dwa cele raz dwa tak omijam szczegóły jestem już u góry z całą świtą jaramy z.

Blog KaSiAxppempty snippet

polish& swiss love story. - Onet.pl Blog

Klub „ Boom”*  zdecydowanie był dziś przepełniony. Mnóstwo ludzi, mnóstwo alkoholu i muzyka. Wielki parkiet, pośrodku konsola didżeja, przy kilkunastu stolikach śliniące się pary.

Doprawdy, żyć nie umierać.

-         Masakra! – wrzasnęła Majka, opadając na krzesło przy barze. Razem z Jagną uczyniłyśmy to samo. Po kilkunastu minutach przeciskania, wreszcie dopchnęłyśmy się do jakiegoś mniej zaludnionego miejsca.

-         Czy wszyscy poczuli się dziś nagle seksowni, wyzwoleni i pożądani?! – spytała z wyrzutem Terlecka, gestem ręki przywołując barmana. Zamówiła standardowo, dwie butelki wódki i sok porzeczkowy.

chujowy chuj

Hańbą jej życia, wypłynęła, nie dało się jej już ukryć, nie pamiętać. Pamiętam – odpowiedziała – zdradziłam cię wtedy pierwszy i ostatni raz w życiu…

Chciałbyś poznać tę prawdę? Czy zawsze jest najważniejsza? – zapytałem. Przy barze zapadła cisza. Polała się wódka.

A ty? Chciałbyś? Chciałabyś?

Ja – nie.

skomentuj (1)

rock'n'roll 2007-01-12 16:53:29

didn't i say i was gonna rock?

hehehehehe.....

wódki poleje się morze. a może i dwa morza. jak wytrzeźwieję, to się znowu upiję!

nara

skomentuj (0)

moja geniusz to bardzo duża geniusz 2007-01-13 13:30:48

Na ekranie firmowego kompa mam czarno-białe zdjęcie babeczki z gołymi, zajebistymi cyckami. Ale żadna to pornografia jeno artyzm pełną gębą, czy raczej piersią. Genralnie wszelkiego rodzaju wersje robocze i inne tego typu gówna zapisuję na pulpicie, co powoduje, że czasem ikonek jest tyle, że mi te cycki zasłaniają, czego nie znoszę, gdyż.

Night Walker

/> Kiedy poszedłem do Marka czekaliśmy jeszcze 30 min na przybycie jego brata (Szatana) oraz naszej koleżanki (Rudej) i ze zniecierpliwienia zaczeliśmy oglądać "Animatrixa". Póżniej przybyli "wielcy nieobecni" wraz z Maćkiem i oglądaliśmy "8 milę". Po obejrzeniu Marek poszedł z kolegą na piwo a Maciek do domu. We trójkę oglądaliśmy MTV, a kiedy wrócił ojciec naszego gosdpodarza, przenieśliśmy się do pokoju z komputerem. Włączyłem winampa i przez przypadek usnąłem. Po brutalnym przebudzeniu (muzyka się urwała) wyszliśmy na dwór. Poszliśmy po drugie rodzeństwo (Marte i Maćka) i poszliśmy po piwa i po sok (do wódki). Dziewczyny kupiły sobie przy okazji po ciasteczku. Kiedy przyszliśmy do mnie doszło do małego wypadku. Dziewczyny chciały nałożyć owe ciasteczka na talerzyki. Kiedy Marta chciała je wyjąć przez przypadek zrzuciła mi na podłogę trzy półmiski w tym jeden kryształowy. Niestety się potłukły a biedna sprawczyni skaleczyła się w nogę. Nie zdenerwowałem się zabardzo (zobaczymy co powiedzą rodzice jak zobaczą że nie ma kryształu). Po tym incydencie siedzieliśmy w moim pokoju i oglądaliśmy teledyski anime oraz słuchaliśmy muzy z winampa. Ok 11 goście musieli iść do domów a ja jako dobry gospodarz.